Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39721:750nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kilian Vít
Selement Jaroslav
 
 
Šimek Jakub
Michal Radek
 
 
-78-9-11 1301
2.Taller Filip
Urban Jan
 
 
Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
-98915 3111
3.Selement JaroslavČížek Marek-9-8-5  0312
4.Kilian VítDrábek Martin9-79-653222
5.Taller FilipŠimek Jakub1011-8-9-152323
6.Urban JanMichal Radek-8-87-10 1324
7.Kilian VítČížek Marek10-9-7-12 1325
8.Taller FilipDrábek Martin-9-63-9 1326
9.Urban JanŠimek Jakub-7-6-10  0327
10.Selement JaroslavMichal Radek-985-5113237
11.Taller FilipČížek Marek912-59 3147
12.Urban JanDrábek Martin910-89 3157
13.Selement JaroslavŠimek Jakub-8-59-5 1358
14.Kilian VítMichal Radek98-55 3168
15.Urban JanČížek Marek12-9-51083278
16.Selement JaroslavDrábek Martin89-10-983288
17.Kilian VítŠimek Jakub-10-86-9 1389
18.Taller FilipMichal Radek8911  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Selement Jaroslav22Čížek Marek22
Kilian Vít22Drábek Martin13
Taller Filip22Šimek Jakub40
Urban Jan22Michal Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37623:637TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Císař Jan
Mráz Roman
 
 
7-94-10103210
2.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Vrátný Martin
Sýkora Josef
 
 
9-6-1-8 1311
3.Štengl JanVrátný Martin-6-4-8  0312
4.Lédl JiříSýkora Josef1-3-9-8 1313
5.Koloc MiroslavMráz Roman-6-5-7  0314
6.Štěpánek PavelCísař Jan948  3024
7.Lédl JiříVrátný Martin6-9711 3134
8.Koloc MiroslavSýkora Josef-77-12-8 1335
9.Štěpánek PavelMráz Roman85-94 3145
10.Štengl JanCísař Jan-10-761563255
11.Koloc MiroslavVrátný Martin-7-47-9 1356
12.Štěpánek PavelSýkora Josef473  3066
13.Štengl JanMráz Roman-8488 3176
14.Lédl JiříCísař Jan9-6-3-8 1377
15.Štěpánek PavelVrátný Martin9816  3087
16.Štengl JanSýkora Josef-8-10-8  0388
17.Lédl JiříMráz Roman-9-875-112389
18.Koloc MiroslavCísař Jan-1-6-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štengl Jan22Vrátný Martin22
Lédl Jiří13Sýkora Josef31
Koloc Miroslav04Mráz Roman22
Štěpánek Pavel40Císař Jan22
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37550:618KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Vlček Jiří
Brabec Stanislav
 
 
9-7118 3110
2.Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
-1110-84-82311
3.Vacura Josef ml.Vlček Jiří-6-4-5  0312
4.Novák MichalBrabec Stanislav5-9-10-5 1313
5.Tschunko ZdeněkKos Zdeněk9-11-7-4 1314
6.Nguyen Ngoc BachAndrt Tomáš-61013-1183224
7.Novák MichalVlček Jiří-95-5-10 1325
8.Tschunko ZdeněkBrabec Stanislav859  3035
9.Nguyen Ngoc BachKos Zdeněk-10778 3145
10.Vacura Josef ml.Andrt Tomáš-7-10-2  0346
11.Tschunko ZdeněkVlček Jiří-9-7-5  0347
12.Nguyen Ngoc BachBrabec Stanislav76-118 3157
13.Chinh Ngo VanKos Zdeněk-8-4-3  0358
14.Novák MichalAndrt Tomáš-56-35-112359
15.Nguyen Ngoc BachVlček Jiří-57-1693269
16.Chinh Ngo VanBrabec Stanislav7-7-4-8 13610
17.Novák MichalKos Zdeněk         
18.Tschunko ZdeněkAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacura Josef ml.02Vlček Jiří31
Novák Michal03Brabec Stanislav22
Tschunko Zdeněk12Kos Zdeněk21
Nguyen Ngoc Bach40Andrt Tomáš21
Chinh Ngo Van02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32702:634KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Krůta Václav
 
 
Janda Jaromír
Šíp Martin
 
 
-99108 3110
2.Kettner Martin
Hejda Václav ml.
 
 
Linhart František ml.
Lískovec Jindřich
 
 
-9-98-5 1311
3.Hejda Václav ml.Linhart František ml.-1112-9-7 1312
4.Kettner MartinLískovec Jindřich-7-52863222
5.Krůta VáclavJanda Jaromír-1154-6-122323
6.Štepka VladimírŠíp Martin368  3033
7.Kettner MartinLinhart František ml.106-510 3143
8.Krůta VáclavLískovec Jindřich-6-6-11  0344
9.Štepka VladimírJanda Jaromír486  3054
10.Hejda Václav ml.Šíp Martin1164  3064
11.Krůta VáclavLinhart František ml.-59-87-92365
12.Štepka VladimírLískovec Jindřich-9879 3175
13.Hejda Václav ml.Janda Jaromír7-7-8-9 1376
14.Kettner MartinŠíp Martin8-1165 3186
15.Štepka VladimírLinhart František ml.-10-7-11  0387
16.Hejda Václav ml.Lískovec Jindřich-109-710-72388
17.Kettner MartinJanda Jaromír-1075-833298
18.Krůta VáclavŠíp Martin363  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejda Václav ml.13Linhart František ml.31
Kettner Martin40Lískovec Jindřich22
Krůta Václav13Janda Jaromír22
Štepka Vladimír31Šíp Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34618:638TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Josef
Samková Natálie
 
 
Gábriš Michal
Ebert Tomáš ml.
 
 
-97-76103210
2.Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
Hrubý Vlastimil
Navrátil Tomáš
 
 
6-7-15-7 1311
3.Ghariani SebastianEbert Tomáš ml.-8-9-9  0312
4.Samková NatálieHrubý Vlastimil-3-8-3  0313
5.Žáček JosefGábriš Michal75-5-7113223
6.Jirásek JiříNavrátil Tomáš2-8116 3133
7.Samková NatálieEbert Tomáš ml.-5-4-3  0334
8.Žáček JosefHrubý Vlastimil-610138 3144
9.Jirásek JiříGábriš Michal9-6-27-72345
10.Ghariani SebastianNavrátil Tomáš-7-108983255
11.Žáček JosefEbert Tomáš ml.-71128 3165
12.Jirásek JiříHrubý Vlastimil791  3075
13.Ghariani SebastianGábriš Michal765  3085
14.Samková NatálieNavrátil Tomáš-5-3-4  0386
15.Jirásek JiříEbert Tomáš ml.85-310 3196
16.Ghariani SebastianHrubý Vlastimil29-4-8-82397
17.Samková NatálieGábriš Michal-6-8-9  0398
18.Žáček JosefNavrátil Tomáš987  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ghariani Sebastian22Ebert Tomáš ml.22
Samková Natálie04Hrubý Vlastimil22
Žáček Josef40Gábriš Michal22
Jirásek Jiří31Navrátil Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, náměstí svobody 249, 25266 Libčice na d VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34594:577TJ Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žambokréthyová Milena
Kraml Václav
 
 
Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
557  3010
2.Richter Vojtěch
Richter Jaroslav ml.
 
 
Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
-6-9-4  0311
3.Žambokréthyová MilenaTůma Pavel-2-7-9  0312
4.Kraml VáclavRoziňák Jan342  3022
5.Šulc DaliborŘejha Pavel-8-98-14 1323
6.Richter VojtěchVčelička Lubomír6-7-119-62324
7.Kraml VáclavTůma Pavel-9692 3134
8.Šulc DaliborRoziňák Jan11-9-7-13 1335
9.Richter VojtěchŘejha Pavel-857-12-82336
10.Žambokréthyová MilenaVčelička Lubomír7-766 3146
11.Šulc DaliborTůma Pavel-99-6-8 1347
12.Richter VojtěchRoziňák Jan7-6-10-10 1348
13.Žambokréthyová MilenaŘejha Pavel10-95-1033258
14.Kraml VáclavVčelička Lubomír767  3068
15.Richter VojtěchTůma Pavel-6-8-5  0369
16.Žambokréthyová MilenaRoziňák Jan-138-69-1223610
17.Kraml VáclavŘejha Pavel774  30  
18.Šulc DaliborVčelička Lubomír-6    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žambokréthyová Milena22Tůma Pavel31
Kraml Václav30Roziňák Jan31
Šulc Dalibor03Řejha Pavel21
Richter Vojtěch04Včelička Lubomír12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS