Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:26562:563TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
7710  3010
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
-3-566-72311
3.Karda MartinPavlíček Ondřej-14-5-10 1312
4.Chládek LubošŠpalek Miroslav8118  3022
5.Homolka PavelŠpalek Jiří385  3032
6.Šmíd JanŘáha Vladimír938  3042
7.Chládek LubošPavlíček Ondřej-5-3-7  0343
8.Homolka PavelŠpalek Miroslav10-14-10-6 1344
9.Šmíd JanŠpalek Jiří-9997 3154
10.Karda MartinŘáha Vladimír86-7-7153264
11.Homolka PavelPavlíček Ondřej-6-10-6  0365
12.Šmíd JanŠpalek Miroslav1287  3075
13.Karda MartinŠpalek Jiří-7-8-9  0376
14.Chládek LubošŘáha Vladimír8-487 3186
15.Šmíd JanPavlíček Ondřej-7987 3196
16.Karda MartinŠpalek Miroslav-6-7-3  0397
17.Chládek LubošŠpalek Jiří8128  30107
18.Homolka PavelŘáha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karda Martin13Pavlíček Ondřej31
Chládek Luboš31Špalek Miroslav22
Homolka Pavel12Špalek Jiří13
Šmíd Jan40Řáha Vladimír03
Teplota začátek: 18°C konec: 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11463:356TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Škach Martin
 
 
Mráz Roman
Císař Jan
 
 
7-79-9-92301
2.Mencl Jiří
Bajer Jiří
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Jaroš Antonín
 
 
688  3011
3.Vajcová KateřinaEisenreich Jindřich ml.711-11-693221
4.Mencl JiříMráz Roman49-715 3131
5.Škach MartinCísař Jan-71079 3141
6.Bajer JiříJaroš Antonín549  3051
7.Mencl JiříEisenreich Jindřich ml.785  3061
8.Škach MartinMráz Roman8-10-10-5 1362
9.Bajer JiříCísař Jan356  3072
10.Vajcová KateřinaJaroš Antonín-9962 3182
11.Škach MartinEisenreich Jindřich ml.1058  3092
12.Bajer JiříMráz Roman165  30102
13.Vajcová KateřinaCísař Jan         
14.Mencl JiříJaroš Antonín         
15.Bajer JiříEisenreich Jindřich ml.         
16.Vajcová KateřinaMráz Roman         
17.Mencl JiříCísař Jan         
18.Škach MartinJaroš Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vajcová Kateřina20Eisenreich Jindřich ml.03
Mencl Jiří20Mráz Roman12
Škach Martin21Císař Jan02
Bajer Jiří30Jaroš Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11441:336TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pych Luděk ml.
Švarc Ivo
 
 
Šmejkal Radek
Jirkovský Antonín ml.
 
 
1168  3010
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Němec Tomáš
Dražan Jiří
 
 
585  3020
3.Švarc IvoŠmejkal Radek-596-14-42321
4.Melíšek RomanJirkovský Antonín ml.-95107 3131
5.Kyncl JiříNěmec Tomáš488  3041
6.Pych Luděk ml.Dražan Jiří8110  3051
7.Suchomel Tomᚊmejkal Radek-5-3-6  0352
8.Kyncl JiříJirkovský Antonín ml.5109  3062
9.Pych Luděk ml.Němec Tomáš1175  3072
10.Švarc IvoDražan Jiří432  3082
11.Kyncl JiříŠmejkal Radek-7-25-7 1383
12.Pych Luděk ml.Jirkovský Antonín ml.45-93 3193
13.Švarc IvoNěmec Tomáš675  30103
14.Suchomel TomášDražan Jiří38   20  
15.Pych Luděk ml.Šmejkal Radek         
16.Švarc IvoJirkovský Antonín ml.         
17.Suchomel TomášNěmec Tomáš         
18.Kyncl JiříDražan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Ivo21Šmejkal Radek30
Melíšek Roman10Jirkovský Antonín ml.03
Kyncl Jiří21Němec Tomáš03
Pych Luděk ml.30Dražan Jiří02
Suchomel Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:hraci
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:druzstev
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21512:486TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Sysel Vojtěch
 
 
Moravec Petr st.
Brožek Michal
 
 
-386-773210
2.Balák Kryštof
Gräf Miloš
 
 
Moravec Petr ml.
Moravec Ladislav ml.
 
 
588  3020
3.Sysel VojtěchMoravec Ladislav ml.87-89 3130
4.Balák KryštofMoravec Petr ml.-11-6129-72331
5.Gräf MilošBrožek Michal13-589 3141
6.Blažek MartinMoravec Petr st.56-90 3151
7.Balák KryštofMoravec Ladislav ml.-4-8-4  0352
8.Gräf MilošMoravec Petr ml.1088  3062
9.Blažek MartinBrožek Michal-8788 3172
10.Sysel VojtěchMoravec Petr st.9-108-1073282
11.Gräf MilošMoravec Ladislav ml.-5-4-4  0383
12.Blažek MartinMoravec Petr ml.93-7-14103293
13.Sysel VojtěchBrožek Michal7-86-81032103
14.Balák KryštofMoravec Petr st.         
15.Blažek MartinMoravec Ladislav ml.         
16.Sysel VojtěchMoravec Petr ml.         
17.Balák KryštofBrožek Michal         
18.Gräf MilošMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sysel Vojtěch30Moravec Ladislav ml.21
Balák Kryštof02Moravec Petr ml.12
Gräf Miloš21Brožek Michal03
Blažek Martin30Moravec Petr st.02
teplota z 21st teplota k 21t



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34627:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
Bochňák David
Hudečková Hana
 
 
WO    0301
2.Zika Ondřej
Smrček Michal
 
 
Kulíšek Marek
Hendrych Jan
 
 
-7-981393211
3.Smrček MichalHudečková Hana-6566 3121
4.Zika OndřejBochňák David10-6-9-9 1322
5.Jirásek JiříKulíšek Marek-4-998-72323
6.Ghariani SebastianHendrych Jan6117  3033
7.Zika OndřejHudečková Hana-89-58-92334
8.Jirásek JiříBochňák David-68910 3144
9.Ghariani SebastianKulíšek Marek695  3054
10.Smrček MichalHendrych Jan8710  3064
11.Žáček JosefHudečková Hana-9-0-5  0365
12.Ghariani SebastianBochňák David2-8-109-142366
13.Smrček MichalKulíšek Marek-8-89-6 1367
14.Zika OndřejHendrych Jan487  3077
15.Ghariani SebastianHudečková Hana-7810-383287
16.Smrček MichalBochňák David-8775 3197
17.Zika OndřejKulíšek Marek-4-411-10 1398
18.Žáček JosefHendrych Jan-8-11-2  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smrček Michal31Hudečková Hana22
Zika Ondřej13Bochňák David22
Jirásek Jiří11Kulíšek Marek31
Ghariani Sebastian31Hendrych Jan13
Žáček Josef02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17499:467TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabár Jiří
Stehlík Jan ml.
 
 
Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
9-66-7103210
2.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Dvořák Jan ml.
Šlechta Jaroslav
 
 
11814  3020
3.Hrabár JiříGlogar Jaroslav107-9-493230
4.Landa MiloslavEhl Ladislav-8-698-82331
5.Vajs KarelDvořák Jan ml.988  3041
6.Dřevěný PetrŠlechta Jaroslav68-3-993251
7.Landa MiloslavGlogar Jaroslav1111-98 3161
8.Vajs KarelEhl Ladislav-126-11-4 1362
9.Dřevěný PetrDvořák Jan ml.96-99 3172
10.Hrabár JiříŠlechta Jaroslav6211  3082
11.Stehlík Jan ml.Glogar Jaroslav-3-8-5  0383
12.Dřevěný PetrEhl Ladislav987  3093
13.Hrabár JiříDvořák Jan ml.788  30103
14.Landa MiloslavŠlechta Jaroslav         
15.Dřevěný PetrGlogar Jaroslav         
16.Hrabár JiříEhl Ladislav         
17.Landa MiloslavDvořák Jan ml.         
18.Stehlík Jan ml.Šlechta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabár Jiří30Glogar Jaroslav12
Landa Miloslav11Ehl Ladislav21
Vajs Karel11Dvořák Jan ml.03
Dřevěný Petr30Šlechta Jaroslav02
Stehlík Jan ml.01   
teplota na začátku utkání 20 teplota na konci utkání 22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS