Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova 3215, KLadnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31299:463TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Řáha Vladimír
 
 
Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
87-3-8-52301
2.
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
WO    0302
3.Pych Luděk ml.WO    0303
4.Čermák MilanKyncl Jiří-4-4-6  0304
5.Špalek MiroslavMelíšek Roman1067  3014
6.Řáha VladimírBeran Martin-86-8-7 1315
7.Čermák MilanPych Luděk ml.15-8-6-8 1316
8.Špalek MiroslavKyncl Jiří-10-6-9  0317
9.Řáha VladimírMelíšek Roman56-2-4-32318
10.Beran MartinWO    0319
11.Špalek MiroslavPych Luděk ml.10-889 3129
12.Řáha VladimírKyncl Jiří-512-212-723210
13.Melíšek Roman         
14.Čermák MilanBeran Martin         
15.Řáha VladimírPych Luděk ml.         
16.Kyncl Jiří         
17.Čermák MilanMelíšek Roman         
18.Špalek MiroslavBeran Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čermák Milan02Pych Luděk ml.11
Špalek Miroslav21Kyncl Jiří30
Řáha Vladimír03Melíšek Roman11
   Beran Martin10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:37694:717nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Smrček Michal
Levenec Petr
 
 
9-4-89-52301
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Špaček Michal
Veselý Milan
 
 
-387-893211
3.Homolka PavelSmrček Michal-3889 3121
4.Chládek LubošŠpaček Michal-5867 3131
5.Karda MartinLevenec Petr-6-4-7  0332
6.Šmíd JanVeselý Milan98-92 3142
7.Chládek LubošSmrček Michal8-96-13-72343
8.Karda MartinŠpaček Michal-5-89-5 1344
9.Šmíd JanLevenec Petr78-7-283254
10.Homolka PavelVeselý Milan-8-898-52355
11.Karda MartinSmrček Michal-510-9-11 1356
12.Šmíd JanŠpaček Michal8-9-9-7 1357
13.Homolka PavelLevenec Petr15-6-533267
14.Chládek LubošVeselý Milan693  3077
15.Šmíd JanSmrček Michal8104  3087
16.Homolka PavelŠpaček Michal9-6610 3197
17.Chládek LubošLevenec Petr4-510-12-32398
18.Karda MartinVeselý Milan-416-49-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Homolka Pavel31Smrček Michal22
Chládek Luboš22Špaček Michal22
Karda Martin04Levenec Petr22
Šmíd Jan31Veselý Milan22
Teplota. Začátek 18°C Konec: 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:30671:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mencl Jiří
Vajcová Kateřina
 
 
Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
-13-9108-82301
2.Škach Martin
Ebert Tomáš ml.
 
 
Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
710-810 3111
3.Ebert Tomáš ml.Hrabár Jiří873  3021
4.Mencl JiříVajs Karel-5-83-5 1322
5.Škach MartinLanda Miloslav7417  3032
6.Vajcová KateřinaDřevěný Petr-5678 3142
7.Mencl JiříHrabár Jiří-96-10-5 1343
8.Škach MartinVajs Karel527  3053
9.Vajcová KateřinaLanda Miloslav6117  3063
10.Ebert Tomáš ml.Dřevěný Petr5812  3073
11.Škach MartinHrabár Jiří6-9-15-9 1374
12.Vajcová KateřinaVajs Karel-69-6-9 1375
13.Ebert Tomáš ml.Landa Miloslav6-854 3185
14.Mencl JiříDřevěný Petr-5-6-6  0386
15.Vajcová KateřinaHrabár Jiří-8-81210-122387
16.Ebert Tomáš ml.Vajs Karel647  3097
17.Mencl JiříLanda Miloslav-16-1266-72398
18.Škach MartinDřevěný Petr-4-8-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ebert Tomáš ml.40Hrabár Jiří31
Mencl Jiří04Vajs Karel22
Škach Martin22Landa Miloslav13
Vajcová Kateřina22Dřevěný Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35688:639TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Zitta Přemysl
 
 
Hudečková Hana
Hendrych Jan
 
 
68-7-1043210
2.Zítek Patrik
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Bochňák David
Kulíšek Marek
 
 
-10-8-11  0311
3.Černý VítHudečková HanaWO    3021
4.Zitta PřemyslBochňák David-59-78-92322
5.Jirkovský Antonín ml.Kulíšek Marek-8-89773232
6.Zítek PatrikHendrych Jan119-27 3142
7.Zitta PřemyslHudečková Hana5-11-9-3 1343
8.Jirkovský Antonín ml.Bochňák David-27-9-12 1344
9.Zítek PatrikKulíšek Marek76-79 3154
10.Černý VítHendrych Jan5-488 3164
11.Jirkovský Antonín ml.Hudečková Hana-3-73-9 1365
12.Zítek PatrikBochňák David-59-9-10 1366
13.Černý VítKulíšek Marek6-879 3176
14.Zitta PřemyslHendrych Jan9-8-5-4 1377
15.Zítek PatrikHudečková HanaWO    3087
16.Černý VítBochňák David-5594 3197
17.Zitta PřemyslKulíšek Marek510-5-8-102398
18.Jirkovský Antonín ml.Hendrych Jan98-10-8932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít30Hudečková Hana20
Zitta Přemysl04Bochňák David31
Jirkovský Antonín ml.22Kulíšek Marek13
Zítek Patrik21Hendrych Jan13
WO20WO02
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34581:634nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Černý Martin
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
-109-12-10 1301
2.
 
 
Dvořák Jan ml.
Beneš Tomáš
 
 
WO    0302
3.Ehl LadislavWO    0303
4.Moravec Petr st.Glogar Jaroslav-37-6-9 1304
5.Brožek MichalBeneš Tomáš-11768 3114
6.Černý MartinDvořák Jan ml.-713-4993224
7.Moravec Petr st.Ehl Ladislav213-37 3134
8.Brožek MichalGlogar Jaroslav7-4-7-11 1335
9.Černý MartinBeneš Tomáš11-734 3145
10.Běloušek DavidDvořák Jan ml.-5-7-7  0346
11.Brožek MichalEhl Ladislav981  3056
12.Černý MartinGlogar Jaroslav796  3066
13.Běloušek DavidBeneš Tomáš-5-911-9 1367
14.Moravec Petr st.Dvořák Jan ml.-6611-6-112368
15.Černý MartinEhl Ladislav649  3078
16.Běloušek DavidGlogar Jaroslav-10-5-8  0379
17.Moravec Petr st.Beneš Tomáš61010  3089
18.Brožek MichalDvořák Jan ml.-67-4493299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Moravec Petr st.22Ehl Ladislav03
Brožek Michal31Glogar Jaroslav31
Černý Martin40Beneš Tomáš13
Běloušek David03Dvořák Jan ml.22
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS