Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34581:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Pavlíček Ondřej
Špalek Miroslav
 
 
4-899 3110
2.Jirkovský Antonín ml.
Dražan Jiří
 
 
Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
-7-4-4  0311
3.Šmejkal RadekPavlíček Ondřej-7-67-8 1312
4.Jirkovský Antonín ml.Špalek Miroslav8-78-693222
5.Dražan JiříŠpalek Jiří-15-6-9 1323
6.Černý VítŘáha Vladimír1-939 3133
7.Jirkovský Antonín ml.Pavlíček Ondřej-3-6-8  0334
8.Dražan JiříŠpalek Miroslav-37-9-4 1335
9.Černý VítŠpalek Jiří91015  3045
10.Šmejkal RadekŘáha Vladimír54-610 3155
11.Dražan JiříPavlíček Ondřej-2-5-4  0356
12.Černý VítŠpalek Miroslav7-986 3166
13.Šmejkal RadekŠpalek Jiří1145  3076
14.Jirkovský Antonín ml.Řáha Vladimír10-988 3186
15.Černý VítPavlíček Ondřej536  3096
16.Šmejkal RadekŠpalek Miroslav-8-88-9 1397
17.Jirkovský Antonín ml.Špalek Jiří-610-8-6 1398
18.Dražan JiříŘáha Vladimír-5-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmejkal Radek22Pavlíček Ondřej31
Jirkovský Antonín ml.22Špalek Miroslav22
Dražan Jiří04Špalek Jiří22
Černý Vít40Řáha Vladimír13
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:39594:672TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Hendrych Jan
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
6-7-89-52301
2.Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
5-86-653211
3.Kulíšek MarekChládek Luboš-6-5147-72312
4.Hendrych JanHomolka Pavel-7-910-4 1313
5.Hudečková HanaKarda Martin-889-8103223
6.Bochňák DavidŠmíd Jan9-11-6-2 1324
7.Hendrych JanChládek Luboš-10-8-2  0325
8.Berný JanHomolka Pavel-8-4-5  0326
9.Bochňák DavidKarda Martin979  3036
10.Kulíšek MarekŠmíd Jan-8-7-9  0337
11.Berný JanChládek Luboš8-8-2-18 1338
12.Bochňák DavidHomolka Pavel911-96 3148
13.Kulíšek MarekKarda Martin-812-8973258
14.Hendrych JanŠmíd Jan-4-5-6  0359
15.Bochňák DavidChládek Luboš78-15-9103269
16.Kulíšek MarekHomolka Pavel59-7-7-1023610
17.Hendrych JanKarda Martin         
18.Berný JanŠmíd Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulíšek Marek13Chládek Luboš31
Hendrych Jan03Homolka Pavel31
Hudečková Hana10Karda Martin03
Bochňák David31Šmíd Jan30
Berný Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22558:472TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuba Milan
Dvořák Jan nejml.
 
 
Ebert Tomáš ml.
Mencl Jiří
 
 
-89-8-8 1301
2.Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
Prágr Lukáš
Vychodil Luděk
 
 
564  3011
3.Čuba MilanEbert Tomáš ml.-6-4-8  0312
4.Dvořák Jan nejml.Mencl Jiří1-1247 3122
5.Ehl LadislavPrágr Lukáš44-11-5-102323
6.Glogar JaroslavVychodil Luděk965  3033
7.Dvořák Jan nejml.Ebert Tomáš ml.-788-483243
8.Ehl LadislavMencl Jiří654  3053
9.Glogar JaroslavPrágr Lukáš654  3063
10.Čuba MilanVychodil Luděk-7799 3173
11.Ehl LadislavEbert Tomáš ml.-77-4-6 1374
12.Glogar JaroslavMencl Jiří863  3084
13.Čuba MilanPrágr Lukáš-789-7-102385
14.Dvořák Jan nejml.Vychodil Luděk-7-88733295
15.Glogar JaroslavEbert Tomáš ml.8-876 31105
16.Čuba MilanMencl Jiří6    10  
17.Dvořák Jan nejml.Prágr Lukáš         
18.Ehl LadislavVychodil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuba Milan12Ebert Tomáš ml.22
Dvořák Jan nejml.30Mencl Jiří03
Ehl Ladislav12Prágr Lukáš21
Glogar Jaroslav40Vychodil Luděk03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36583:633TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levenec Petr
Veselý Milan
 
 
Švarc Ivo
Pych Luděk ml.
 
 
-66-717-32301
2.Zika Ondřej
Ghariani Sebastian
 
 
Kyncl Jiří
Suchomel Tomáš
 
 
-7-28993211
3.Levenec PetrPych Luděk ml.-10-8812-92312
4.Veselý MilanKyncl Jiří-1-589-32313
5.Ghariani SebastianŠvarc Ivo-78-6-1 1314
6.Zika OndřejSuchomel Tomáš-109612 3124
7.Veselý MilanPych Luděk ml.-6-7-10  0325
8.Ghariani SebastianKyncl Jiří84-7-1053235
9.Zika OndřejŠvarc Ivo-2-1097-72336
10.Levenec PetrSuchomel Tomáš937  3046
11.Ghariani SebastianPych Luděk ml.-9-8-6  0347
12.Zika OndřejKyncl Jiří9-9125 3157
13.Levenec PetrŠvarc Ivo-10-7-8  0358
14.Veselý MilanSuchomel Tomáš6315  3068
15.Zika OndřejPych Luděk ml.-9-98-8 1369
16.Levenec PetrKyncl Jiří-9-9-7  03610
17.Veselý MilanŠvarc Ivo8    10  
18.Ghariani SebastianSuchomel Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levenec Petr13Pych Luděk ml.40
Veselý Milan12Kyncl Jiří22
Ghariani Sebastian12Švarc Ivo30
Zika Ondřej22Suchomel Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21510:465TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Berger Miroslav
Balák Kryštof
 
 
875  3010
2.Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
Blažek Martin
Strnad Richard
 
 
9-1074 3120
3.Drož JanStrnad Richard-39-99123230
4.Hrabár JiříBerger Miroslav-84-7-8 1331
5.Dřevěný PetrBlažek Martin-4-5-9  0332
6.Landa MiloslavBalák Kryštof8-575 3142
7.Hrabár JiříStrnad Richard4-81010 3152
8.Dřevěný PetrBerger Miroslav7-5-8-4 1353
9.Landa MiloslavBlažek Martin-8-8-6  0354
10.Drož JanBalák Kryštof89-58 3164
11.Dřevěný PetrStrnad Richard1088  3074
12.Landa MiloslavBerger Miroslav10-7-8-5 1375
13.Drož JanBlažek MartinWO    3085
14.Hrabár JiříBalák Kryštof898  3095
15.Landa MiloslavStrnad Richard985  30105
16.Drož JanBerger Miroslav         
17.Hrabár JiříBlažek Martin         
18.Dřevěný PetrBalák Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drož Jan20Strnad Richard04
Hrabár Jiří21Berger Miroslav30
Dřevěný Petr12Blažek Martin20
Landa Miloslav22Balák Kryštof03
WO10WO01
teplota na začátku utkání 20 teplota na konci utkání 21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS