Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořátevVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořátevRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29645:597TJ Sokol Hořátev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Jiří
Jech Josef
 
 
Plachý Pavel
Rufer David
 
 
86-9-7-92301
2.Stibor Martin
Vyšohlíd Jaroslav
 
 
Rieger František
Nejedlý Jiří
 
 
877  3011
3.Hrdlička JiříRufer David-8-9-7  0312
4.Jech JosefNejedlý Jiří-98-78-72313
5.Stibor MartinPlachý Pavel675  3023
6.Vyšohlíd JaroslavRieger František578  3033
7.Jech JosefRufer David-8-6-4  0334
8.Stibor MartinNejedlý Jiří517  3044
9.Vyšohlíd JaroslavPlachý Pavel-7-7-5  0345
10.Hrdlička JiříRieger František-8668 3155
11.Stibor MartinRufer David-10-1289-152356
12.Vyšohlíd JaroslavNejedlý Jiří66-66 3166
13.Hrdlička JiříPlachý Pavel8-8910 3176
14.Jech JosefRieger František97-68 3186
15.Vyšohlíd JaroslavRufer David-8-9-6  0387
16.Hrdlička JiříNejedlý Jiří8-7-98-62388
17.Jech JosefPlachý Pavel9-787 3198
18.Stibor MartinRieger František667  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdlička Jiří22Rufer David40
Jech Josef22Nejedlý Jiří22
Stibor Martin31Plachý Pavel13
Vyšohlíd Jaroslav22Rieger František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:7649:427TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pivný Aleš
Pivný Lukáš
 
 
Falber Michal
Vrba Ondřej
 
 
5912  3010
2.Vondruška Libor
Konvalina Josef
 
 
Falber Martin
Novotný Pavel
 
 
374  3020
3.Pivný LukášNovotný Pavel681  3030
4.Pivný AlešFalber Martin66-1011 3140
5.Košnerová AlenaFalber Michal484  3050
6.Vondruška LiborVrba Ondřej7119  3060
7.Pivný AlešNovotný Pavel755  3070
8.Košnerová AlenaFalber Martin593  3080
9.Vondruška LiborFalber Michal454  3090
10.Pivný LukášVrba Ondřej-10892 31100
11.Košnerová AlenaNovotný Pavel297  30110
12.Konvalina ZdeněkFalber Martin898  30120
13.Pivný LukášFalber Michal-7879 31130
14.Pivný AlešVrba Ondřej58-78 31140
15.Konvalina ZdeněkNovotný Pavel887  30150
16.Pivný LukášFalber Martin7-7-811-823151
17.Pivný AlešFalber Michal325  30161
18.Košnerová AlenaVrba Ondřej598  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pivný Lukáš31Novotný Pavel04
Pivný Aleš40Falber Martin13
Košnerová Alena40Falber Michal04
Vondruška Libor20Vrba Ondřej04
Konvalina Zdeněk20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Opočnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opočnice 111Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35637:630TJ Sokol Lysá nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Tomáš
Hotovec Vlastimil
 
 
Baladrán František
Báča Karel
 
 
333  3010
2.Fiedler Jiří
Suchánek Ondřej
 
 
Mudra Oldřich
Picek Petr
 
 
-6-6-9  0311
3.Fiedler JiříBaladrán František8-3-6-6 1312
4.Hotovec VlastimilBáča Karel-9987 3122
5.Suchánek OndřejMudra Oldřich-6-76-9 1323
6.Musil TomášPicek Petr2-3105 3133
7.Hotovec VlastimilBaladrán František118-136 3143
8.Suchánek OndřejBáča Karel-868-10-42344
9.Musil TomášMudra Oldřich748  3054
10.Fiedler JiříPicek Petr-1-44-7 1355
11.Suchánek OndřejBaladrán František-966-783265
12.Musil TomášBáča Karel783  3075
13.Fiedler JiříMudra Oldřich-2-813-7 1376
14.Hotovec VlastimilPicek Petr-76-10-9 1377
15.Musil TomášBaladrán František369  3087
16.Fiedler JiříBáča Karel-1087-7-92388
17.Hotovec VlastimilMudra Oldřich-13-4-9  0389
18.Suchánek OndřejPicek Petr10-2-78-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiedler Jiří04Baladrán František13
Hotovec Vlastimil22Báča Karel22
Suchánek Ondřej13Mudra Oldřich31
Musil Tomáš40Picek Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Opočnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:16626:520TJ Sokol Poříčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trpálek Vlastimil
Chocholáč Jan
 
 
Konvalina Miloš
Najbrt Jaroslav
 
 
1510-109 3110
2.Král Jaroslav
Melichová Barbora
 
 
Bartošík Jiří
Fekete Zdeněk
 
 
-7868 3120
3.Trpálek VlastimilKonvalina Miloš766  3030
4.Chocholáč JanFekete Zdeněk6127  3040
5.Král JaroslavBartošík Jiří677  3050
6.Melichová BarboraNajbrt Jaroslav-8-5-5  0351
7.Chocholáč JanKonvalina Miloš1089  3061
8.Král JaroslavFekete Zdeněk7-697 3171
9.Strnad JiříBartošík Jiří545  3081
10.Trpálek VlastimilNajbrt Jaroslav1099  3091
11.Král JaroslavKonvalina Miloš6-78-101032101
12.Strnad JiříFekete Zdeněk798  30111
13.Trpálek VlastimilBartošík Jiří747  30121
14.Chocholáč JanNajbrt Jaroslav-677-8832131
15.Strnad JiříKonvalina Miloš-7-6-8  03132
16.Trpálek VlastimilFekete Zdeněk476  30142
17.Chocholáč JanBartošík Jiří1087  30152
18.Král JaroslavNajbrt Jaroslav-7-8-9  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trpálek Vlastimil40Konvalina Miloš13
Chocholáč Jan40Fekete Zdeněk04
Král Jaroslav31Bartošík Jiří04
Melichová Barbora01Najbrt Jaroslav22
Strnad Jiří21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Loučeň BVrchní
rozhodčí:
Prisčák Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pečky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Loučeň, Nymburská 189, 28937, vedle kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47455:612TJ Spartak Pečky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mäsiarik Miroslav
Koch Jiří
 
 
Abrle Jiří
Holešovský Petr
 
 
-6-102-2 1301
2.Urban Martin
Horáková Michaela
 
 
Staněk Milan
Zach Tomáš
 
 
-82-7-3 1302
3.Mäsiarik MiroslavZach Tomáš-6-7-8  0303
4.Koch JiříAbrle Jiří-8-4-4  0304
5.Urban MartinStaněk Milan11-9-4-3 1305
6.Horáková MichaelaHolešovský Petr-9-28-12 1306
7.Koch JiříZach Tomáš-4-6-8  0307
8.Urban MartinAbrle Jiří8-7115 3117
9.Horáková MichaelaStaněk Milan11-10-7-1 1318
10.Mäsiarik MiroslavHolešovský Petr-7-5-4  0319
11.Urban MartinZach Tomáš-7-8-7  03110
12.Horáková MichaelaAbrle Jiří5-899 31210
13.Mäsiarik MiroslavStaněk Milan-4-7-2  03211
14.Koch JiříHolešovský Petr-3-8-4  03212
15.Horáková MichaelaZach Tomáš-5-8-7  03213
16.Mäsiarik MiroslavAbrle Jiří-79-9-7 13214
17.Koch JiříStaněk Milan-3-3-6  03215
18.Urban MartinHolešovský PetrWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mäsiarik Miroslav04Zach Tomáš40
Koch Jiří04Abrle Jiří22
Urban Martin12Staněk Milan40
Horáková Michaela13Holešovský Petr30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Seletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Seletice 157, hřiště SeleticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31583:559nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Novák Miloslav
 
 
Žoha Libor
Pekárek František
 
 
8-5-5-7 1301
2.Řídký Miloslav
Lokša Petr
 
 
Mareš Jan
Pešek Jakub
 
 
686  3011
3.Lokša PetrŽoha Libor-10-7-5  0312
4.Řídký MiloslavPekárek František-9-8-8  0313
5.Novák LukášPešek Jakub435  3023
6.Novák MiloslavMareš Jan259  3033
7.Řídký MiloslavŽoha Libor-611-5-10 1334
8.Novák LukášPekárek František-5-910-8 1335
9.Novák MiloslavPešek Jakub-7749 3145
10.Lokša PetrMareš Jan405  3055
11.Novák Lukᚎoha Libor12-39-4-92356
12.Novák MiloslavPekárek František-10-2-8  0357
13.Lokša PetrPešek Jakub778  3067
14.Řídký MiloslavMareš Jan287  3077
15.Novák MiloslavŽoha Libor13-77-5123287
16.Lokša PetrPekárek František-5-7-8  0388
17.Řídký MiloslavPešek Jakub4-4-8-7 1389
18.Novák LukášMareš Jan-6553 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lokša Petr22Žoha Libor31
Řídký Miloslav13Pekárek František40
Novák Lukáš22Pešek Jakub13
Novák Miloslav31Mareš Jan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS