Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33563:570nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rufer David
Plachý Pavel
 
 
Janišš Pavel
Žoha Libor
 
 
-5-7-6  0301
2.Rieger František
Nejedlý Jiří
 
 
Černý Štěpán
Vršovský Petr
 
 
810-104 3111
3.Rufer DavidŽoha Libor-6-4-6  0312
4.Rieger FrantišekJanišš Pavel-1-1-6  0313
5.Plachý PavelVršovský Petr7-889 3123
6.Nejedlý JiříČerný Štěpán8-13-9743233
7.Rieger FrantišekŽoha Libor-4-11-4  0334
8.Plachý PavelJanišš Pavel758  3044
9.Nejedlý JiříVršovský Petr4-7-3-9 1345
10.Rufer DavidČerný Štěpán324  3055
11.Plachý PavelŽoha Libor-5-43-13 1356
12.Nejedlý JiříJanišš Pavel-3-8-8  0357
13.Rufer DavidVršovský Petr-7255 3167
14.Rieger FrantišekMaršon Vojtěch557  3077
15.Nejedlý JiříŽoha Libor-7-109-8 1378
16.Rufer DavidJanišš Pavel188-712 3188
17.Rieger FrantišekVršovský Petr-6-10-4  0389
18.Plachý PavelMaršon Vojtěch566  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rufer David31Žoha Libor40
Rieger František13Janišš Pavel22
Plachý Pavel31Vršovský Petr22
Nejedlý Jiří13Černý Štěpán02
   Maršon Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pečky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Seletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Pečky, Tř. Jana Švermy 342 28911 PečkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37623:639TJ Seletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zach Tomáš
Holešovský Petr
 
 
Šmelhaus Josef
Řídký Miloslav
 
 
677  3010
2.Staněk Milan
Kozák Karel
 
 
Novák Lukáš
Novák Miloslav
 
 
579  3020
3.Zach TomášNovák Miloslav35-6-8-92321
4.Kozák KarelŘídký Miloslav-111011-11-122322
5.Staněk MilanNovák Lukáš-4-89-5 1323
6.Holešovský PetrŠmelhaus Josef-87-9-6 1324
7.Kozák KarelNovák Miloslav9-9-10-6 1325
8.Staněk MilanŘídký Miloslav-910-10-8 1326
9.Holešovský PetrNovák Lukáš-89-7883236
10.Zach Tomᚊmelhaus Josef8-7-5653246
11.Staněk MilanNovák Miloslav-10-9-8  0347
12.Holešovský PetrŘídký Miloslav768  3057
13.Zach TomášNovák Lukáš7-8-9-10 1358
14.Kozák KarelŠmelhaus Josef-9-8-6  0359
15.Holešovský PetrNovák Miloslav7-8-9-8 13510
16.Zach TomášŘídký Miloslav757  30610
17.Kozák KarelKoutník Jan567  30710
18.Staněk MilanŠmelhaus JosefWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zach Tomáš22Novák Miloslav40
Kozák Karel13Řídký Miloslav22
Staněk Milan03Novák Lukáš21
Holešovský Petr22Šmelhaus Josef21
   Koutník Jan01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Opočnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Loučeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opočnice 111Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:26460:510STC Opočnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konvalina Miloš
Fekete Zdeněk
 
 
Martínek Jaroslav
Špoutil Roman
 
 
5-657 3110
2.Najbrt Jaroslav
 
 
Mäsiarik Miroslav
Koch Jiří
 
 
WO    0311
3.Najbrt JaroslavKoch Jiří434  3021
4.Konvalina MilošMäsiarik Miroslav-51110-1243231
5.Fekete ZdeněkŠpoutil Roman869  3041
6.Martínek JaroslavWO    0342
7.Konvalina MilošKoch Jiří448  3052
8.Fekete ZdeněkMäsiarik Miroslav-91066 3162
9.Špoutil RomanWO    0363
10.Najbrt JaroslavMartínek Jaroslav899  3073
11.Fekete ZdeněkKoch Jiří636  3083
12.Mäsiarik MiroslavWO    0384
13.Najbrt JaroslavŠpoutil Roman6810  3094
14.Konvalina MilošMartínek Jaroslav-8-8-10  0395
15.Koch JiříWO    0396
16.Najbrt JaroslavMäsiarik Miroslav658  30106
17.Konvalina MilošŠpoutil Roman6-869 31116
18.Fekete ZdeněkMartínek Jaroslav-8-8-10  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Najbrt Jaroslav40Koch Jiří03
Konvalina Miloš31Mäsiarik Miroslav03
Fekete Zdeněk31Špoutil Roman03
   Martínek Jaroslav21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husovo náměstí 1976, Lysá nad Labem, 289 22, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:44651:703TJ Sokol Poříčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baladrán František
Báča Karel
 
 
Trpálek Vlastimil
Chocholáč Jan
 
 
4-9-6-8 1301
2.Picek Petr
Mudra Oldřich
 
 
Král Jaroslav
Melichová Barbora
 
 
-77-9553211
3.Báča KarelTrpálek Vlastimil-8-6-7  0312
4.Mudra OldřichChocholáč Jan-6-9-7  0313
5.Blažek FrantišekKrál Jaroslav7-78-993223
6.Baladrán FrantišekMelichová Barbora-5-8-7  0324
7.Mudra OldřichTrpálek Vlastimil5-589 3134
8.Blažek FrantišekChocholáč Jan-1310-7-9 1335
9.Baladrán FrantišekKrál Jaroslav-7-856-72336
10.Báča KarelMelichová Barbora-8-8-7  0337
11.Blažek FrantišekTrpálek Vlastimil7-69-6-42338
12.Baladrán FrantišekChocholáč Jan4106  3048
13.Báča KarelKrál Jaroslav-77-88-32349
14.Mudra OldřichMelichová Barbora-10-75863259
15.Baladrán FrantišekTrpálek Vlastimil-7-6-8  03510
16.Báča KarelChocholáč Jan6-1-10-6 13511
17.Mudra OldřichKrál Jaroslav6-89-9832611
18.Blažek FrantišekMelichová Barbora9-107-6932711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Báča Karel04Trpálek Vlastimil31
Mudra Oldřich31Chocholáč Jan31
Blažek František22Král Jaroslav22
Baladrán František13Melichová Barbora22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Opočnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32601:611TJ Lokomotiva Nymburk F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Falber Michal
Vrba Ondřej
 
 
Musil Tomáš
Hotovec Vlastimil
 
 
-4-97-6 1301
2.Falber Martin
Novotný Pavel
 
 
Ešner Zbyněk
Suchánek Ondřej
 
 
8118  3011
3.Falber MartinEšner Zbyněk4-588 3121
4.Novotný PavelSuchánek Ondřej-5-8-6  0322
5.Falber MichalHotovec Vlastimil-810-6-7 1323
6.Vrba OndřejMusil Tomáš6510  3033
7.Novotný PavelEšner Zbyněk89-6-583243
8.Falber MichalSuchánek Ondřej-5-38-6 1344
9.Vrba OndřejHotovec Vlastimil-8-7-7  0345
10.Falber MartinMusil Tomáš5-7-6893255
11.Falber MichalEšner Zbyněk844  3065
12.Vrba OndřejSuchánek Ondřej-51065 3175
13.Falber MartinHotovec Vlastimil-496-3-62376
14.Novotný PavelMusil Tomáš589  3086
15.Vrba OndřejEšner Zbyněk-10-115-6 1387
16.Falber MartinSuchánek Ondřej-5846 3197
17.Novotný PavelHotovec Vlastimil-4-8-6  0398
18.Falber MichalMusil Tomáš5-886 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Falber Martin31Ešner Zbyněk13
Novotný Pavel22Suchánek Ondřej22
Falber Michal22Hotovec Vlastimil40
Vrba Ondřej22Musil Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořátevVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořátevRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:34643:627TJ Sokol Hořátev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Jiří
Jech Josef
 
 
Pivný Aleš
Pivný Lukáš
 
 
-87-9-8 1301
2.Stibor Martin
Vyšohlíd Jaroslav
 
 
Košnerová Alena
Soukup Tomáš
 
 
7-986 3111
3.Hrdlička JiříPivný Aleš-10-7-5  0312
4.Jech JosefPivný Lukáš87-7-983222
5.Stibor MartinKošnerová Alena925  3032
6.Vyšohlíd JaroslavSoukup Tomáš-9-10-4  0333
7.Jech JosefPivný Aleš-8-759113243
8.Stibor MartinPivný Lukáš45-55 3153
9.Vyšohlíd JaroslavKošnerová Alena-9-5-4  0354
10.Hrdlička JiříSoukup Tomáš-8-7-6  0355
11.Stibor MartinPivný Aleš-9985 3165
12.Vyšohlíd JaroslavPivný Lukáš-4981 3175
13.Hrdlička JiříKošnerová Alena-9-88783285
14.Jech JosefSoukup Tomáš-4-7-7  0386
15.Vyšohlíd JaroslavPivný Aleš5-8-7-5 1387
16.Hrdlička JiříPivný Lukáš8-794 3197
17.Jech JosefKošnerová Alena87-9-18832107
18.Stibor MartinSoukup Tomáš978  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdlička Jiří22Pivný Aleš22
Jech Josef31Pivný Lukáš04
Stibor Martin40Košnerová Alena13
Vyšohlíd Jaroslav13Soukup Tomáš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS