Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26592:573TJ Sokol Poříčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trpálek Vlastimil
Chocholáč Jan
 
 
Heršálek Jakub
Rieger František
 
 
7-689 3110
2.Král Jaroslav
Melichová Barbora
 
 
Plachý Pavel
Nejedlý Jiří
 
 
788  3020
3.Trpálek VlastimilNejedlý Jiří-89-89-72321
4.Chocholáč JanHeršálek Jakub998  3031
5.Král JaroslavRieger František788  3041
6.Strnad JiříPlachý Pavel-7-8-5  0342
7.Chocholáč JanNejedlý Jiří9109  3052
8.Král JaroslavHeršálek Jakub7-6-8-9 1353
9.Strnad JiříRieger František557  3063
10.Trpálek VlastimilPlachý Pavel9-5-9-8 1364
11.Král JaroslavNejedlý Jiří6-7-8893274
12.Strnad JiříHeršálek Jakub66-74 3184
13.Trpálek VlastimilRieger František778  3094
14.Chocholáč JanPlachý Pavel-9-7-6  0395
15.Strnad JiříNejedlý Jiří6-788 31105
16.Trpálek VlastimilHeršálek Jakub-7-5-9  03106
17.Chocholáč JanRieger František9128  30116
18.Král JaroslavPlachý Pavel-6-5-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trpálek Vlastimil13Nejedlý Jiří13
Chocholáč Jan31Heršálek Jakub22
Král Jaroslav22Rieger František04
Strnad Jiří31Plachý Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Loučeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Opočnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Loučeň, Nymburská 189, 28937, vedle kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48532:648STC Opočnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prisčák Tomáš
Špoutil Roman
 
 
Musil Tomáš
Hotovec Vlastimil
 
 
-7-10-7  0301
2.Mäsiarik Miroslav
Koch Jiří
 
 
Suchánek Ondřej
Hotovec Zdeněk st.
 
 
-5-9-4  0302
3.Prisčák TomášHotovec Zdeněk st.-1211-4-10 1303
4.Špoutil RomanHotovec Vlastimil74-106 3113
5.Mäsiarik MiroslavSuchánek Ondřej-10-8-3  0314
6.Koch JiříMusil Tomáš-5-7-9  0315
7.Špoutil RomanHotovec Zdeněk st.-4-89613225
8.Mäsiarik MiroslavHotovec Vlastimil-10-4-3  0326
9.Koch JiříSuchánek Ondřej-11-4-11  0327
10.Prisčák TomášMusil Tomáš-8-9-6  0328
11.Mäsiarik MiroslavHotovec Zdeněk st.4-6-6-5 1329
12.Koch JiříHotovec Vlastimil-6-77-4 13210
13.Prisčák TomášSuchánek Ondřej8-5-8-9 13211
14.Špoutil RomanMusil Tomáš-6-714-12 13212
15.Koch JiříHotovec Zdeněk st.-79-5-6 13213
16.Prisčák TomášHotovec Vlastimil-711-6-9 13214
17.Špoutil RomanSuchánek Ondřej-98-6-2 13215
18.Mäsiarik MiroslavMusil TomášWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prisčák Tomáš04Hotovec Zdeněk st.31
Špoutil Roman22Hotovec Vlastimil31
Mäsiarik Miroslav03Suchánek Ondřej40
Koch Jiří04Musil Tomáš30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Seletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Seletice 157, hřiště SeleticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42636:656TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lokša Petr
Řídký Miloslav
 
 
Pivný Aleš
Kvasnička Daniel st.
 
 
-10-7-3  0301
2.Novák Miloslav
Novák Lukáš
 
 
Košnerová Alena
Soukup Tomáš
 
 
-6-14-6  0302
3.Novák MiloslavPivný Aleš-7-11-13  0303
4.Zemanec OndřejKošnerová Alena99-9-10123213
5.Novák LukášSoukup Tomáš-10-7-9  0314
6.Lokša PetrKvasnička Daniel st.-910-9-6 1315
7.Zemanec OndřejPivný Aleš313-49 3125
8.Novák LukášKošnerová Alena7-731 3135
9.Lokša PetrSoukup Tomáš2-6-10-13 1336
10.Novák MiloslavKvasnička Daniel st.7-108-13-92337
11.Novák LukášPivný Aleš-3947 3147
12.Lokša PetrKošnerová Alena-6-83-9 1348
13.Novák MiloslavSoukup Tomáš-8-7-9  0349
14.Zemanec OndřejKonvalina Zdeněk356  3059
15.Lokša PetrPivný Aleš-10-6-8  03510
16.Novák MiloslavKošnerová Alena-11-67-4 13511
17.Řídký MiloslavSoukup Tomáš-9-671-623512
18.Novák LukášKonvalina Zdeněk6-888 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Miloslav04Pivný Aleš22
Zemanec Ondřej30Košnerová Alena22
Novák Lukáš31Soukup Tomáš40
Lokša Petr04Kvasnička Daniel st.20
Řídký Miloslav01Konvalina Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořátevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:27576:434TTC Poděbrady B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žoha Libor
Janišš Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Vršovský Petr
Pešek Jan Ing.
 
 
Stibor Martin
Vyšohlíd Jaroslav
 
 
-10-4-8  0311
3.Vršovský PetrFriedel Jiří-6-710-8 1312
4.Žoha LiborStibor Martin710-107 3122
5.Janišš PavelVyšohlíd Jaroslav555  3032
6.Gebauer LubomírWO    3042
7.Žoha LiborFriedel Jiří545  3052
8.Janišš PavelStibor Martin-9-10-7  0353
9.Gebauer LubomírVyšohlíd Jaroslav-9-891123263
10.Vršovský PetrWO    3073
11.Janišš PavelFriedel Jiří-85-6-7 1374
12.Gebauer LubomírStibor Martin-48-10-2 1375
13.Vršovský PetrVyšohlíd Jaroslav-4-8-6  0376
14.Žoha LiborWO    3086
15.Gebauer LubomírFriedel Jiří-9510-673296
16.Vršovský PetrStibor MartinWO    0397
17.Žoha LiborVyšohlíd Jaroslav4-936 31107
18.Janišš PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vršovský Petr02Friedel Jiří22
Žoha Libor30Stibor Martin21
Janišš Pavel12Vyšohlíd Jaroslav13
Gebauer Lubomír21   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pečky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Třída Jana Švermy 255, 28911 Pečky, proti škole v PečkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16678:507TJ Spartak Pečky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holešovský Petr
Abrle Jiří
 
 
Falber Michal
Vrba Ondřej
 
 
1087  3010
2.Staněk Milan
Kozák Karel
 
 
Falber Martin
Novotný Pavel
 
 
-2567 3120
3.Kozák KarelNovotný Pavel2-856 3130
4.Abrle JiříFalber Martin8-797 3140
5.Staněk MilanFalber Michal-9-98763250
6.Holešovský PetrVrba Ondřej-8-78753260
7.Abrle JiříNovotný Pavel768  3070
8.Staněk MilanFalber Martin325  3080
9.Holešovský PetrFalber Michal7-876 3190
10.Kozák KarelVrba Ondřej776  30100
11.Staněk MilanNovotný Pavel14105  30110
12.Holešovský PetrFalber Martin786  30120
13.Kozák KarelFalber Michal576  30130
14.Abrle JiříVrba Ondřej7-8-9-6 13131
15.Holešovský PetrNovotný Pavel687  30141
16.Kozák KarelFalber Martin-8768 31151
17.Abrle JiříFalber Michal-67-8-8 13152
18.Staněk MilanVrba Ondřej62-106 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozák Karel40Novotný Pavel04
Abrle Jiří22Falber Martin04
Staněk Milan40Falber Michal13
Holešovský Petr40Vrba Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Opočnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opočnice 111Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:41421:608TJ Sokol Lysá nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fekete Zdeněk
Konvalina Miloš
 
 
Báča Karel
Baladrán František
 
 
-7-84-3 1301
2.Kotek Jiří
 
 
Mudra Oldřich
Picek Petr
 
 
WO    0302
3.Kotek JiříPicek Petr-5-78-9 1303
4.Mudra OldřichWO    0304
5.Konvalina MilošBáča Karel768  3014
6.Fekete ZdeněkBaladrán František-8-954-92315
7.Picek PetrWO    0316
8.Konvalina MilošMudra Oldřich-87-87-92317
9.Fekete ZdeněkBáča Karel-6899 3127
10.Kotek JiříBaladrán František-8-6-6  0328
11.Konvalina MilošPicek Petr788  3038
12.Fekete ZdeněkMudra Oldřich-8-13-6  0339
13.Kotek JiříBáča Karel-2-4-6  03310
14.Baladrán FrantišekWO    03311
15.Fekete ZdeněkPicek Petr87-94 31411
16.Kotek JiříMudra Oldřich-8-6-6  03412
17.Báča KarelWO    03413
18.Konvalina MilošBaladrán František8156  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotek Jiří04Picek Petr12
Konvalina Miloš31Mudra Oldřich30
Fekete Zdeněk22Báča Karel12
   Baladrán František21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS