Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11445:290TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Martin
Sýkora Josef
 
 
Fiala Ondřej
Fiala Jan
 
 
-6-8910-72301
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 

 
 
WO    3011
3.Mráz RomanFiala Ondřej610-9-1193221
4.Císař JanFiala Jan-7651 3131
5.Sýkora JosefTaller Filip985  3041
6.Vrátný MartinWO    3051
7.Císař JanFiala Ondřej9-7-71193261
8.Sýkora JosefFiala Jan86-96 3171
9.Vrátný MartinTaller Filip487  3081
10.Mráz RomanWO    3091
11.Sýkora JosefFiala Ondřej7-9-96832101
12.Vrátný MartinFiala Jan         
13.Mráz RomanTaller Filip         
14.Císař Jan         
15.Vrátný MartinFiala Ondřej         
16.Mráz RomanFiala Jan         
17.Císař JanTaller Filip         
18.Sýkora Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mráz Roman10Fiala Ondřej03
Císař Jan20Fiala Jan02
Sýkora Josef30Taller Filip02
Vrátný Martin10   
WO30WO03
Teplota začátek 21° C. Teplota konec 21 ° C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17473:337SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
Štěpánek Pavel
Koloc Miroslav
 
 
5810  3010
2.Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Drábek MartinŠtěpánek Pavel-3-3-4  0321
4.Čížek MarekŠtengl Jan-67107 3131
5.Čížek PavelKoloc Miroslav5-9712 3141
6.Soused ZbyněkWO    3051
7.Čížek MarekŠtěpánek Pavel-4-510-4 1352
8.Čížek PavelŠtengl Jan97-84 3162
9.Soused ZbyněkKoloc Miroslav-8365 3172
10.Drábek MartinWO    3082
11.Čížek PavelŠtěpánek Pavel-68-7-10 1383
12.Soused ZbyněkŠtengl Jan10-774 3193
13.Drábek MartinKoloc Miroslav-10-13-7  0394
14.Čížek MarekWO    30104
15.Soused ZbyněkŠtěpánek Pavel         
16.Drábek MartinŠtengl Jan         
17.Čížek MarekKoloc Miroslav         
18.Čížek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Drábek Martin02Štěpánek Pavel30
Čížek Marek11Štengl Jan03
Čížek Pavel21Koloc Miroslav12
Soused Zbyněk20   
WO40WO04
tz 19°C tk 19,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7414:232TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp Martin
Janda Jaromír
 
 
Větrovský Petr
Tschunko Zdeněk
 
 
475  3010
2.Linhart František ml.
Lískovec Jindřich
 
 

 
 
WO    3020
3.Šíp MartinVětrovský Petr-8937 3130
4.Janda JaromírTschunko Zdeněk368  3040
5.Lískovec JindřichNovák Michal-76-75-92341
6.Linhart František ml.WO    3051
7.Janda JaromírVětrovský Petr6-9912 3161
8.Lískovec JindřichTschunko Zdeněk-10978 3171
9.Kocura JiříNovák Michal774  3081
10.Šíp MartinWO    3091
11.Lískovec JindřichVětrovský Petr96-97 31101
12.Kocura JiříTschunko Zdeněk350  30  
13.Šíp MartinNovák Michal         
14.Janda Jaromír         
15.Kocura JiříVětrovský Petr         
16.Šíp MartinTschunko Zdeněk         
17.Janda JaromírNovák Michal         
18.Lískovec Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šíp Martin10Větrovský Petr03
Janda Jaromír20Tschunko Zdeněk02
Lískovec Jindřich21Novák Michal11
Kocura Jiří10   
WO30WO03
TZ: 19 st.C TK: 19 st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:29604:602KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan
Cír Radek
 
 
Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
-69-81083210
2.Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
Štepka Vladimír
Hejda Václav ml.
 
 
-489-673220
3.Cír RadekHejda Václav ml.-65-59-112321
4.Andrt TomášKettner Martin6-89-793231
5.Rezek JanPřibík Jan9-9-7-9 1332
6.Čech PavelTvrz Jaroslav st.9-698 3142
7.Andrt TomášHejda Václav ml.8-9-10-11 1343
8.Rezek JanKettner Martin-58711 3153
9.Čech PavelPřibík Jan10-68-783263
10.Cír RadekTvrz Jaroslav st.-98-61083273
11.Rezek JanHejda Václav ml.-10-107583283
12.Čech PavelKettner Martin-7-8-10  0384
13.Cír RadekPřibík Jan-9-88763294
14.Andrt TomášTvrz Jaroslav st.6-7810 31104
15.Čech PavelHejda Václav ml.63   20  
16.Cír RadekKettner Martin         
17.Andrt TomášPřibík Jan         
18.Rezek JanTvrz Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cír Radek21Hejda Václav ml.21
Andrt Tomáš21Kettner Martin12
Rezek Jan21Přibík Jan12
Čech Pavel21Tvrz Jaroslav st.03
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31679:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
9-58-10-122301
2.Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
41011  3011
3.Včelička LubomírŽáček Josef47-8-10-32312
4.Řejha PavelGhariani Sebastian-10967 3122
5.Roziňák JanJirásek Jiří-8-104-8 1323
6.Tůma PavelVodňanský Martin999  3033
7.Řejha PavelŽáček Josef7-5-9-10 1334
8.Roziňák JanGhariani Sebastian61014  3044
9.Tůma PavelJirásek Jiří897  3054
10.Včelička LubomírVodňanský Martin9710  3064
11.Roziňák JanŽáček Josef-46-79-92365
12.Tůma PavelGhariani Sebastian4811  3075
13.Včelička LubomírJirásek Jiří4-9-9-2 1376
14.Řejha PavelVodňanský Martin-7655 3186
15.Tůma PavelŽáček Josef4-10-10-6 1387
16.Včelička LubomírGhariani Sebastian-12-8-6  0388
17.Řejha PavelJirásek Jiří6-89-993298
18.Roziňák JanVodňanský Martin-7-93-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Včelička Lubomír13Žáček Josef40
Řejha Pavel31Ghariani Sebastian13
Roziňák Jan13Jirásek Jiří22
Tůma Pavel31Vodňanský Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:19562:421TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Mikulejský Filip
 
 
Richter Vojtěch
Žambokréthyová Milena
 
 
-104-96-112301
2.Gábriš Michal
Jedlička Stanislav
 
 
Richter Jaroslav ml.
Slaměník Richard
 
 
862  3011
3.Mikulejský FilipRichter Vojtěch8106  3021
4.Gábriš MichalŽambokréthyová Milena-987-673231
5.Jedlička StanislavSlaměník Richard-669-7-92332
6.Hrubý VlastimilRichter Jaroslav ml.2-2-7673242
7.Gábriš MichalRichter Vojtěch754  3052
8.Jedlička StanislavŽambokréthyová Milena8-127-7-22353
9.Hrubý VlastimilSlaměník Richard599  3063
10.Mikulejský FilipRichter Jaroslav ml.WO    3073
11.Jedlička StanislavRichter Vojtěch-11-8-10  0374
12.Hrubý VlastimilŽambokréthyová Milena467  3084
13.Mikulejský FilipSlaměník Richard78-3-6-82385
14.Gábriš MichalRichter Jaroslav ml.WO    3095
15.Hrubý VlastimilRichter Vojtěch825  30105
16.Mikulejský FilipŽambokréthyová Milena         
17.Gábriš MichalSlaměník Richard         
18.Jedlička StanislavRichter Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulejský Filip11Richter Vojtěch13
Gábriš Michal20Žambokréthyová Milena12
Jedlička Stanislav03Slaměník Richard21
Hrubý Vlastimil40Richter Jaroslav ml.01
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS