Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33673:665TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
Pavlíček Ondřej
Špalek Miroslav
 
 
1188  3010
2.Beneš Tomáš
Dvořák Jan nejml.
 
 
Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
8-8-9-10 1311
3.Dvořák Jan nejml.Pavlíček Ondřej-78-5-11 1312
4.Beneš Tomᚊpalek Miroslav98-7-953222
5.Ehl LadislavŠpalek Jiří1068  3032
6.Glogar JaroslavŘáha Vladimír8-954 3142
7.Beneš TomášPavlíček Ondřej-585-2-32343
8.Ehl LadislavŠpalek Miroslav-61077 3153
9.Glogar JaroslavŠpalek Jiří10-8-9-8 1354
10.Dvořák Jan ml.Řáha Vladimír748  3064
11.Ehl LadislavPavlíček Ondřej-5-7-7  0365
12.Glogar JaroslavŠpalek Miroslav-8-67463275
13.Dvořák Jan ml.Špalek Jiří-87-7-6 1376
14.Beneš TomášŘáha Vladimír9614  3086
15.Glogar JaroslavPavlíček Ondřej-5-89-1 1387
16.Dvořák Jan ml.Špalek Miroslav11-768 3197
17.Beneš Tomᚊpalek Jiří84-7-9-82398
18.Ehl LadislavŘáha Vladimír98-8-71132108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan nejml.01Pavlíček Ondřej40
Beneš Tomáš22Špalek Miroslav04
Ehl Ladislav31Špalek Jiří31
Glogar Jaroslav22Řáha Vladimír04
Dvořák Jan ml.21   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33604:593nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Landa Miloslav
Drož Jan
 
 
Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
-11-79-4 1301
2.Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
Jirkovský Antonín ml.
Jirkovský Antonín st.
 
 
848  3011
3.Landa MiloslavČerný Vít-0-3-10  0312
4.Hrabár JiříŠmejkal Radek129-69 3122
5.Drož JanJirkovský Antonín ml.56-16-8-92323
6.Vajs KarelJirkovský Antonín st.4-646 3133
7.Hrabár JiříČerný Vít-8-5-2  0334
8.Drož JanŠmejkal Radek9-6114 3144
9.Vajs KarelJirkovský Antonín ml.576  3054
10.Gruber MartinJirkovský Antonín st.54-91 3164
11.Drož JanČerný Vít-3-6-6  0365
12.Vajs KarelŠmejkal Radek5-2-6-4 1366
13.Gruber MartinJirkovský Antonín ml.-63-61063276
14.Hrabár JiříJirkovský Antonín st.293  3086
15.Vajs KarelČerný Vít-6-5-6  0387
16.Gruber MartinŠmejkal Radek-7711-8-62388
17.Hrabár JiříJirkovský Antonín ml.4-11-10-14 1389
18.Drož JanJirkovský Antonín st.646  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Landa Miloslav01Černý Vít40
Hrabár Jiří22Šmejkal Radek22
Drož Jan22Jirkovský Antonín ml.22
Vajs Karel22Jirkovský Antonín st.04
Gruber Martin21   
teplota na začátku utkání 19 teplota na konci utkání 20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:33665:634TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Michal
Ghariani Sebastian
 
 
Černý Martin
Moravec Petr ml.
 
 
10-8-8863210
2.Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
-11-63963220
3.Ghariani SebastianMoravec Ladislav ml.10-6-8-7 1321
4.Veselý MilanMoravec Petr ml.9-58-1043231
5.Špaček MichalČerný Martin2-972 3141
6.Zika OndřejBrožek Michal-979-753251
7.Veselý MilanMoravec Ladislav ml.-7-97-10 1352
8.Špaček MichalMoravec Petr ml.9-8-7-7 1353
9.Zika OndřejČerný Martin-8-37-2 1354
10.Smrček MichalBrožek Michal1086  3064
11.Špaček MichalMoravec Ladislav ml.106-6-9133274
12.Zika OndřejMoravec Petr ml.-7-4-8  0375
13.Smrček MichalČerný Martin-9935 3185
14.Veselý MilanBrožek Michal-10-79-7 1386
15.Zika OndřejMoravec Ladislav ml.-5145-9-92387
16.Smrček MichalMoravec Petr ml.982  3097
17.Veselý MilanČerný Martin588  30107
18.Špaček MichalBrožek Michal7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ghariani Sebastian01Moravec Ladislav ml.31
Veselý Milan22Moravec Petr ml.22
Špaček Michal21Černý Martin13
Zika Ondřej13Brožek Michal12
Smrček Michal30   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17504:419TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
-7966 3110
2.Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
-7-99-6 1311
3.Šubrt JaroslavŠmíd Jan119-9-9-82312
4.Blažek MartinHomolka Pavel87-24 3122
5.Mifka AlexiusKarda Martin878  3032
6.Berger MiroslavChládek Luboš768  3042
7.Blažek MartinŠmíd Jan462  3052
8.Mifka AlexiusHomolka Pavel-10-86-5 1353
9.Berger MiroslavKarda Martin547  3063
10.Šubrt JaroslavChládek Luboš610-10-983273
11.Strnad RichardŠmíd Jan107-43 3183
12.Berger MiroslavHomolka Pavel-55311 3193
13.Šubrt JaroslavKarda Martin-9-799232103
14.Blažek MartinChládek Luboš5-4   11  
15.Berger MiroslavŠmíd Jan         
16.Šubrt JaroslavHomolka Pavel         
17.Blažek MartinKarda Martin         
18.Strnad RichardChládek Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubrt Jaroslav21Šmíd Jan12
Blažek Martin20Homolka Pavel12
Mifka Alexius11Karda Martin03
Berger Miroslav30Chládek Luboš02
Strnad Richard10   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8420:250TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Pych Luděk ml.
Švarc Ivo
 
 
Škach Martin
Vajcová Kateřina
 
 
5-866 3120
3.Švarc IvoVajcová Kateřina948  3030
4.Kyncl JiříŠkach Martin1088  3040
5.Melíšek RomanPachman Tomáš568  3050
6.Pych Luděk ml.WO    3060
7.Kyncl JiříVajcová Kateřina5-123-7-92361
8.Melíšek RomanŠkach Martin-6-8-6  0362
9.Pych Luděk ml.Pachman Tomáš379  3072
10.Švarc IvoWO    3082
11.Melíšek RomanVajcová Kateřina7-987 3192
12.Pych Luděk ml.Škach Martin10710  30102
13.Švarc IvoPachman Tomáš         
14.Kyncl Jiří         
15.Pych Luděk ml.Vajcová Kateřina         
16.Švarc IvoŠkach Martin         
17.Kyncl JiříPachman Tomáš         
18.Melíšek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švarc Ivo10Vajcová Kateřina12
Kyncl Jiří11Škach Martin12
Melíšek Roman21Pachman Tomáš02
Pych Luděk ml.20   
WO30WO03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS