Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1340:135TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Müller Patrik
Pustějovský Pavel
 
 
373  3010
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Karda MartinJaroš Antonín9117  3030
4.Chládek LubošMüller Patrik636  3040
5.Homolka PavelPustějovský Pavel732  3050
6.Šmíd JanWO    3060
7.Chládek LubošJaroš Antonín-78910 3170
8.Homolka PavelMüller Patrik574  3080
9.Šmíd JanPustějovský Pavel266  3090
10.Karda MartinWO    30100
11.Homolka PavelJaroš Antonín         
12.Šmíd JanMüller Patrik         
13.Karda MartinPustějovský Pavel         
14.Chládek Luboš         
15.Šmíd JanJaroš Antonín         
16.Karda MartinMüller Patrik         
17.Chládek LubošPustějovský Pavel         
18.Homolka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Karda Martin10Jaroš Antonín02
Chládek Luboš20Müller Patrik02
Homolka Pavel20Pustějovský Pavel02
Šmíd Jan10   
WO30WO03
Teplota začátek: 19°C konec: 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15498:401TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Škach Martin
 
 
Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
-88-85-122301
2.Mencl Jiří
Bajer Jiří
 
 
Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
-55611 3111
3.Vajcová KateřinaPavlíček Ondřej7-97-11-62312
4.Mencl JiříŠpalek Miroslav-11-594133222
5.Škach MartinŠpalek Jiří763  3032
6.Bajer JiříŘáha Vladimír-10485 3142
7.Mencl JiříPavlíček Ondřej10810  3052
8.Škach MartinŠpalek Miroslav812-68 3162
9.Bajer JiříŠpalek Jiří68-75 3172
10.Vajcová KateřinaŘáha Vladimír794  3082
11.Škach MartinPavlíček Ondřej-3-9-2  0383
12.Bajer JiříŠpalek Miroslav433  3093
13.Vajcová KateřinaŠpalek Jiří3102  30103
14.Mencl JiříŘáha Vladimír         
15.Bajer JiříPavlíček Ondřej         
16.Vajcová KateřinaŠpalek Miroslav         
17.Mencl JiříŠpalek Jiří         
18.Škach MartinŘáha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vajcová Kateřina21Pavlíček Ondřej21
Mencl Jiří20Špalek Miroslav03
Škach Martin21Špalek Jiří03
Bajer Jiří30Řáha Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40676:699Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pych Luděk ml.
Švarc Ivo
 
 
Moravec Petr st.
Brožek Michal
 
 
465  3010
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Moravec Ladislav ml.
Moravec Petr ml.
 
 
-12-98-8 1311
3.Kyncl JiříMoravec Ladislav ml.49-10-433221
4.Melíšek RomanMoravec Petr ml.-4-811-6 1322
5.Švarc IvoBrožek Michal-9-66-4 1323
6.Pych Luděk ml.Moravec Petr st.9-9-71263233
7.Melíšek RomanMoravec Ladislav ml.8-1212-8-32334
8.Švarc IvoMoravec Petr ml.6-9-63103244
9.Pych Luděk ml.Brožek Michal685  3054
10.Kyncl JiříMoravec Petr st.-9456 3164
11.Švarc IvoMoravec Ladislav ml.-9-3-8  0365
12.Pych Luděk ml.Moravec Petr ml.8-788 3175
13.Kyncl JiříBrožek Michal9-7-101083285
14.Suchomel TomášMoravec Petr st.9-76-10-92386
15.Pych Luděk ml.Moravec Ladislav ml.-5-310-9 1387
16.Kyncl JiříMoravec Petr ml.-8-6-9  0388
17.Suchomel TomášBrožek Michal-98-3-8 1389
18.Švarc IvoMoravec Petr st.-10-29-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kyncl Jiří31Moravec Ladislav ml.31
Melíšek Roman02Moravec Petr ml.22
Švarc Ivo13Brožek Michal22
Pych Luděk ml.31Moravec Petr st.22
Suchomel Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:hraci
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:druzstev
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16492:423TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
Šmejkal Radek
Zitta Přemysl
 
 
118-6-313210
2.Berger Miroslav
Gräf Miloš
 
 
Jirkovský Antonín ml.
Dražan Jiří
 
 
457  3020
3.Blažek MartinŠmejkal Radek-11-12-5  0321
4.Mifka AlexiusZitta Přemysl8-106-5-72322
5.Šubrt JaroslavJirkovský Antonín ml.10-949 3132
6.Gräf MilošDražan Jiří1084  3042
7.Mifka AlexiusŠmejkal Radek-9-6-7  0343
8.Šubrt JaroslavZitta Přemysl284  3053
9.Gräf MilošJirkovský Antonín ml.-9198-6103263
10.Berger MiroslavDražan Jiří946  3073
11.Šubrt JaroslavŠmejkal Radek-9-38893283
12.Gräf MilošZitta Přemysl637  3093
13.Berger MiroslavJirkovský Antonín ml.131012  30103
14.Mifka AlexiusDražan Jiří92   20  
15.Gräf MilošŠmejkal Radek         
16.Berger MiroslavZitta Přemysl         
17.Mifka AlexiusJirkovský Antonín ml.         
18.Šubrt JaroslavDražan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Martin01Šmejkal Radek21
Mifka Alexius02Zitta Přemysl12
Šubrt Jaroslav30Jirkovský Antonín ml.03
Gräf Miloš30Dražan Jiří02
Berger Miroslav20   
teplota z 20st teplota k 21st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16469:325TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
Ehl Ladislav
Beneš Tomáš
 
 
9-1188 3110
2.Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 

 
 
WO    3020
3.Smrček MichalEhl Ladislav-4-566-72321
4.Zika OndřejBeneš Tomáš-4-58-6 1322
5.Jirásek JiříŠlechta Jaroslav5610  3032
6.Ghariani SebastianWO    3042
7.Zika OndřejEhl Ladislav-3-10-5  0343
8.Jirásek JiříBeneš Tomáš7710  3053
9.Ghariani SebastianŠlechta Jaroslav6-875 3163
10.Smrček MichalWO    3073
11.Jirásek JiříEhl Ladislav-7-9-9  0374
12.Ghariani SebastianBeneš Tomáš-48-7783284
13.Smrček MichalŠlechta Jaroslav474  3094
14.Zika OndřejWO    30104
15.Ghariani SebastianEhl Ladislav         
16.Smrček MichalBeneš Tomáš         
17.Zika OndřejŠlechta Jaroslav         
18.Jirásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smrček Michal11Ehl Ladislav30
Zika Ondřej02Beneš Tomáš12
Jirásek Jiří21Šlechta Jaroslav03
Ghariani Sebastian20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38538:615TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
Hudečková Hana
Schmelz Richard
 
 
8511  3010
2.Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
-3-3-4  0311
3.Hrabár JiříBochňák David-8-117-8 1312
4.Gruber MartinHudečková Hana910-78 3122
5.Stehlík Jan ml.Schmelz Richard-761110 3132
6.Vajs KarelKulíšek Marek4-8-91033242
7.Gruber MartinBochňák David-2-3-7  0343
8.Stehlík Jan ml.Hudečková Hana9-82-693253
9.Vajs KarelSchmelz Richard-10-911953263
10.Dřevěný PetrKulíšek Marek-10-8-6  0364
11.Stehlík Jan ml.Bochňák David-910-8-9 1365
12.Vajs KarelHudečková Hana-8-4-2  0366
13.Dřevěný PetrSchmelz Richard-6-76-8 1367
14.Gruber MartinKulíšek Marek-10-4-3  0368
15.Vajs KarelBochňák David-87-35-112369
16.Dřevěný PetrHudečková Hana-3-5105-723610
17.Gruber MartinSchmelz Richard         
18.Stehlík Jan ml.Kulíšek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabár Jiří01Bochňák David40
Gruber Martin12Hudečková Hana22
Stehlík Jan ml.21Schmelz Richard12
Vajs Karel22Kulíšek Marek21
Dřevěný Petr03   
teplota na začátku 20 na konci 21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS