Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Opočnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29668:635TJ Lokomotiva Nymburk E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Pavel
Veselý Ladislav
 
 
Suchánek Ondřej
Hotovec Vlastimil
 
 
8-84-963210
2.Nejedlý Jiří
Rieger František
 
 
Ešner Zbyněk
Fiedler Jiří
 
 
108-48 3120
3.Nejedlý JiříSuchánek Ondřej10-8810 3130
4.Veselý LadislavHotovec Vlastimil-6-8-8  0331
5.Plachý PavelEšner Zbyněk668  3041
6.Rieger FrantišekFiedler Jiří8-676 3151
7.Veselý LadislavSuchánek Ondřej-7-9-10  0352
8.Plachý PavelHotovec Vlastimil-108710 3162
9.Rieger FrantišekEšner Zbyněk-88-10-12 1363
10.Nejedlý JiříFiedler Jiří6108  3073
11.Plachý PavelSuchánek Ondřej1398  3083
12.Rieger FrantišekHotovec Vlastimil-8610-8-82384
13.Nejedlý JiříEšner Zbyněk6-61012 3194
14.Veselý LadislavFiedler Jiří9-81010 31104
15.Rieger FrantišekSuchánek Ondřej-108-8-7 13105
16.Nejedlý JiříHotovec Vlastimil-8-8-10  03106
17.Veselý LadislavEšner Zbyněk-610-7-8 13107
18.Plachý PavelFiedler Jiří377  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nejedlý Jiří31Suchánek Ondřej22
Veselý Ladislav13Hotovec Vlastimil31
Plachý Pavel40Ešner Zbyněk22
Rieger František13Fiedler Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:26665:560TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košnerová Alena
Soukup Tomáš
 
 
Trpálek Vlastimil
Chocholáč Jan
 
 
694  3010
2.Pivný Aleš
Pivný Lukáš
 
 
Hingar Vladimír
Strnad Jiří
 
 
-96-88-102311
3.Soukup TomášTrpálek Vlastimil-3-9-8  0312
4.Pivný AlešChocholáč Jan53-33 3122
5.Kvasnička Daniel st.Hingar Vladimír33-94 3132
6.Košnerová AlenaStrnad Jiří-59-68-42333
7.Pivný AlešTrpálek Vlastimil384  3043
8.Kvasnička Daniel st.Chocholáč Jan756  3053
9.Košnerová AlenaHingar Vladimír467  3063
10.Vondruška LiborStrnad Jiří-137-88-92364
11.Kvasnička Daniel st.Trpálek Vlastimil9119  3074
12.Košnerová AlenaChocholáč Jan-9-685-112375
13.Vondruška LiborHingar Vladimír653  3085
14.Pivný AlešStrnad Jiří9612  3095
15.Košnerová AlenaTrpálek Vlastimil-78-28-102396
16.Vondruška LiborChocholáč Jan6-7-6-12 1397
17.Pivný AlešHingar Vladimír754  30107
18.Kvasnička Daniel st.Strnad Jiří6-8-8-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Tomáš01Trpálek Vlastimil22
Pivný Aleš40Chocholáč Jan22
Kvasnička Daniel st.31Hingar Vladimír04
Košnerová Alena13Strnad Jiří31
Vondruška Libor12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořátevVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Loučeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořátevRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11675:503TJ Sokol Hořátev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Jiří
Jech Josef
 
 
Podoláková Eliška
Horáková Michaela
 
 
79-87 3110
2.Vyšohlíd Jaroslav
Stibor Martin
 
 
Koch Jiří
Mäsiarik Miroslav
 
 
857  3020
3.Stibor MartinPodoláková Eliška58-78 3130
4.Jech JosefHoráková Michaela9-88-9-82331
5.Hrdlička JiříKoch Jiří759  3041
6.Vyšohlíd JaroslavMäsiarik Miroslav57-85 3151
7.Jech JosefPodoláková Eliška766  3061
8.Hrdlička JiříHoráková Michaela689  3071
9.Vyšohlíd JaroslavKoch Jiří6149  3081
10.Stibor MartinMäsiarik Miroslav888  3091
11.Hrdlička JiříPodoláková Eliška6-79-7832101
12.Vyšohlíd JaroslavHoráková Michaela7-986 31111
13.Stibor MartinKoch Jiří555  30121
14.Jech JosefMäsiarik Miroslav8910  30131
15.Vyšohlíd JaroslavPodoláková Eliška647  30141
16.Stibor MartinHoráková Michaela87-87 31151
17.Jech JosefKoch Jiří786  30161
18.Hrdlička JiříMäsiarik Miroslav8-786 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stibor Martin40Podoláková Eliška04
Jech Josef31Horáková Michaela13
Hrdlička Jiří40Koch Jiří04
Vyšohlíd Jaroslav40Mäsiarik Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Seletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:41513:633TJ Seletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Falber Martin
Novotný Pavel
 
 
Novák Lukáš
Novák Miloslav
 
 
-8-3-10  0301
2.Pařez Miloš
Vrba Ondřej
 
 
Zemanec Ondřej
Koutník Jan
 
 
2102  3011
3.Pařez MilošŘídký Miloslav610-47 3121
4.Falber MartinZemanec Ondřej-5-6-5  0322
5.Falber MichalNovák Miloslav-2-2-5  0323
6.Vrba OndřejNovák Lukáš-106-66-42324
7.Falber MartinŘídký Miloslav8-610-8-52325
8.Falber MichalZemanec Ondřej10-5-8-5 1326
9.Vrba OndřejNovák Miloslav-2-8-6  0327
10.Pařez MilošNovák Lukáš-1112-5-6 1328
11.Falber MichalŘídký Miloslav10-5-610-112329
12.Vrba OndřejZemanec Ondřej-7-6-9  03210
13.Pařez MilošKoutník Jan435  30310
14.Falber MartinNovák Lukáš-8-5-2  03311
15.Vrba OndřejŘídký Miloslav8-6-3-5 13312
16.Pařez MilošZemanec Ondřej12-789 31412
17.Falber MartinKoutník Jan684  30512
18.Falber MichalNovák Lukáš-4-5-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařez Miloš31Řídký Miloslav31
Falber Martin13Zemanec Ondřej31
Falber Michal04Novák Miloslav20
Vrba Ondřej04Novák Lukáš40
   Koutník Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husovo náměstí 1976, Lysá nad Labem, 289 22, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:38583:625TTC Poděbrady B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Pavel
Báča Karel
 
 
Vršovský Petr
Pešek Jan Ing.
 
 
-11-9-7  0301
2.Picek Petr
Vlček Martin
 
 
Pekárek František
Gebauer Lubomír
 
 
8-747 3111
3.Báča KarelPekárek František-5-975113221
4.Vlček MartinGebauer Lubomír88-57 3131
5.Picek PetrVršovský Petr611-159 3141
6.Zelenka PavelPešek Jan Ing.-13-4-6  0342
7.Vlček MartinPekárek František8-7-8-13 1343
8.Picek PetrGebauer Lubomír711-49 3153
9.Zelenka PavelVršovský Petr-5-7-6  0354
10.Báča KarelPešek Jan Ing.-5-4-6  0355
11.Picek PetrPekárek František-8-7-10  0356
12.Zelenka PavelGebauer Lubomír6-10-5-7 1357
13.Báča KarelVršovský Petr4-897 3167
14.Vlček MartinPešek Jan Ing.-5-6-7  0368
15.Zelenka PavelPekárek František-510-5-6 1369
16.Báča KarelGebauer Lubomír-9-7-8  03610
17.Vlček MartinVršovský Petr9-1089 31710
18.Picek PetrPešek Jan Ing.WO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Báča Karel22Pekárek František31
Vlček Martin22Gebauer Lubomír22
Picek Petr21Vršovský Petr13
Zelenka Pavel04Pešek Jan Ing.30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Opočnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pečky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opočnice 111Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39614:596TJ Spartak Pečky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konvalina Miloš
Kotek Jiří
 
 
Zach Tomáš
Holešovský Petr
 
 
-7-10-9  0301
2.Fekete Zdeněk
Bartošík Jiří
 
 
Staněk Milan
Abrle Jiří
 
 
87-66 3111
3.Fekete ZdeněkZach Tomáš-68-11-8 1312
4.Konvalina MilošAbrle Jiří-8910-863222
5.Kotek JiříStaněk Milan-6-7-8  0323
6.Bartošík JiříHolešovský Petr-4-8-10  0324
7.Konvalina MilošZach Tomáš-4-8-8  0325
8.Kotek JiříAbrle Jiří3-81210 3135
9.Bartošík JiříStaněk Milan-10-68-7 1336
10.Fekete ZdeněkHolešovský Petr8-8-98-92337
11.Kotek JiříZach Tomáš-7-10-6  0338
12.Bartošík JiříAbrle JiříWO    3048
13.Fekete ZdeněkStaněk Milan-89-12-8 1349
14.Konvalina MilošHolešovský PetrWO    3059
15.Bartošík JiříZach Tomáš8-37-193269
16.Fekete ZdeněkAbrle JiříWO    3079
17.Konvalina MilošStaněk Milan8-27-13-1123710
18.Kotek JiříHolešovský Petr-10-9-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fekete Zdeněk03Zach Tomáš31
Konvalina Miloš12Abrle Jiří02
Kotek Jiří13Staněk Milan40
Bartošík Jiří12Holešovský Petr30
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS