Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Seletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:37681:688TJ Seletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Pavel
Rufer David
 
 
Lokša Petr
Řídký Miloslav
 
 
-1010-9953210
2.Nejedlý Jiří
Rieger František
 
 
Novák Lukáš
Novák Miloslav
 
 
9-9-105-92311
3.Rufer DavidLokša Petr9107  3021
4.Rieger FrantišekŘídký Miloslav-67-8-9 1322
5.Plachý PavelNovák Miloslav7-88-9-82323
6.Nejedlý JiříNovák Lukáš5-7-8-9 1324
7.Rieger FrantišekLokša Petr-5-6-6  0325
8.Plachý PavelŘídký Miloslav12-6-78-22326
9.Nejedlý JiříNovák Miloslav96-95 3136
10.Rufer DavidNovák Lukáš6-3-810-52337
11.Plachý PavelLokša Petr868  3047
12.Nejedlý JiříZemanec Ondřej88-126 3157
13.Rufer DavidNovák Miloslav-1010-83-102358
14.Rieger FrantišekNovák Lukáš-7-8-9  0359
15.Nejedlý JiříLokša Petr7149  3069
16.Rufer DavidZemanec Ondřej686  3079
17.Rieger FrantišekNovák Miloslav-4-9-7  03710
18.Plachý PavelNovák Lukáš-7-71010-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rufer David22Lokša Petr13
Rieger František04Řídký Miloslav20
Plachý Pavel13Novák Miloslav31
Nejedlý Jiří31Novák Lukáš40
   Zemanec Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Loučeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:41501:612TJ Sokol Loučeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Jan
Maršon Vojtěch
 
 
Horáková Michaela
Urban Martin
 
 
-4-810-8 1301
2.Černý Štěpán
Vršovský Petr
 
 
Mäsiarik Miroslav
Koch Jiří
 
 
-8977 3111
3.Černý ŠtěpánHoráková Michaela-5-5-6  0312
4.Vršovský PetrUrban Martin636  3022
5.Maršon VojtěchMäsiarik Miroslav-5-8-6  0323
6.Mareš JanKoch Jiří-73910 3133
7.Vršovský PetrHoráková Michaela375  3043
8.Maršon VojtěchUrban Martin-3-8-10  0344
9.Mareš JanMäsiarik Miroslav109-8-4-92345
10.Černý ŠtěpánKoch Jiří-95-911-42346
11.Maršon VojtěchHoráková Michaela-3-6-2  0347
12.Mareš JanUrban Martin-113-8-5 1348
13.Černý ŠtěpánMäsiarik Miroslav-5-7-10  0349
14.Vršovský PetrKoch Jiří577  3059
15.Mareš JanHoráková Michaela-2-8-6  03510
16.Černý ŠtěpánUrban Martin-5-5-4  03511
17.Vršovský PetrMäsiarik MiroslavWO    03512
18.Maršon VojtěchKoch Jiří-13-99-11 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Štěpán04Horáková Michaela31
Vršovský Petr30Urban Martin31
Maršon Vojtěch04Mäsiarik Miroslav30
Mareš Jan13Koch Jiří22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pečky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24685:584TJ Sokol Poříčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trpálek Vlastimil
Chocholáč Jan
 
 
Abrle Jiří
Holešovský Petr
 
 
1275  3010
2.Král Jaroslav
Melichová Barbora
 
 
Staněk Milan
Kozák Karel
 
 
-7-898-102311
3.Trpálek VlastimilAbrle Jiří666  3021
4.Chocholáč JanKozák Karel-78-2283231
5.Král JaroslavStaněk Milan6-879 3141
6.Melichová BarboraHolešovský Petr8-7-910-72342
7.Chocholáč JanAbrle Jiří796  3052
8.Král JaroslavKozák Karel-67-86-102353
9.Melichová BarboraStaněk Milan-47-6-8 1354
10.Trpálek VlastimilHolešovský Petr-111094 3164
11.Král JaroslavAbrle Jiří6-788 3174
12.Melichová BarboraKozák Karel67-510 3184
13.Trpálek VlastimilStaněk Milan7-688 3194
14.Chocholáč JanHolešovský Petr-6-7-8  0395
15.Melichová BarboraAbrle Jiří2510  30105
16.Trpálek VlastimilKozák Karel-8776 31115
17.Chocholáč JanStaněk Milan10-5910 31125
18.Král JaroslavHolešovský PetrWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trpálek Vlastimil40Abrle Jiří04
Chocholáč Jan31Kozák Karel13
Král Jaroslav21Staněk Milan13
Melichová Barbora22Holešovský Petr21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Opočnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Opočnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opočnice 111Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:39660:708STC Opočnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbrt Jaroslav
Fekete Zdeněk
 
 
Suchánek Ondřej
Lounek Miroslav
 
 
73-8-453210
2.Konvalina Miloš
Šanda Roman
 
 
Hotovec Vlastimil
Ešner Zbyněk
 
 
108-94 3120
3.Najbrt JaroslavSuchánek Ondřej6-4-78-42321
4.Fekete ZdeněkLounek Miroslav-5-83-2 1322
5.Konvalina MilošHotovec Vlastimil9-5-7-9 1323
6.Šanda RomanEšner Zbyněk89-5-4113233
7.Fekete ZdeněkSuchánek Ondřej99-810 3143
8.Konvalina MilošLounek Miroslav49-9-8-92344
9.Šanda RomanHotovec Vlastimil-3-5-4  0345
10.Najbrt JaroslavEšner Zbyněk74-35 3155
11.Konvalina MilošSuchánek Ondřej-953-493265
12.Šanda RomanLounek Miroslav-3-3-2  0366
13.Najbrt JaroslavHotovec Vlastimil-9758 3176
14.Fekete ZdeněkEšner Zbyněk-4-67-10 1377
15.Šanda RomanSuchánek Ondřej-4-4-8  0378
16.Najbrt JaroslavLounek Miroslav10-9-711133288
17.Fekete ZdeněkHotovec Vlastimil35-913 3198
18.Konvalina MilošEšner Zbyněk89-7-51432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Najbrt Jaroslav31Suchánek Ondřej22
Fekete Zdeněk22Lounek Miroslav31
Konvalina Miloš22Hotovec Vlastimil22
Šanda Roman13Ešner Zbyněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husovo náměstí 1976, Lysá nad Labem, 289 22, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35652:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baladrán František
Báča Karel
 
 
Košnerová Alena
Soukup Tomáš
 
 
-8-710-9 1301
2.Mudra Oldřich
Picek Petr
 
 
Pivný Aleš
Pivný Lukáš
 
 
657  3011
3.Báča KarelKošnerová Alena9-0-7-9 1312
4.Mudra OldřichSoukup Tomáš-7-74-3 1313
5.Picek PetrPivný Lukáš7-8-6693223
6.Baladrán FrantišekPivný Aleš-8-5-4  0324
7.Mudra OldřichKošnerová Alena-8759 3134
8.Picek PetrSoukup Tomáš910-912 3144
9.Baladrán FrantišekPivný Lukáš67-139 3154
10.Báča KarelPivný Aleš-116-67-42355
11.Picek PetrKošnerová Alena-7WOWO  0356
12.Baladrán FrantišekSoukup Tomáš-392-7-82357
13.Báča KarelPivný Lukáš1046  3067
14.Mudra OldřichPivný Aleš-8-7-8  0368
15.Baladrán FrantišekKošnerová Alena-68118 3178
16.Báča KarelSoukup Tomáš65-108 3188
17.Mudra OldřichPivný Lukáš9-989 3198
18.Picek PetrPivný Aleš-1488-12-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Báča Karel22Košnerová Alena22
Mudra Oldřich22Soukup Tomáš22
Picek Petr22Pivný Lukáš04
Baladrán František22Pivný Aleš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořátevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:46528:670TJ Sokol Hořátev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Falber Michal
Vrba Ondřej
 
 
Vyšohlíd Jaroslav
Friedel Jiří
 
 
-8-6-8  0301
2.Falber Martin
Novotný Pavel
 
 
Hrdlička Jiří
Jech Josef
 
 
12-6-4-9 1302
3.Falber MartinFriedel Jiří6-5810 3112
4.Novotný PavelStibor Martin-5-6-5  0313
5.Falber MichalHrdlička Jiří84-8-3-62314
6.Vrba OndřejJech Josef-7-7-6  0315
7.Novotný PavelFriedel Jiří89-6-6-82316
8.Falber MichalStibor Martin8-486 3126
9.Vrba OndřejHrdlička Jiří-5699 3136
10.Falber MartinJech Josef-10-6-8  0337
11.Falber MichalFriedel Jiří-8-4-10  0338
12.Vrba OndřejStibor Martin4-6-5-4 1339
13.Falber MartinHrdlička Jiří-8-4-9  03310
14.Novotný PavelJech Josef9-688 31410
15.Vrba OndřejFriedel Jiří10-10-4-7 13411
16.Falber MartinStibor Martin-5-8-9  03412
17.Novotný PavelHrdlička Jiří11-8-7-4 13413
18.Falber MichalJech Josef-6-8-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Falber Martin13Friedel Jiří31
Novotný Pavel13Stibor Martin31
Falber Michal13Hrdlička Jiří31
Vrba Ondřej13Jech Josef31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS