Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova 3215, KLadnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35476:583TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Petr
Slabý Jiří
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
-6-6-8  0301
2.Špalek Miroslav
Řáha Vladimír
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
-810-8-5 1302
3.Kříž PetrŠmíd Jan-47-4-5 1303
4.Slabý JiříChládek Luboš-5-4-4  0304
5.Řáha VladimírHomolka Pavel-898-7113214
6.Špalek MiroslavKarda Martin10410  3024
7.Slabý JiříŠmíd Jan-4-4-5  0325
8.Řáha VladimírChládek Luboš-11-11-9  0326
9.Špalek MiroslavHomolka Pavel-8111110 3136
10.Kříž PetrKarda Martin11119  3046
11.Řáha VladimírŠmíd Jan-510-8-6 1347
12.Špalek MiroslavChládek Luboš-6-5108123257
13.Kříž PetrHomolka Pavel-15-5-6  0358
14.Slabý JiříKarda Martin-810-7-7 1359
15.Špalek MiroslavŠmíd Jan-105-8-6 13510
16.Kříž PetrChládek Luboš         
17.Slabý JiříHomolka Pavel         
18.Řáha VladimírKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříž Petr12Šmíd Jan40
Slabý Jiří03Chládek Luboš21
Řáha Vladimír12Homolka Pavel12
Špalek Miroslav31Karda Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:28545:535TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Pych Luděk ml.
Špinar Rostislav
 
 
72-5-9-82301
2.Zitta Přemysl
Zítek Patrik
 
 
Kyncl Jiří
Melíšek Roman
 
 
-7-3-5  0302
3.Černý VítPych Luděk ml.69-910 3112
4.Šmejkal RadekKyncl Jiří1178  3022
5.Zitta PřemyslŠpinar Rostislav-5-4-8  0323
6.Zítek PatrikMelíšek Roman7-9-8883233
7.Šmejkal RadekPych Luděk ml.7-959 3143
8.Zitta PřemyslKyncl Jiří-10-8-2  0344
9.Zítek PatrikŠpinar Rostislav959  3054
10.Černý VítMelíšek Roman8-913 3164
11.Zitta PřemyslPych Luděk ml.-8-6-8  0365
12.Zítek PatrikKyncl Jiří-6-3-5  0366
13.Černý VítŠpinar Rostislav-81038 3176
14.Šmejkal RadekMelíšek Roman675  3086
15.Zítek PatrikPych Luděk ml.-8-5-6  0387
16.Černý VítKyncl Jiří8810  3097
17.Šmejkal RadekŠpinar Rostislav-7697 31107
18.Zitta PřemyslMelíšek Roman-2-10-1  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Vít40Pych Luděk ml.22
Šmejkal Radek40Kyncl Jiří22
Zitta Přemysl03Špinar Rostislav13
Zítek Patrik22Melíšek Roman03
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31341:445TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
-7-6-6  0301
2.Cholínský Jan
Moravec Petr ml.
 
 
Berger Miroslav
Gräf Miloš
 
 
-3-612-8 1302
3.Moravec Petr ml.Šubrt Jaroslav8-9-49-92303
4.Cholínský JanBlažek Martin-7-10-5  0304
5.Brožek MichalBerger Miroslav88-7-8-42305
6.Moravec Ladislav ml.Gräf Miloš-368-7-92306
7.Cholínský JanŠubrt Jaroslav-8-2-4  0307
8.Brožek MichalBlažek Martin-1-67-9 1308
9.Moravec Ladislav ml.Berger Miroslav48-94 3118
10.Moravec Petr ml.Gräf Miloš-9-611-7 1319
11.Brožek MichalŠubrt Jaroslav-3-910-1 13110
12.Moravec Ladislav ml.Blažek Martin         
13.Moravec Petr ml.Berger Miroslav         
14.Cholínský JanGräf Miloš         
15.Moravec Ladislav ml.Šubrt Jaroslav         
16.Moravec Petr ml.Blažek Martin         
17.Cholínský JanBerger Miroslav         
18.Brožek MichalGräf Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Petr ml.02Šubrt Jaroslav30
Cholínský Jan02Blažek Martin20
Brožek Michal03Berger Miroslav11
Moravec Ladislav ml.11Gräf Miloš20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33377:455TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Schmelz Richard
 
 
Levenec Petr
Zika Ondřej
 
 
7-7-6-2 1301
2.Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
Špaček Michal
Ghariani Sebastian
 
 
-79-11-11 1302
3.Kulíšek MarekZika Ondřej2-10-4-8 1303
4.Schmelz RichardŠpaček Michal-5-2-10  0304
5.Hendrych JanLevenec Petr-512-8-8 1305
6.Bochňák DavidGhariani Sebastian36-77 3115
7.Schmelz RichardZika Ondřej-8-9-6  0316
8.Hendrych JanŠpaček Michal-4-7-6  0317
9.Bochňák DavidLevenec Petr-655-893227
10.Kulíšek MarekGhariani Sebastian-11-8-9  0328
11.Hendrych JanZika Ondřej9-6-10-9 1329
12.Bochňák DavidŠpaček Michal-9-69-9 13210
13.Kulíšek MarekLevenec Petr         
14.Schmelz RichardGhariani Sebastian         
15.Bochňák DavidZika Ondřej         
16.Kulíšek MarekŠpaček Michal         
17.Schmelz RichardLevenec Petr         
18.Hendrych JanGhariani Sebastian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kulíšek Marek02Zika Ondřej30
Schmelz Richard02Špaček Michal30
Hendrych Jan03Levenec Petr11
Bochňák David21Ghariani Sebastian11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9441:328TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
99-84 3110
2.Dvořák Jan ml.
Dvořák Jan nejml.
 
 
Landa Miloslav
Dřevěný Petr
 
 
883  3020
3.Dvořák Jan ml.Hrabár Jiří-58-8-7 1321
4.Dvořák Jan nejml.Vajs Karel2-117-7-102322
5.Ehl LadislavLanda Miloslav9911  3032
6.Glogar JaroslavDřevěný Petr841  3042
7.Dvořák Jan nejml.Hrabár Jiří81310  3052
8.Ehl LadislavVajs Karel486  3062
9.Glogar JaroslavLanda Miloslav468  3072
10.Dvořák Jan ml.Dřevěný Petr8-81-793282
11.Ehl LadislavHrabár Jiří838  3092
12.Glogar JaroslavVajs Karel688  30102
13.Dvořák Jan ml.Landa Miloslav         
14.Dvořák Jan nejml.Dřevěný Petr         
15.Glogar JaroslavHrabár Jiří         
16.Dvořák Jan ml.Vajs Karel         
17.Dvořák Jan nejml.Landa Miloslav         
18.Ehl LadislavDřevěný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jan ml.11Hrabár Jiří12
Dvořák Jan nejml.11Vajs Karel12
Ehl Ladislav30Landa Miloslav02
Glogar Jaroslav30Dřevěný Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS