Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova 3215, KLadnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34329:510TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Berger Miroslav
Gräf Miloš
 
 
WO    0301
2.Špalek Miroslav
Řáha Vladimír
 
 
Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
7410  3011
3.Gräf MilošWO    0312
4.Řáha VladimírBlažek Martin-98-611103222
5.Slabý JiříBerger Miroslav-2-4-7  0323
6.Špalek MiroslavŠubrt Jaroslav-87-78-92324
7.Řáha VladimírGräf Miloš-2-1189-82325
8.Slabý JiříBlažek Martin10-4-4-1 1326
9.Špalek MiroslavBerger Miroslav-108-8-8 1327
10.Šubrt JaroslavWO    0328
11.Slabý JiříGräf Miloš-9-79-4 1329
12.Špalek MiroslavBlažek Martin-1010-9943239
13.Berger MiroslavWO    03310
14.Řáha VladimírŠubrt Jaroslav         
15.Špalek MiroslavGräf Miloš         
16.Blažek Martin         
17.Řáha VladimírBerger Miroslav         
18.Slabý JiříŠubrt Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Řáha Vladimír11Gräf Miloš20
Slabý Jiří03Blažek Martin12
Špalek Miroslav12Berger Miroslav20
   Šubrt Jaroslav10
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34522:569TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Mencl Jiří
 
 
Smrček Michal
Levenec Petr
 
 
65-9-11-82301
2.Škach Martin
Ebert Tomáš ml.
 
 
Špaček Michal
Veselý Milan
 
 
-5-6-2  0302
3.Škach MartinSmrček Michal8-887 3112
4.Mencl JiříŠpaček Michal-8-678-92313
5.Vajcová KateřinaLevenec Petr6-8-6453223
6.Ebert Tomáš ml.Veselý Milan1799  3033
7.Mencl JiříSmrček Michal-5-8-6  0334
8.Vajcová KateřinaŠpaček Michal-6-79-6 1335
9.Ebert Tomáš ml.Levenec Petr9-1249 3145
10.Škach MartinVeselý Milan-7-6-8  0346
11.Vajcová KateřinaSmrček Michal-9-9148-122347
12.Ebert Tomáš ml.Špaček Michal-978-4-92348
13.Škach MartinLevenec Petr7-4-62-72349
14.Mencl JiříVeselý Milan-10-510-3 13410
15.Ebert Tomáš ml.Smrček Michal         
16.Škach MartinŠpaček Michal         
17.Mencl JiříLevenec Petr         
18.Vajcová KateřinaVeselý Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škach Martin12Smrček Michal21
Mencl Jiří03Špaček Michal30
Vajcová Kateřina12Levenec Petr12
Ebert Tomáš ml.21Veselý Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27601:563TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Landa Miloslav
Dřevěný Petr
 
 
45-67 3110
2.Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
876  3020
3.Karda MartinDrož Jan12-7615 3130
4.Chládek LubošDřevěný Petr-91910 3140
5.Homolka PavelHrabár Jiří-53-9-9 1341
6.Šmíd JanVajs Karel6-6610 3151
7.Chládek LubošDrož Jan-786-10-82352
8.Homolka PavelDřevěný Petr-8-8-1  0353
9.Šmíd JanHrabár Jiří679  3063
10.Karda MartinVajs Karel-7-9-3  0364
11.Homolka PavelDrož Jan810-86 3174
12.Šmíd JanDřevěný Petr-4-10-9  0375
13.Karda MartinHrabár Jiří874  3085
14.Chládek LubošVajs Karel5-6-7-7 1386
15.Šmíd JanDrož Jan9-7-119-92387
16.Karda MartinDřevěný Petr9-378 3197
17.Chládek LubošHrabár Jiří876  30107
18.Homolka PavelVajs Karel7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karda Martin31Drož Jan22
Chládek Luboš22Dřevěný Petr22
Homolka Pavel12Hrabár Jiří13
Šmíd Jan22Vajs Karel21
Teplota začátek 19°C konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35603:608TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloušek David
Moravec Petr st.
 
 
Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
-97-914-62301
2.Brožek Michal
Černý Martin
 
 
Hudečková Hana
Hendrych Jan
 
 
-813-10693211
3.Běloušek DavidBochňák David-11-10-7  0312
4.Moravec Petr st.Kulíšek Marek-6-8-5  0313
5.Brožek MichalHendrych Jan1068  3023
6.Černý MartinHudečková Hana2101  3033
7.Moravec Petr st.Bochňák David-9-95-6 1334
8.Brožek MichalKulíšek Marek64-133 3144
9.Černý MartinHendrych Jan31511  3054
10.Běloušek DavidHudečková Hana-7-8-8  0355
11.Brožek MichalBochňák David58-3-9-72356
12.Černý MartinKulíšek Marek-8-49833266
13.Běloušek DavidHendrych Jan6-5-3-7 1367
14.Moravec Petr st.Hudečková Hana-910-76-92368
15.Černý MartinBochňák David14-9-1111-72369
16.Běloušek DavidKulíšek Marek-9-8-4  03610
17.Moravec Petr st.Hendrych Jan         
18.Brožek MichalHudečková Hana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běloušek David04Bochňák David40
Moravec Petr st.03Kulíšek Marek22
Brožek Michal21Hendrych Jan12
Černý Martin31Hudečková Hana21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32407:482TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Zitta Přemysl
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
69-9-7-42301
2.Jirkovský Antonín ml.
Němec Tomáš
 
 
Beneš Tomáš
Michal Jiří
 
 
-8-59-9 1302
3.Jirkovský Antonín ml.Glogar Jaroslav7-5-56103212
4.Zitta PřemyslEhl Ladislav-75-3-1 1313
5.Černý VítBeneš Tomáš4131  3023
6.Němec TomášMichal Jiří-9-8-4  0324
7.Zitta PřemyslGlogar Jaroslav611-4-3-92325
8.Černý VítEhl Ladislav-710-12-8 1326
9.Němec TomášBeneš Tomáš-9-7-3  0327
10.Jirkovský Antonín ml.Michal Jiří7612  3037
11.Černý VítGlogar Jaroslav4-8-8-3 1338
12.Němec TomášEhl Ladislav-8-10-6  0339
13.Jirkovský Antonín ml.Beneš Tomáš-5-6-9  03310
14.Zitta PřemyslMichal Jiří-711-78932  
15.Němec TomášGlogar Jaroslav         
16.Jirkovský Antonín ml.Ehl Ladislav         
17.Zitta PřemyslBeneš Tomáš         
18.Černý VítMichal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirkovský Antonín ml.21Glogar Jaroslav21
Zitta Přemysl02Ehl Ladislav30
Černý Vít12Beneš Tomáš21
Němec Tomáš03Michal Jiří11
-

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS