Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32691:653TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
Hudečková Hana
Schmelz Richard
 
 
79-46 3110
2.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
-98-8993220
3.Špalek MiroslavBochňák David6-93-9-72321
4.Řáha VladimírHudečková Hana-38-9-3 1322
5.Špalek JiříSchmelz Richard-9-8-6  0323
6.Pavlíček OndřejKulíšek Marek736  3033
7.Řáha VladimírBochňák David-8-98-10 1334
8.Špalek JiříHudečková Hana1097  3044
9.Pavlíček OndřejSchmelz Richard387  3054
10.Špalek MiroslavKulíšek Marek-9-99833264
11.Špalek JiříBochňák David8-8-7-8 1365
12.Pavlíček OndřejHudečková Hana9102  3075
13.Špalek MiroslavSchmelz Richard10811  3085
14.Řáha VladimírKulíšek Marek8-10-1010-22386
15.Pavlíček OndřejBochňák David12-7-86-82387
16.Špalek MiroslavHudečková Hana118-75 3197
17.Řáha VladimírSchmelz Richard-8-75-7 1398
18.Špalek JiříKulíšek Marek8-8-68632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špalek Miroslav31Bochňák David40
Řáha Vladimír04Hudečková Hana13
Špalek Jiří22Schmelz Richard22
Pavlíček Ondřej31Kulíšek Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ PraskolesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31577:577TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Ghariani Sebastian
Žáček Josef
 
 
797  3010
2.Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
-6-8-8  0311
3.Černý VítSmrček Michal-74-3883221
4.Šmejkal RadekZika Ondřej6-489 3131
5.Zitta PřemyslGhariani Sebastian-6-5-7  0332
6.Jirkovský Antonín ml.Žáček Josef8-7-6-5 1333
7.Šmejkal RadekSmrček Michal-7-6-5  0334
8.Zitta PřemyslZika Ondřej-78-67-62335
9.Jirkovský Antonín ml.Ghariani Sebastian-87-65123245
10.Černý VítŽáček Josef685  3055
11.Zitta PřemyslSmrček Michal-6-7-8  0356
12.Jirkovský Antonín ml.Zika Ondřej8-7-6-5 1357
13.Černý VítGhariani Sebastian535  3067
14.Šmejkal RadekŽáček Josef778  3077
15.Jirkovský Antonín ml.Smrček Michal-7-8-8  0378
16.Černý VítZika Ondřej873  3088
17.Šmejkal RadekGhariani Sebastian864  3098
18.Zitta PřemyslŽáček Josef-89-610632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít40Smrček Michal31
Šmejkal Radek31Zika Ondřej22
Zitta Přemysl13Ghariani Sebastian13
Jirkovský Antonín ml.13Žáček Josef13
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36651:637TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
10-6-1-10 1301
2.Moravec Petr ml.
Černý Martin
 
 
Landa Miloslav
Dřevěný Petr
 
 
369  3011
3.Moravec Petr ml.Vajs Karel747  3021
4.Černý MartinDřevěný Petr15-9-6-11 1322
5.Brožek MichalLanda Miloslav383  3032
6.Moravec Ladislav ml.Hrabár Jiří10-610-8-82333
7.Černý MartinVajs Karel-7-7-9  0334
8.Brožek MichalDřevěný Petr-94-8-10 1335
9.Moravec Ladislav ml.Landa Miloslav587  3045
10.Moravec Petr ml.Hrabár Jiří-96106 3155
11.Brožek MichalVajs Karel-1310-9-7 1356
12.Moravec Ladislav ml.Dřevěný Petr55-712 3166
13.Moravec Petr ml.Landa Miloslav410-13-463276
14.Černý MartinHrabár Jiří-7-2-11  0377
15.Moravec Ladislav ml.Vajs Karel9-75-923287
16.Moravec Petr ml.Dřevěný Petr-8-84-12 1388
17.Černý MartinLanda Miloslav-6-89-5 1389
18.Brožek MichalHrabár Jiří-8-11-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr ml.31Vajs Karel22
Černý Martin04Dřevěný Petr31
Brožek Michal13Landa Miloslav13
Moravec Ladislav ml.31Hrabár Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30697:644TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Pych Luděk ml.
Švarc Ivo
 
 
-9-7-6  0301
2.Chládek Luboš
Růžička Josef
 
 
Kyncl Jiří
Melíšek Roman
 
 
-8-8810-122302
3.Homolka PavelPych Luděk ml.9-3-4-16 1303
4.Chládek LubošKyncl Jiří9107  3013
5.Růžička JosefMelíšek Roman128-78 3123
6.Šmíd JanŠvarc Ivo-6798 3133
7.Chládek LubošPych Luděk ml.-12-4-8  0334
8.Růžička JosefKyncl Jiří8-9119 3144
9.Šmíd JanMelíšek Roman9-584 3154
10.Homolka PavelŠvarc Ivo875  3064
11.Růžička JosefPych Luděk ml.-97-1012-102365
12.Šmíd JanKyncl Jiří5-10-11-5 1366
13.Homolka PavelMelíšek Roman8-972 3176
14.Chládek LubošŠvarc Ivo-8886 3186
15.Šmíd JanPych Luděk ml.56-7-10-82387
16.Homolka PavelKyncl Jiří10-7-97-92388
17.Chládek LubošSláčal Pavel534  3098
18.Růžička JosefŠvarc Ivo549  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel22Pych Luděk ml.40
Chládek Luboš31Kyncl Jiří22
Růžička Josef31Melíšek Roman03
Šmíd Jan22Švarc Ivo04
   Sláčal Pavel01
Teplota začátek: 18°C konec 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:15517:327TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Mencl Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Škach Martin
Vajcová Kateřina
 
 
Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
-7-5710-92311
3.Mencl JiříŠubrt Jaroslav-738-9-72312
4.Škach MartinBlažek Martin-8-105993222
5.Vajcová KateřinaWO    3032
6.Bajer JiříStrnad Richard1331  3042
7.Škach MartinŠubrt Jaroslav-6-9-7  0343
8.Vajcová KateřinaBlažek Martin-133-5-8 1344
9.Bajer JiříWO    3054
10.Mencl JiříStrnad Richard554  3064
11.Vajcová KateřinaŠubrt Jaroslav-57416 3174
12.Bajer JiříBlažek Martin5143  3084
13.Mencl JiříWO    3094
14.Škach MartinStrnad Richard977  30104
15.Bajer JiříŠubrt Jaroslav         
16.Mencl JiříBlažek Martin         
17.Škach Martin         
18.Vajcová KateřinaStrnad Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mencl Jiří11Šubrt Jaroslav21
Škach Martin21Blažek Martin12
Vajcová Kateřina11Strnad Richard03
Bajer Jiří20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS