Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37554:596TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Mencl Jiří
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
67-55 3110
2.Bajer Jiří
Škach Martin
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
-6-87-7 1311
3.Mencl JiříŠmíd Jan-8-834-52312
4.Škach MartinChládek Luboš-8-7-3  0313
5.Vajcová KateřinaHomolka Pavel-83-6-8 1314
6.Bajer JiříKarda Martin8-972 3124
7.Škach MartinŠmíd Jan-78-10-5 1325
8.Vajcová KateřinaChládek Luboš-7-56-8 1326
9.Bajer JiříHomolka Pavel1011-5-933236
10.Mencl JiříKarda Martin-9-57-9 1337
11.Vajcová KateřinaŠmíd Jan-4-8-4  0338
12.Bajer JiříChládek Luboš910-96 3148
13.Mencl JiříHomolka Pavel-9-39-7 1349
14.Škach MartinKarda Martin9-33-8113259
15.Bajer JiříŠmíd Jan1068  3069
16.Mencl JiříChládek Luboš10-6-7-6 13610
17.Škach MartinHomolka Pavel-7    01  
18.Vajcová KateřinaKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Jiří04Šmíd Jan31
Škach Martin12Chládek Luboš31
Vajcová Kateřina03Homolka Pavel21
Bajer Jiří40Karda Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35496:566TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
Pych Luděk ml.
Špinar Rostislav
 
 
-8-5-9  0301
2.Berger Miroslav
Gräf Miloš
 
 
Kyncl Jiří
Melíšek Roman
 
 
-49-48-82302
3.Šubrt JaroslavPych Luděk ml.-6-8-5  0303
4.Gräf MilošŠpinar Rostislav-12-7-2  0304
5.Berger MiroslavMelíšek Roman-784-8-92305
6.Blažek MartinKyncl Jiří-11-8-3  0306
7.Gräf MilošPych Luděk ml.-7-75-10 1307
8.Berger MiroslavŠpinar Rostislav12-4-3783217
9.Blažek MartinMelíšek Roman1076  3027
10.Šubrt JaroslavKyncl Jiří-3-697-62328
11.Berger MiroslavPych Luděk ml.-776-3103238
12.Blažek MartinŠpinar Rostislav5105  3048
13.Šubrt JaroslavMelíšek Roman-10874 3158
14.Gräf MilošKyncl Jiří-8-7-3  0359
15.Blažek MartinPych Luděk ml.-10-810-10 13510
16.Šubrt JaroslavŠpinar Rostislav-71099 31  
17.Gräf MilošMelíšek Roman         
18.Berger MiroslavKyncl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šubrt Jaroslav12Pych Luděk ml.31
Gräf Miloš03Špinar Rostislav12
Berger Miroslav21Melíšek Roman12
Blažek Martin22Kyncl Jiří30
teplota z. 20st teplota k. 21st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39681:695nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Gruber Martin
 
 
Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
12-10-76113210
2.Hrabár Jiří
Stehlík Jan ml.
 
 
Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
7-68-883220
3.Hrabár JiříSmrček Michal-7-6-6  0321
4.Stehlík Jan ml.Špaček Michal8-56-573231
5.Gruber MartinZika Ondřej2-13-2-11 1332
6.Dřevěný PetrLevenec Petr8-79-663242
7.Stehlík Jan ml.Smrček Michal-3-3-9  0343
8.Gruber MartinŠpaček Michal7-8-97-92344
9.Dřevěný PetrZika Ondřej-107-8463254
10.Hrabár JiříLevenec Petr-69108 3164
11.Gruber MartinSmrček Michal-4-8-8  0365
12.Dřevěný PetrŠpaček Michal1067  3075
13.Hrabár JiříZika Ondřej689  3085
14.Stehlík Jan ml.Levenec Petr-7-9-11  0386
15.Dřevěný PetrSmrček Michal-9-98-6 1387
16.Hrabár JiříŠpaček Michal5-9-13-8 1388
17.Stehlík Jan ml.Zika Ondřej8-886 3198
18.Gruber MartinLevenec Petr77-9-8-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabár Jiří22Smrček Michal40
Stehlík Jan ml.22Špaček Michal22
Gruber Martin04Zika Ondřej13
Dřevěný Petr31Levenec Petr22
teplota na začátku 20 na konci 21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18546:441TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
Schmelz Richard
Hudečková Hana
 
 
383  3010
2.Dvořák Zdeněk
Dvořák Jan ml.
 
 
Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
-710-7-9 1311
3.Glogar JaroslavBochňák David-75-88-92312
4.Dvořák ZdeněkKulíšek Marek-11-6-13  0313
5.Ehl LadislavSchmelz Richard878  3023
6.Dvořák Jan ml.Hudečková Hana4911  3033
7.Dvořák ZdeněkBochňák David73-87 3143
8.Ehl LadislavKulíšek Marek9-9-7873253
9.Dvořák Jan ml.Schmelz Richard75-113 3163
10.Glogar JaroslavHudečková Hana653  3073
11.Ehl LadislavBochňák David-9-1389-62374
12.Dvořák Jan ml.Kulíšek Marek-97-8763284
13.Glogar JaroslavSchmelz Richard914  3094
14.Dvořák ZdeněkHudečková Hana8810  30104
15.Dvořák Jan ml.Bochňák David         
16.Glogar JaroslavKulíšek Marek         
17.Dvořák ZdeněkSchmelz Richard         
18.Ehl LadislavHudečková Hana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glogar Jaroslav21Bochňák David21
Dvořák Zdeněk21Kulíšek Marek12
Ehl Ladislav21Schmelz Richard03
Dvořák Jan ml.30Hudečková Hana03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35653:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
10910  3010
2.Cholínský Jan
Moravec Petr ml.
 
 
Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
7-977 3120
3.Moravec Petr ml.Černý Vít9-69-7-62321
4.Cholínský JanŠmejkal Radek63-9-1133231
5.Brožek MichalZitta Přemysl7-893 3141
6.Moravec Ladislav ml.Jirkovský Antonín ml.72-88 3151
7.Cholínský JanČerný Vít-9-4WO  0352
8.Brožek MichalŠmejkal Radek-84-9-9 1353
9.Moravec Ladislav ml.Zitta Přemysl645  3063
10.Moravec Petr ml.Jirkovský Antonín ml.10-8-55-92364
11.Brožek MichalČerný Vít6-9-4-10 1365
12.Moravec Ladislav ml.Šmejkal Radek976  3075
13.Moravec Petr ml.Zitta Přemysl5-3-911103285
14.Moravec Petr st.Jirkovský Antonín ml.-7-5-9  0386
15.Moravec Ladislav ml.Černý Vít-28-8-11 1387
16.Moravec Petr ml.Šmejkal Radek4-4-7-4 1388
17.Moravec Petr st.Zitta Přemysl-8-1010-4 1389
18.Brožek MichalJirkovský Antonín ml.75-119 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Petr ml.13Černý Vít40
Cholínský Jan11Šmejkal Radek22
Brožek Michal22Zitta Přemysl13
Moravec Ladislav ml.31Jirkovský Antonín ml.22
Moravec Petr st.02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS