Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30661:625TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
Zika Ondřej
Veselý Milan
 
 
-6-879-112301
2.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Levenec Petr
Špaček Michal
 
 
3-94-1093211
3.Špalek MiroslavŠpaček Michal98-6-5-52312
4.Řáha VladimírZika Ondřej-14-6-9  0313
5.Špalek JiříVeselý Milan78-8-8-52314
6.Pavlíček OndřejLevenec Petr88-98 3124
7.Řáha VladimírŠpaček Michal-109-8-6 1325
8.Špalek JiříZika Ondřej-11-84-9 1326
9.Pavlíček OndřejVeselý Milan768  3036
10.Špalek MiroslavLevenec Petr654  3046
11.Špalek JiříŠpaček Michal8-2-7-6 1347
12.Pavlíček OndřejZika Ondřej10-118-883257
13.Špalek MiroslavVeselý Milan766  3067
14.Řáha VladimírLevenec Petr687  3077
15.Pavlíček OndřejŠpaček Michal109-38 3187
16.Špalek MiroslavZika Ondřej-8-6-8  0388
17.Řáha VladimírVeselý Milan888  3098
18.Špalek JiříLevenec Petr497  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špalek Miroslav22Špaček Michal31
Řáha Vladimír22Zika Ondřej31
Špalek Jiří13Veselý Milan13
Pavlíček Ondřej40Levenec Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21557:499TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Ivo
Pych Luděk ml.
 
 
Hudečková Hana
Hendrych Jan
 
 
645  3010
2.Suchomel Tomáš
Kyncl Jiří
 
 
Bochňák David
Kulíšek Marek
 
 
8127  3020
3.Švarc IvoHudečková Hana-6-55-3 1321
4.Suchomel TomášBochňák David-4-769133231
5.Kyncl JiříKulíšek Marek9-76-1443241
6.Pych Luděk ml.Hendrych Jan-12669 3151
7.Suchomel TomášVyvial Pavel9129  3061
8.Kyncl JiříBochňák David-9-7-10  0362
9.Pych Luděk ml.Kulíšek Marek11129  3072
10.Švarc IvoHendrych Jan-910-6673282
11.Kyncl JiříVyvial Pavel672  3092
12.Pych Luděk ml.Bochňák David-910-9-9 1393
13.Švarc IvoKulíšek Marek65-8-10-92394
14.Suchomel TomášHendrych Jan-786-6832104
15.Pych Luděk ml.Vyvial Pavel558  30  
16.Švarc IvoBochňák David         
17.Suchomel TomášKulíšek Marek         
18.Kyncl JiříHendrych Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Ivo12Hudečková Hana10
Suchomel Tomáš30Bochňák David21
Kyncl Jiří21Kulíšek Marek12
Pych Luděk ml.21Hendrych Jan03
   Vyvial Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13465:314TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Sysel Vojtěch
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
92-8-5-82301
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Beneš Tomáš
Válek Zdeněk
 
 
486  3011
3.Šubrt JaroslavGlogar Jaroslav51-74 3121
4.Blažek MartinEhl Ladislav8-615 3131
5.Sysel VojtěchBeneš Tomáš844  3041
6.Berger MiroslavVálek Zdeněk657  3051
7.Blažek MartinGlogar Jaroslav-755-563261
8.Sysel VojtěchEhl Ladislav-116127 3171
9.Berger MiroslavBeneš Tomáš-56-8163281
10.Šubrt JaroslavVálek Zdeněk687  3091
11.Sysel VojtěchGlogar Jaroslav-10-123-7 1392
12.Berger MiroslavEhl LadislavWO    30102
13.Šubrt JaroslavBeneš Tomáš         
14.Blažek MartinVálek Zdeněk         
15.Berger MiroslavGlogar Jaroslav         
16.Šubrt JaroslavEhl Ladislav         
17.Blažek MartinBeneš Tomáš         
18.Sysel VojtěchVálek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubrt Jaroslav20Glogar Jaroslav12
Blažek Martin20Ehl Ladislav02
Sysel Vojtěch21Beneš Tomáš02
Berger Miroslav20Válek Zdeněk02
WO10WO01
teplota z. 21st k. 22st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32589:492nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
-4-513-9 1301
2.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 

 
 
WO    3011
3.Karda MartinČerný Vít-79-2-8 1312
4.Chládek LubošŠmejkal Radek-4-10-7  0313
5.Homolka PavelJirkovský Antonín ml.98-8-10103223
6.Šmíd JanWO    3033
7.Chládek LubošČerný Vít-6-7-6  0334
8.Homolka PavelŠmejkal Radek-109-7-6 1335
9.Šmíd JanJirkovský Antonín ml.97-97 3145
10.Karda MartinWO    3055
11.Homolka PavelČerný Vít8-6-6-5 1356
12.Šmíd JanŠmejkal Radek-6-6-9  0357
13.Karda MartinJirkovský Antonín ml.-101115 3167
14.Chládek LubošWO    3077
15.Šmíd JanČerný Vít-6-84-9 1378
16.Karda MartinŠmejkal Radek-5-58-3 1379
17.Chládek LubošJirkovský Antonín ml.-10476 3189
18.Homolka PavelWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Karda Martin12Černý Vít40
Chládek Luboš12Šmejkal Radek40
Homolka Pavel12Jirkovský Antonín ml.04
Šmíd Jan12   
WO50WO05
Teplota: Začátek 18°C Konec: 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5374:276TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Mencl Jiří
 
 
Brožek Michal
Moravec Petr st.
 
 
9-249 3110
2.Bajer Jiří
Ebert Tomáš ml.
 
 
Szabo Jiří
Jirkovský Václav
 
 
564  3020
3.Ebert Tomáš ml.Brožek Michal-9-48963230
4.Vajcová KateřinaMoravec Petr st.-7998 3140
5.Mencl JiříBěloušek David376  3050
6.Bajer JiříJirkovský Václav9103  3060
7.Vajcová KateřinaBrožek Michal115-129 3170
8.Mencl JiříMoravec Petr st.6133  3080
9.Bajer JiříBěloušek David778  3090
10.Ebert Tomáš ml.Szabo Jiří6127  30100
11.Mencl JiříBrožek Michal         
12.Bajer JiříMoravec Petr st.         
13.Ebert Tomáš ml.Běloušek David         
14.Vajcová KateřinaSzabo Jiří         
15.Bajer JiříBrožek Michal         
16.Ebert Tomáš ml.Moravec Petr st.         
17.Vajcová KateřinaBěloušek David         
18.Mencl JiříSzabo Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ebert Tomáš ml.20Brožek Michal02
Vajcová Kateřina20Moravec Petr st.02
Mencl Jiří20Běloušek David02
Bajer Jiří20Jirkovský Václav01
   Szabo Jiří01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS