Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27633:587TJ Lokomotiva Nymburk E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Pavel
Rieger František
 
 
Falber Michal
Pařez Miloš
 
 
-99-89-52301
2.Rufer David
Nejedlý Jiří
 
 
Falber Martin
Novotný Pavel
 
 
778  3011
3.Rieger FrantišekVrba Ondřej7-69-443221
4.Rufer DavidFalber Martin868  3031
5.Plachý PavelPařez Miloš-38-8663241
6.Nejedlý JiříFalber Michal-12-9-7  0342
7.Rufer DavidVrba Ondřej356  3052
8.Plachý PavelFalber Martin9-777 3162
9.Nejedlý JiříPařez Miloš9-13-6-5 1363
10.Rieger FrantišekFalber Michal-10-6-7  0364
11.Plachý PavelVrba Ondřej6107  3074
12.Nejedlý JiříFalber Martin105-11-443284
13.Rieger FrantišekPařez Miloš-79-6-4 1385
14.Rufer DavidFalber Michal765  3095
15.Nejedlý JiříVrba Ondřej676  30105
16.Rieger FrantišekFalber Martin-6-6-3  03106
17.Rufer DavidPařez Miloš510-117 31116
18.Plachý PavelFalber Michal5-778 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rieger František13Vrba Ondřej04
Rufer David40Falber Martin13
Plachý Pavel40Pařez Miloš22
Nejedlý Jiří22Falber Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořátevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husovo náměstí 1976, Lysá nad Labem, 289 22, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27644:568TJ Sokol Lysá nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Picek Petr
Baladrán František
 
 
Hrdlička Jiří
Jech Josef
 
 
4-8-4-9 1301
2.Mudra Oldřich
Vlček Martin
 
 
Friedel Jiří
Stibor Martin
 
 
5-11-119-102302
3.Vlček MartinHrdlička Jiří988  3012
4.Mudra OldřichJech Josef675  3022
5.Picek PetrFriedel Jiří98-98 3132
6.Baladrán FrantišekStibor Martin-7-7-9  0333
7.Mudra OldřichHrdlička Jiří-65118 3143
8.Picek PetrJech Josef5-1106 3153
9.Baladrán FrantišekFriedel Jiří9-1019 3163
10.Vlček MartinStibor Martin-107-4783273
11.Picek PetrHrdlička Jiří-3-4-7  0374
12.Baladrán FrantišekJech Josef10-10-8-7 1375
13.Vlček MartinFriedel Jiří858  3085
14.Mudra OldřichStibor Martin67-46 3195
15.Baladrán FrantišekHrdlička Jiří-4-94-6 1396
16.Vlček MartinJech Josef-5746 31106
17.Mudra OldřichFriedel Jiří48-68 31116
18.Picek PetrStibor MartinWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlček Martin40Hrdlička Jiří22
Mudra Oldřich40Jech Josef13
Picek Petr21Friedel Jiří04
Baladrán František13Stibor Martin12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Opočnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opočnice 111Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:39562:529TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šanda Roman
Kotek Jiří
 
 
Pivný Aleš
Vondruška Libor
 
 
-8-6-6  0301
2.Stroka Martin
Bartošík Jiří
 
 
Košnerová Alena
 
 
WO    3011
3.Stroka MartinKošnerová Alena-2-1-4  0312
4.Bartošík JiříPivný Aleš8-4-7-7 1313
5.Šanda RomanVondruška Libor-459-4-62314
6.Kotek JiříWO    3024
7.Bartošík JiříKošnerová Alena-4-89-6 1325
8.Šanda RomanPivný Aleš-10-10-6  0326
9.Kotek JiříVondruška Libor8-9-9-8 1327
10.Stroka MartinWO    3037
11.Šanda RomanKošnerová Alena-10-96-8 1338
12.Kotek JiříPivný Aleš-4712-9-62339
13.Stroka MartinVondruška Libor-4-8-6  03310
14.Bartošík JiříWO    30410
15.Kotek JiříKošnerová Alena-4-910-6 13411
16.Stroka MartinPivný Aleš-6-109-8 13412
17.Bartošík JiříVondruška Libor-948-10-623413
18.Šanda RomanWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stroka Martin03Košnerová Alena40
Bartošík Jiří03Pivný Aleš40
Šanda Roman03Vondruška Libor40
Kotek Jiří03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pečky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Opočnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Pečky, Tř. Jana Švermy 342 28911 PečkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:31614:610TJ Spartak Pečky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holešovský Petr
Abrle Jiří
 
 
Suchánek Ondřej
Fiedler Jiří
 
 
9610  3010
2.Zach Tomáš
Kozák Karel
 
 
Musil Tomáš
Hotovec Vlastimil
 
 
-6-8-9  0311
3.Kozák KarelMusil Tomáš-9-6-7  0312
4.Abrle JiříSuchánek Ondřej-7-4-8  0313
5.Zach TomášHotovec Vlastimil549  3023
6.Holešovský PetrFiedler Jiří7108  3033
7.Abrle JiříMusil Tomáš-3-9-6  0334
8.Zach TomášSuchánek Ondřej8-7810 3144
9.Holešovský PetrHotovec Vlastimil957  3054
10.Kozák KarelFiedler Jiří-1010-8793264
11.Zach TomášMusil Tomáš-9-811-9 1365
12.Holešovský PetrSuchánek Ondřej98-68 3175
13.Kozák KarelHotovec Vlastimil-87-910-122376
14.Abrle JiříFiedler Jiří96-88 3186
15.Holešovský PetrMusil Tomáš9-94-6113296
16.Kozák KarelSuchánek Ondřej-10-8-10  0397
17.Abrle JiříHotovec Vlastimil-8-7-8  0398
18.Zach TomášFiedler Jiří679  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozák Karel13Musil Tomáš31
Abrle Jiří13Suchánek Ondřej22
Zach Tomáš31Hotovec Vlastimil22
Holešovský Petr40Fiedler Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35618:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vršovský Petr
Pešek Jan Ing.
 
 
Trpálek Vlastimil
Chocholáč Jan
 
 
7-88-993210
2.Gebauer Lubomír
Pekárek František
 
 
Král Jaroslav
Strnad Jiří
 
 
-88-99-82311
3.Vršovský PetrTrpálek Vlastimil-49-8-5 1312
4.Gebauer LubomírChocholáč Jan-3-7-8  0313
5.Pešek Jan Ing.Král Jaroslav787  3023
6.Pekárek FrantišekStrnad Jiří-6-09-6 1324
7.Gebauer LubomírTrpálek Vlastimil-6-7-6  0325
8.Pešek Jan Ing.Chocholáč Jan724  3035
9.Pekárek FrantišekKrál Jaroslav69-98 3145
10.Vršovský PetrStrnad Jiří-3-5-5  0346
11.Pešek Jan Ing.Trpálek Vlastimil365  3056
12.Pekárek FrantišekChocholáč Jan109-78 3166
13.Vršovský PetrKrál Jaroslav9-98-983276
14.Gebauer LubomírStrnad Jiří9-9-12-8 1377
15.Pekárek FrantišekTrpálek Vlastimil7-5-108-92378
16.Vršovský PetrChocholáč Jan-8-9-5  0379
17.Gebauer LubomírKrál Jaroslav878  3089
18.Pešek Jan Ing.Strnad Jiří-46-9623299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vršovský Petr13Trpálek Vlastimil31
Gebauer Lubomír13Chocholáč Jan22
Pešek Jan Ing.40Král Jaroslav04
Pekárek František22Strnad Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Seletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Loučeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Seletice 157, hřiště SeleticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11653:453TJ Seletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Novák Miloslav
 
 
Špoutil Roman
Koch Jiří
 
 
568  3010
2.Lokša Petr
Řídký Miloslav
 
 
Horáková Michaela
Mäsiarik Miroslav
 
 
5-6-7-8 1311
3.Novák Lukᚊpoutil Roman622  3021
4.Novák MiloslavKoch Jiří489  3031
5.Zemanec OndřejHoráková Michaela567  3041
6.Lokša PetrMäsiarik Miroslav8-1296 3151
7.Novák MiloslavŠpoutil Roman665  3061
8.Zemanec OndřejKoch Jiří4410  3071
9.Lokša PetrHoráková Michaela-8-56473281
10.Novák LukášMäsiarik Miroslav5-654 3191
11.Zemanec OndřejŠpoutil Roman8-6510 31101
12.Lokša PetrKoch Jiří410-56 31111
13.Novák LukášHoráková Michaela882  30121
14.Novák MiloslavMäsiarik Miroslav99-96 31131
15.Lokša PetrŠpoutil Roman810-56 31141
16.Novák LukášKoch Jiří644  30151
17.Novák MiloslavHoráková Michaela689  30161
18.Zemanec OndřejMäsiarik Miroslav489  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Lukáš40Špoutil Roman04
Novák Miloslav40Koch Jiří04
Zemanec Ondřej40Horáková Michaela04
Lokša Petr40Mäsiarik Miroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS