Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova 3215, KLadnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26576:547TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
-886-10123210
2.Řáha Vladimír
Jůza Jan
 
 
Moravec Petr ml.
Moravec Petr st.
 
 
7-8-78-72311
3.Špalek MiroslavMoravec Ladislav ml.9-8-9-8 1312
4.Jůza JanMoravec Petr ml.-4-7-7  0313
5.Řáha VladimírBrožek Michal-8-989113223
6.Pavlíček OndřejMoravec Petr st.943  3033
7.Jůza JanMoravec Ladislav ml.-8-8-6  0334
8.Řáha VladimírMoravec Petr ml.10-696 3144
9.Pavlíček OndřejBrožek Michal927  3054
10.Špalek MiroslavMoravec Petr st.-88910 3164
11.Řáha VladimírMoravec Ladislav ml.-11-981-32365
12.Pavlíček OndřejMoravec Petr ml.7-768 3175
13.Špalek MiroslavBrožek Michal958  3085
14.Jůza JanMoravec Petr st.-4-3-3  0386
15.Pavlíček OndřejMoravec Ladislav ml.587  3096
16.Špalek MiroslavMoravec Petr ml.95-88 31106
17.Jůza JanBrožek Michal         
18.Řáha VladimírMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špalek Miroslav31Moravec Ladislav ml.31
Jůza Jan03Moravec Petr ml.13
Řáha Vladimír21Brožek Michal03
Pavlíček Ondřej40Moravec Petr st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15475:385TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Glogar Jaroslav
Beneš Tomáš
 
 
8-1046 3110
2.Chládek Luboš
Jirouch Tomáš
 
 
Dvořák Jan nejml.
Sauer Ondřej
 
 
4-97-883220
3.Homolka PavelGlogar Jaroslav-2-8-4  0321
4.Chládek LubošDvořák Jan nejml.598  3031
5.Jirouch TomášBeneš Tomáš10-6-9-10 1332
6.Šmíd JanSauer Ondřej4-989 3142
7.Chládek LubošGlogar Jaroslav8106  3052
8.Jirouch TomášDvořák Jan nejml.-71389 3162
9.Šmíd JanBeneš Tomáš546  3072
10.Homolka PavelSauer Ondřej672  3082
11.Jirouch TomášGlogar Jaroslav-458-6-62383
12.Šmíd JanDvořák Jan nejml.556  3093
13.Homolka PavelBeneš Tomáš65-84 31103
14.Chládek LubošSauer Ondřej         
15.Šmíd JanGlogar Jaroslav         
16.Homolka PavelDvořák Jan nejml.         
17.Chládek LubošBeneš Tomáš         
18.Jirouch TomášSauer Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Homolka Pavel21Glogar Jaroslav21
Chládek Luboš20Dvořák Jan nejml.03
Jirouch Tomáš12Beneš Tomáš12
Šmíd Jan30Sauer Ondřej02
Teplota Z: 18°C K: 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11439:357TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škach Martin
Ebert Tomáš ml.
 
 
Hudečková Hana
Schmelz Richard
 
 
-8878 3110
2.Bajer Jiří
Vajcová Kateřina
 
 
Bochňák David
Kulíšek Marek
 
 
-5465 3120
3.Vajcová KateřinaSchmelz Richard93-913 3130
4.Škach MartinBochňák David710-88 3140
5.Ebert Tomáš ml.Kulíšek Marek7-614-963250
6.Bajer JiříHudečková Hana6-10710 3160
7.Škach MartinSchmelz Richard10911  3070
8.Ebert Tomáš ml.Bochňák David-12-10-7  0371
9.Bajer JiříKulíšek Marek476  3081
10.Vajcová KateřinaHudečková Hana842  3091
11.Ebert Tomáš ml.Schmelz Richard15-598 31101
12.Bajer JiříBochňák David         
13.Vajcová KateřinaKulíšek Marek         
14.Škach MartinHudečková Hana         
15.Bajer JiříSchmelz Richard         
16.Vajcová KateřinaBochňák David         
17.Škach MartinKulíšek Marek         
18.Ebert Tomáš ml.Hudečková Hana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vajcová Kateřina20Schmelz Richard03
Škach Martin20Bochňák David11
Ebert Tomáš ml.21Kulíšek Marek02
Bajer Jiří20Hudečková Hana02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7382:235TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyncl Jiří
Pych Luděk ml.
 
 
Stehlík Jan ml.
Lev Leoš
 
 
5-5-6423210
2.Švarc Ivo
Špinar Rostislav
 
 
Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
-857-793220
3.Špinar RostislavStehlík Jan ml.894  3030
4.Kyncl JiříLev Leoš465  3040
5.Švarc IvoLanda Miloslav129  3050
6.Pych Luděk ml.Dřevěný Petr623  3060
7.Kyncl JiříStehlík Jan ml.-9588 3170
8.Švarc IvoLev Leoš575  3080
9.Pych Luděk ml.Landa Miloslav628  3090
10.Špinar RostislavDřevěný Petr8-83-9232100
11.Švarc IvoStehlík Jan ml.747  30  
12.Pych Luděk ml.Lev Leoš         
13.Špinar RostislavLanda Miloslav         
14.Kyncl JiříDřevěný Petr         
15.Pych Luděk ml.Stehlík Jan ml.         
16.Špinar RostislavLev Leoš         
17.Kyncl JiříLanda Miloslav         
18.Švarc IvoDřevěný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špinar Rostislav20Stehlík Jan ml.02
Kyncl Jiří20Lev Leoš02
Švarc Ivo20Landa Miloslav02
Pych Luděk ml.20Dřevěný Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36574:594TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
-107-10-9 1301
2.Gräf Miloš
Sysel Vojtěch
 
 
Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
-6711-873211
3.Sysel VojtěchSmrček Michal-4109-6113221
4.Gräf MilošZika Ondřej7-76-6-72322
5.Blažek MartinŠpaček Michal777  3032
6.Šubrt JaroslavLevenec Petr595  3042
7.Gräf MilošSmrček Michal6-10-78-62343
8.Blažek MartinZika Ondřej-9-12-7  0344
9.Šubrt JaroslavŠpaček Michal6-858 3154
10.Sysel VojtěchLevenec Petr-7-9-4  0355
11.Blažek MartinSmrček Michal47-87 3165
12.Šubrt JaroslavZika Ondřej-96-98-72366
13.Sysel VojtěchŠpaček Michal-6-6-11  0367
14.Gräf MilošLevenec Petr-9-9-10  0368
15.Šubrt JaroslavSmrček Michal-9-84-5 1369
16.Sysel VojtěchZika Ondřej-6-5-14  03610
17.Gräf MilošŠpaček Michal         
18.Blažek MartinLevenec Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sysel Vojtěch13Smrček Michal22
Gräf Miloš03Zika Ondřej40
Blažek Martin21Špaček Michal12
Šubrt Jaroslav22Levenec Petr21
teplota z. 20st teplota k. 21st

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS