Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37685:677TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajs Karel
Gruber Martin
 
 
Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
-5-959-72301
2.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
9-1098 3111
3.Landa MiloslavPavlíček Ondřej8-810-10-52312
4.Vajs KarelŠpalek Miroslav1-7-9-9 1313
5.Hrabár JiříŠpalek Jiří-65-6-9 1314
6.Dřevěný PetrŘáha Vladimír10-865 3124
7.Vajs KarelPavlíček Ondřej-10-9109-92325
8.Hrabár JiříŠpalek Miroslav54-713 3135
9.Dřevěný PetrŠpalek Jiří-61427 3145
10.Landa MiloslavŘáha Vladimír-5-789-112346
11.Gruber MartinPavlíček Ondřej-6-7-4  0347
12.Dřevěný PetrŠpalek Miroslav84-122 3157
13.Landa MiloslavŠpalek Jiří-12-7-9  0358
14.Vajs KarelŘáha Vladimír-109-5843268
15.Dřevěný PetrPavlíček Ondřej-56-11-5 1369
16.Landa MiloslavŠpalek Miroslav759  3079
17.Vajs KarelŠpalek Jiří6109  3089
18.Gruber MartinŘáha Vladimír-1-53-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Landa Miloslav13Pavlíček Ondřej40
Vajs Karel22Špalek Miroslav13
Hrabár Jiří11Špalek Jiří22
Dřevěný Petr31Řáha Vladimír22
Gruber Martin02   
teplota na začátku utkání 21 teplota na konci zápasu 22



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35497:576TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berný Jan
Hudečková Hana
 
 
Blažek Martin
Sysel Vojtěch
 
 
-8-69-4 1301
2.Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
Gräf Miloš
Berger Miroslav
 
 
-5258 3111
3.Hudečková HanaBlažek Martin7-5-3-9 1312
4.Berný JanGräf Miloš-3-74-5 1313
5.Kulíšek MarekSysel Vojtěch7-56-6153223
6.Bochňák DavidBerger Miroslav10-587 3133
7.Berný JanBlažek Martin-5-7-8  0334
8.Kulíšek MarekGräf Miloš-3-68-15 1335
9.Bochňák DavidSysel Vojtěch66-3-8-72336
10.Hudečková HanaBerger Miroslav8511  3046
11.Kulíšek MarekBlažek Martin-128-7-5 1347
12.Bochňák DavidGräf Miloš99-610 3157
13.Hudečková HanaSysel Vojtěch13-8-7-4 1358
14.Berný JanBerger Miroslav-10-7-4  0359
15.Bochňák DavidBlažek Martin-9-9-9  03510
16.Hudečková HanaGräf Miloš-3-5   02  
17.Berný JanSysel Vojtěch         
18.Kulíšek MarekBerger Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudečková Hana12Blažek Martin40
Berný Jan03Gräf Miloš21
Kulíšek Marek12Sysel Vojtěch21
Bochňák David22Berger Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30612:601TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Dvořák Jan ml.
 
 
Pych Luděk ml.
Špinar Rostislav
 
 
-7-610-6 1301
2.Ehl Ladislav
Dvořák Jan nejml.
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
-9-7-4  0302
3.Glogar JaroslavMelíšek Roman757  3012
4.Dvořák Jan ml.Pych Luděk ml.-9-1181023222
5.Ehl LadislavKyncl Jiří-8987 3132
6.Dvořák Jan nejml.Špinar Rostislav6-855 3142
7.Dvořák Jan ml.Melíšek Roman5-8-15-4 1343
8.Ehl LadislavPych Luděk ml.-8-4-5  0344
9.Dvořák Jan nejml.Kyncl Jiří8-6-7-8 1345
10.Glogar JaroslavŠpinar Rostislav-121097 3155
11.Ehl LadislavMelíšek Roman11-886 3165
12.Dvořák Jan nejml.Pych Luděk ml.-10-6-4  0366
13.Glogar JaroslavKyncl Jiří389  3076
14.Dvořák Jan ml.Špinar Rostislav-891112 3186
15.Dvořák Jan nejml.Melíšek Roman676  3096
16.Glogar JaroslavPych Luděk ml.-5-76-6 1397
17.Dvořák Jan ml.Kyncl Jiří-9810-12832107
18.Ehl LadislavŠpinar Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Glogar Jaroslav31Melíšek Roman13
Dvořák Jan ml.31Pych Luděk ml.31
Ehl Ladislav21Kyncl Jiří13
Dvořák Jan nejml.22Špinar Rostislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25566:534TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Mikulejský Filip
Škach Martin
 
 
565  3010
2.Zítek Patrik
Zitta Přemysl
 
 
Vajcová Kateřina
Mencl Jiří
 
 
-8-6-9  0311
3.Černý VítVajcová Kateřina-89-116103221
4.Šmejkal RadekŠkach Martin897  3031
5.Zitta PřemyslMencl Jiří9-810-5-72332
6.Zítek PatrikMikulejský Filip733  3042
7.Šmejkal RadekVajcová Kateřina-6-66-6 1343
8.Zitta PřemyslŠkach Martin9-78-8-92344
9.Zítek PatrikMencl Jiří8-7-5683254
10.Černý VítMikulejský Filip-878-563264
11.Zitta PřemyslVajcová Kateřina-799-6-72365
12.Zítek PatrikŠkach Martin988  3075
13.Černý VítMencl Jiří82-89 3185
14.Šmejkal RadekMikulejský Filip756  3095
15.Zítek PatrikVajcová KateřinaWO    0396
16.Černý VítŠkach Martin653  30106
17.Šmejkal RadekMencl Jiří         
18.Zitta PřemyslMikulejský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít40Vajcová Kateřina21
Šmejkal Radek21Škach Martin13
Zitta Přemysl03Mencl Jiří12
Zítek Patrik30Mikulejský Filip03
WO01WO10
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32640:550Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
6-910-9123210
2.Moravec Petr ml.
Černý Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Moravec Petr ml.Šmíd Jan-9-88-8 1321
4.Černý MartinHomolka Pavel-5-5-10  0322
5.Brožek MichalWO    3032
6.Moravec Ladislav ml.Chládek Luboš8-4127 3142
7.Černý MartinŠmíd Jan-9-7-8  0343
8.Brožek MichalHomolka Pavel-10-45-7 1344
9.Moravec Ladislav ml.WO    3054
10.Moravec Petr ml.Chládek Luboš-47711 3164
11.Brožek MichalŠmíd Jan-4-7-4  0365
12.Moravec Ladislav ml.Homolka Pavel9-2-87-82366
13.Moravec Petr ml.WO    3076
14.Černý MartinChládek Luboš14-69-773286
15.Moravec Ladislav ml.Šmíd Jan8-6-5-4 1387
16.Moravec Petr ml.Homolka Pavel-59-911-72388
17.Černý MartinWO    3098
18.Brožek MichalChládek Luboš10-78-11932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Moravec Petr ml.12Šmíd Jan40
Černý Martin12Homolka Pavel40
Brožek Michal12Chládek Luboš04
Moravec Ladislav ml.12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS