Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál sokolovny Mníšek p.B., Dobříšská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15464:367TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
42-106 3110
2.Fiala Ondřej
Taller Filip
 
 
Lédl Jiří
Sušánka Pavel
 
 
-11-98-7 1311
3.Drbohlav MarekLédl Jiří-4-10-7  0312
4.Fiala OndřejKoloc Miroslav667  3022
5.Urban JanSušánka Pavel77-105 3132
6.Taller FilipHolý Jiří545  3042
7.Fiala OndřejLédl Jiří639  3052
8.Urban JanKoloc Miroslav7-8-2883262
9.Taller FilipSušánka Pavel276  3072
10.Drbohlav MarekHolý Jiří7710  3082
11.Urban JanLédl Jiří9-5-7-7 1383
12.Taller FilipKoloc Miroslav5-769 3193
13.Drbohlav MarekSušánka Pavel1-796 31103
14.Stacho LiborHolý Jiří         
15.Taller FilipLédl Jiří         
16.Drbohlav MarekKoloc Miroslav         
17.Stacho LiborSušánka Pavel         
18.Urban JanHolý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drbohlav Marek21Lédl Jiří21
Fiala Ondřej20Koloc Miroslav03
Urban Jan21Sušánka Pavel03
Taller Filip30Holý Jiří02
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30268:389KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lysý Tomáš
Novák Stanislav
 
 
Štepka Vladimír
Krůta Václav
 
 
-1-55-1 1301
2.Větrovský Petr
Chinh Ngo Van
 
 
Adamczuk Jan
Hejda Václav ml.
 
 
-5-4-5  0302
3.Novák StanislavŠtepka Vladimír-6-2-10  0303
4.Větrovský PetrHejda Václav ml.-7-9-9  0304
5.Chinh Ngo VanAdamczuk Jan-11-6-6  0305
6.Lysý TomášKrůta Václav-105-511-92306
7.Větrovský PetrŠtepka Vladimír-7-12-5  0307
8.Chinh Ngo VanHejda Václav ml.-889-12-52308
9.Lysý TomášAdamczuk Jan-611-8-7 1309
10.Novák StanislavKrůta Václav-6-6-5  03010
11.Chinh Ngo VanŠtepka Vladimír-4-7-11  03  
12.Lysý TomášHejda Václav ml.         
13.Novák StanislavAdamczuk Jan         
14.Větrovský PetrKrůta Václav         
15.Lysý Tomᚊtepka Vladimír         
16.Novák StanislavHejda Václav ml.         
17.Větrovský PetrAdamczuk Jan         
18.Chinh Ngo VanKrůta Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Stanislav02Štepka Vladimír20
Větrovský Petr02Hejda Václav ml.20
Chinh Ngo Van02Adamczuk Jan20
Lysý Tomáš02Krůta Václav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:33385:484TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
Kraml Václav
Žambokréthyová Milena
 
 
-10-6-5  0301
2.Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
Richter Vojtěch
Slaměník Richard
 
 
56-76 3111
3.Ghariani SebastianKraml Václav-1-6-4  0312
4.Vodňanský MartinŽambokréthyová Milena-5-13-5  0313
5.Jirásek JiříRichter Vojtěch7113  3023
6.Žáček JosefRichter Jaroslav ml.6-886 3133
7.Vodňanský MartinKraml Václav-1-5-4  0334
8.Jirásek JiříŽambokréthyová Milena-8-10-6  0335
9.Žáček JosefRichter Vojtěch10-665 3145
10.Ghariani SebastianRichter Jaroslav ml.8105  3055
11.Jirásek JiříKraml Václav-2-4-6  0356
12.Žáček JosefŽambokréthyová Milena-9-8-9  0357
13.Ghariani SebastianRichter Vojtěch-8-9-7  0358
14.Vodňanský MartinRichter Jaroslav ml.-5-812-10 1359
15.Eibich JanKraml Václav-2-2-3  03510
16.Ghariani SebastianŽambokréthyová Milena         
17.Vodňanský MartinRichter Vojtěch         
18.Jirásek JiříRichter Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ghariani Sebastian12Kraml Václav40
Vodňanský Martin03Žambokréthyová Milena30
Jirásek Jiří12Richter Vojtěch12
Žáček Josef21Richter Jaroslav ml.12
Eibich Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27643:607TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Navrátil Tomáš
 
 
Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
1011-8-7103210
2.Prágr Lukáš
Gábriš Michal
 
 
Roziňák Jan
Včelička Lubomír
 
 
9-9-4-9 1311
3.Navrátil TomášTůma Pavel10-97-10-72312
4.Gábriš MichalRoziňák Jan1398  3022
5.Prágr LukášŘejha Pavel7-778 3132
6.Hrubý VlastimilVčelička Lubomír394  3042
7.Gábriš MichalTůma Pavel-811-7-8 1343
8.Prágr LukášRoziňák Jan117-9-10-102344
9.Hrubý VlastimilŘejha Pavel4412  3054
10.Navrátil TomášVčelička Lubomír8-7117 3164
11.Prágr LukášTůma Pavel-9-7-11  0365
12.Hrubý VlastimilRoziňák Jan-556-7103275
13.Navrátil TomášŘejha Pavel-8-8812123285
14.Gábriš MichalVčelička Lubomír12107  3095
15.Hrubý VlastimilTůma Pavel-11-9-5  0396
16.Navrátil TomášRoziňák Jan-9858 31106
17.Gábriš MichalŘejha Pavel76-5-7 22  
18.Prágr LukášVčelička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Tomáš31Tůma Pavel40
Gábriš Michal21Roziňák Jan13
Prágr Lukáš12Řejha Pavel03
Hrubý Vlastimil31Včelička Lubomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15491:418KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Jiří
Rezek Jan
 
 
Lískovec Jindřich
Lesák Jakub
 
 
-108810 3110
2.Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
8-6-9-7 1311
3.Kos ZdeněkLinhart František ml.7-6-7-7 1312
4.Andrt TomášLískovec Jindřich12118  3022
5.Rezek JanLesák Jakub977  3032
6.Vlček JiříJanda Jaromír1086  3042
7.Andrt TomášLinhart František ml.-91013-563252
8.Rezek JanLískovec Jindřich33-53 3162
9.Vlček JiříLesák Jakub1-757 3172
10.Kos ZdeněkJanda Jaromír798  3082
11.Rezek JanLinhart František ml.11-9-10-11 1383
12.Vlček JiříLískovec Jindřich8-596 3193
13.Kos ZdeněkLesák Jakub5610  30103
14.Andrt TomášJanda Jaromír         
15.Vlček JiříLinhart František ml.         
16.Kos ZdeněkLískovec Jindřich         
17.Andrt TomášLesák Jakub         
18.Rezek JanJanda Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk21Linhart František ml.21
Andrt Tomáš20Lískovec Jindřich03
Rezek Jan21Lesák Jakub03
Vlček Jiří30Janda Jaromír02
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1033:37643:650TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
Vrátný Martin
Sýkora Josef
 
 
-898-8-62301
2.Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 
Mráz Roman
Císař Jan
 
 
-9-348-92302
3.Drábek MartinVrátný Martin6-77-5-62303
4.Čížek MarekSýkora Josef-6-7-8  0304
5.Čížek PavelCísař Jan12-9-5693214
6.Soused ZbyněkMráz Roman5-811-8-42315
7.Čížek MarekVrátný Martin8-856 3125
8.Čížek PavelSýkora Josef8-8-8-7 1326
9.Soused ZbyněkCísař Jan-64116 3136
10.Drábek MartinMráz Roman-48105 3146
11.Čížek PavelVrátný Martin-57-911-92347
12.Soused ZbyněkSýkora Josef-959-6-92348
13.Drábek MartinCísař Jan-946-7-102349
14.Čížek MarekMráz Roman78-88 3159
15.Soused ZbyněkVrátný Martin4-9710 3169
16.Drábek MartinSýkora Josef-7-8-7  03610
17.Čížek MarekCísař Jan         
18.Čížek PavelMráz Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drábek Martin13Vrátný Martin22
Čížek Marek21Sýkora Josef40
Čížek Pavel12Císař Jan12
Soused Zbyněk22Mráz Roman12
tz 19°C tk 20°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS