Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36687:675TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
Vrátný Martin
Sýkora Josef
 
 
12-9115 3110
2.Vodňanský Martin
Žáček Josef
 
 
Císař Jan
Mráz Roman
 
 
-6-7-7  0311
3.Vodňanský MartinVrátný Martin-5-10-4  0312
4.Ghariani SebastianSýkora Josef8-9107 3122
5.Jirásek JiříCísař Jan-6564 3132
6.Žáček JosefMráz Roman-88-9493242
7.Ghariani SebastianVrátný Martin-98-911-52343
8.Jirásek JiříSýkora Josef-99-89-112344
9.Žáček JosefCísař Jan9-6-79173254
10.Vodňanský MartinMráz Roman8-7-8-8 1355
11.Jirásek JiříVrátný Martin-9-19-9 1356
12.Žáček JosefSýkora Josef9-1106 3166
13.Vodňanský MartinCísař Jan-898-9-82367
14.Ghariani SebastianMráz Roman831  3077
15.Žáček JosefVrátný Martin-584-883287
16.Vodňanský MartinSýkora Josef-4-3-6  0388
17.Ghariani SebastianCísař Jan-8646 3198
18.Jirásek JiříMráz Roman3-632 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodňanský Martin04Vrátný Martin31
Ghariani Sebastian31Sýkora Josef22
Jirásek Jiří22Císař Jan13
Žáček Josef40Mráz Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20501:439TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraml Václav
Žambokréthyová Milena
 
 
Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
-1275-883210
2.Richter Jaroslav ml.
Slaměník Richard
 
 
Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 
-1067-2-32311
3.Kraml VáclavSoused Zbyněk10-978 3121
4.Richter Jaroslav ml.Čížek Pavel-10-6-1  0322
5.Slaměník RichardČížek Marek8105  3032
6.Žambokréthyová MilenaDrábek Martin88-95 3142
7.Richter Jaroslav ml.Soused Zbyněk-9-6-7  0343
8.Slaměník RichardČížek Pavel887  3053
9.Žambokréthyová MilenaČížek Marek91010  3063
10.Kraml VáclavDrábek Martin32-108 3173
11.Slaměník RichardSoused Zbyněk-5-9-9  0374
12.Žambokréthyová MilenaČížek Pavel-3481 3184
13.Kraml VáclavČížek Marek164  3094
14.Richter Jaroslav ml.Drábek Martin-8-997632104
15.Žambokréthyová MilenaSoused Zbyněk14-5-9-6 13  
16.Kraml VáclavČížek Pavel         
17.Richter Jaroslav ml.Čížek Marek         
18.Slaměník RichardDrábek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kraml Václav30Soused Zbyněk21
Richter Jaroslav ml.12Čížek Pavel12
Slaměník Richard21Čížek Marek03
Žambokréthyová Milena30Drábek Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18548:443TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Navrátil Tomáš
 
 
Krůta Václav
Přibík Jan
 
 
-44-7-8 1301
2.Gábriš Michal
Prágr Lukáš
 
 
Adamczuk Jan
Štepka Vladimír
 
 
888  3011
3.Prágr LukášKrůta Václav54-47 3121
4.Gábriš MichalPřibík Jan87-1212 3131
5.Navrátil Tomᚊtepka Vladimír8-1277 3141
6.Hrubý VlastimilAdamczuk Jan44-109 3151
7.Gábriš MichalKrůta Václav57-155 3161
8.Navrátil TomášPřibík Jan966  3071
9.Hrubý VlastimilŠtepka Vladimír6-832 3181
10.Prágr LukášAdamczuk Jan557  3091
11.Navrátil TomášKrůta Václav-5-8-12  0392
12.Hrubý VlastimilPřibík Jan-84-99-82393
13.Prágr Lukᚊtepka Vladimír-1165-9-82394
14.Gábriš MichalAdamczuk Jan9117  30104
15.Hrubý VlastimilKrůta Václav         
16.Prágr LukášPřibík Jan         
17.Gábriš MichalŠtepka Vladimír         
18.Navrátil TomášAdamczuk Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prágr Lukáš21Krůta Václav12
Gábriš Michal30Přibík Jan12
Navrátil Tomáš21Štepka Vladimír12
Hrubý Vlastimil21Adamczuk Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1342:138TJ Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roziňák Jan
Řejha Pavel
 
 
Chinh Ngo Van
Nguyen Van Vui
 
 
664  3010
2.Tůma Pavel
Křikava Richard
 
 

 
 
WO    3020
3.Řejha PavelNguyen Van Vui578  3030
4.Křikava RichardChinh Ngo Van5711  3040
5.Roziňák JanTschunko Zdeněk665  3050
6.Tůma PavelWO    3060
7.Křikava RichardNguyen Van Vui-75811 3170
8.Roziňák JanChinh Ngo VanWO    3080
9.Tůma PavelTschunko Zdeněk9810  3090
10.Řejha PavelWO    30100
11.Roziňák JanNguyen Van Vui         
12.Tůma PavelChinh Ngo Van         
13.Řejha PavelTschunko Zdeněk         
14.Křikava Richard         
15.Tůma PavelNguyen Van Vui         
16.Řejha PavelChinh Ngo Van         
17.Křikava RichardTschunko Zdeněk         
18.Roziňák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Řejha Pavel10Nguyen Van Vui02
Křikava Richard20Chinh Ngo Van01
Roziňák Jan10Tschunko Zdeněk02
Tůma Pavel10   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:-
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:-
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:24533:477KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Jiří
Rezek Jan
 
 
Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
-8-7-5  0301
2.Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
6-9-9-6 1302
3.Kos ZdeněkLédl Jiří838  3012
4.Rezek JanŠtengl Jan9-994 3122
5.Brabec StanislavŠtěpánek Pavel-9-5-8  0323
6.Vlček JiříKoloc Miroslav378  3033
7.Rezek JanLédl Jiří575  3043
8.Brabec StanislavŠtengl Jan10-9-9-4 1344
9.Vlček JiříŠtěpánek Pavel-10-4-3  0345
10.Kos ZdeněkKoloc Miroslav-8-99953255
11.Andrt TomášLédl Jiří-211-6633265
12.Vlček JiříŠtengl Jan6106  3075
13.Kos ZdeněkŠtěpánek Pavel-5-62-5 1376
14.Rezek JanKoloc Miroslav763  3086
15.Vlček JiříLédl Jiří3-1191 3196
16.Kos ZdeněkŠtengl Jan994  30106
17.Rezek JanŠtěpánek Pavel         
18.Andrt TomášKoloc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kos Zdeněk31Lédl Jiří04
Rezek Jan30Štengl Jan13
Brabec Stanislav02Štěpánek Pavel30
Vlček Jiří31Koloc Miroslav03
Andrt Tomáš10   
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36677:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Jaromír
Šíp Martin
 
 
Urban Jan
Taller Filip
 
 
-107-913-82301
2.Lískovec Jindřich
Linhart František ml.
 
 
Fiala Jan
Fiala Ondřej
 
 
-8-795-82302
3.Šíp MartinFiala Ondřej-611-7-8 1303
4.Lískovec JindřichFiala Jan36-5-883213
5.Janda JaromírUrban Jan-7679 3123
6.Linhart František ml.Taller Filip678  3033
7.Lískovec JindřichFiala Ondřej-1512-9-8 1334
8.Janda JaromírFiala Jan9-37-553244
9.Linhart František ml.Urban Jan8-786 3154
10.Šíp MartinTaller Filip6-11511 3164
11.Janda JaromírFiala Ondřej-7-5-8  0365
12.Linhart František ml.Fiala Jan-9-9-8  0366
13.Šíp MartinUrban Jan-6-9-6  0367
14.Lískovec JindřichTaller Filip-11-84-10 1368
15.Linhart František ml.Fiala Ondřej-9-12128133278
16.Šíp MartinFiala Jan-6-5-8  0379
17.Lískovec JindřichUrban Jan385  3089
18.Janda JaromírTaller Filip988  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šíp Martin13Fiala Ondřej31
Lískovec Jindřich22Fiala Jan22
Janda Jaromír31Urban Jan13
Linhart František ml.31Taller Filip13
TZ: 19 st.C TK: 19 st.C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS