Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:22507:486TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Kryštof
Vychodil Luděk
 
 
Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 
864  3010
2.Jedlička Stanislav
Procházka Ondřej
 
 
Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
-1298-893220
3.Jelínek KryštofSoused Zbyněk-57-8-8 1321
4.Procházka OndřejČížek Pavel57-510 3131
5.Vychodil LuděkČížek Marek69-109 3141
6.Jedlička StanislavDrábek Martin103-128 3151
7.Procházka OndřejSoused Zbyněk-5-6-5  0352
8.Vychodil LuděkČížek Pavel-5-4-5  0353
9.Jedlička StanislavČížek Marek9-867 3163
10.Jelínek KryštofDrábek Martin-769-9153273
11.Vychodil LuděkSoused Zbyněk118-58 3183
12.Jedlička StanislavČížek Pavel649  3093
13.Jelínek KryštofČížek Marek-6-9-9  0394
14.Procházka OndřejDrábek Martin-5777 31104
15.Jedlička StanislavSoused Zbyněk-396  21  
16.Jelínek KryštofČížek Pavel         
17.Procházka OndřejČížek Marek         
18.Vychodil LuděkDrábek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Kryštof12Soused Zbyněk21
Procházka Ondřej21Čížek Pavel12
Vychodil Luděk21Čížek Marek12
Jedlička Stanislav30Drábek Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16485:417TJ Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
-8-8-8  0301
2.Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
Císař Jan
Váňa Miroslav
 
 
7-5-91323211
3.Roziňák JanMráz Roman989  3021
4.Včelička LubomírVrátný Martin78-5-5-32322
5.Řejha PavelCísař Jan-9-881063232
6.Tůma PavelVáňa Miroslav879  3042
7.Včelička LubomírMráz Roman10-9-28113252
8.Řejha PavelVrátný Martin-910-8-9 1353
9.Tůma PavelCísař Jan938  3063
10.Roziňák JanVáňa Miroslav924  3073
11.Řejha PavelMráz Roman684  3083
12.Tůma PavelVrátný Martin-7825 3193
13.Roziňák JanCísař Jan8105  30103
14.Včelička LubomírVáňa Miroslav3    10  
15.Tůma PavelMráz Roman         
16.Roziňák JanVrátný Martin         
17.Včelička LubomírCísař Jan         
18.Řejha PavelVáňa Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roziňák Jan30Mráz Roman03
Včelička Lubomír11Vrátný Martin21
Řejha Pavel21Císař Jan03
Tůma Pavel30Váňa Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18534:473TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Žáček Josef
 
 
Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
82-99 3110
2.Ghariani Sebastian
Vodňanský Martin
 
 
Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
79-92 3120
3.Ghariani SebastianBrabec Stanislav-8699 3130
4.Vodňanský MartinKos Zdeněk-45-77-82331
5.Jirásek JiříRezek Jan8-119-1163241
6.Žáček JosefAndrt Tomáš9-868 3151
7.Vodňanský MartinBrabec Stanislav9-1388 3161
8.Jirásek JiříKos Zdeněk488  3071
9.Žáček JosefRezek Jan-9-109-2 1372
10.Ghariani SebastianAndrt Tomáš8-48-8-112373
11.Jirásek JiříBrabec Stanislav9-1088 3183
12.Žáček JosefKos Zdeněk10109  3093
13.Ghariani SebastianRezek Jan-5587 31103
14.Vodňanský MartinAndrt Tomáš9    10  
15.Žáček JosefBrabec Stanislav         
16.Ghariani SebastianKos Zdeněk         
17.Vodňanský MartinRezek Jan         
18.Jirásek JiříAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ghariani Sebastian21Brabec Stanislav03
Vodňanský Martin11Kos Zdeněk12
Jirásek Jiří30Rezek Jan12
Žáček Josef21Andrt Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nám. Svobody 249, Sokolovna Libčice, 25266 Libčice nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13477:377TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žambokréthyová Milena
Kraml Václav
 
 
Palátka Daniel
Bárta Radek
 
 
887  3010
2.Fišer Štefan
Slaměník Richard
 
 
Linhart František ml.
Šíp Martin
 
 
9-89-493220
3.Slaměník RichardLinhart František ml.-69-84-62321
4.Kraml VáclavŠíp Martin-8265 3131
5.Fišer ŠtefanBárta Radek1165  3041
6.Žambokréthyová MilenaPalátka Daniel8-1087 3151
7.Kraml VáclavLinhart František ml.245  3061
8.Fišer ŠtefanŠíp Martin51010  3071
9.Žambokréthyová MilenaBárta Radek963  3081
10.Slaměník RichardPalátka Daniel-7567 3191
11.Fišer ŠtefanLinhart František ml.59-5-12-82392
12.Žambokréthyová MilenaŠíp Martin-997-8732102
13.Slaměník RichardBárta Radek86   20  
14.Kraml VáclavPalátka Daniel         
15.Žambokréthyová MilenaLinhart František ml.         
16.Slaměník RichardŠíp Martin         
17.Kraml VáclavBárta Radek         
18.Fišer ŠtefanPalátka Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slaměník Richard11Linhart František ml.21
Kraml Václav20Šíp Martin03
Fišer Štefan21Bárta Radek02
Žambokréthyová Milena30Palátka Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Sokolovny Mníšek pod Brdy,Dobříšská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:32193:404TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Větrovský Petr
Sedláček Petr
 
 
Fiala Ondřej
Fiala Jan
 
 
-8-10-4  0301
2.
 
 
Taller Filip
Urban Jan
 
 
WO    0302
3.Sedláček PetrFiala Ondřej-9-10-7  0303
4.Větrovský PetrFiala Jan-6-710-5 1304
5.Tschunko ZdeněkUrban Jan795  3014
6.Taller FilipWO    0315
7.Větrovský PetrFiala Ondřej-11-8-4  0316
8.Tschunko ZdeněkFiala Jan8-22-873226
9.Urban JanWO    0327
10.Sedláček PetrTaller Filip-7-4-5  0328
11.Tschunko ZdeněkFiala OndřejWO    0329
12.Fiala JanWO    03210
13.Sedláček PetrUrban Jan         
14.Větrovský PetrTaller Filip         
15.Fiala Ondřej         
16.Sedláček PetrFiala Jan         
17.Větrovský PetrUrban Jan         
18.Tschunko ZdeněkTaller Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláček Petr02Fiala Ondřej20
Větrovský Petr02Fiala Jan11
Tschunko Zdeněk20Urban Jan01
   Taller Filip10
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:50Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:23498:487KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
Lédl Jiří
Koloc Miroslav
 
 
-93-8893210
2.Štepka Vladimír
Adamczuk Jan
 
 
Štengl Jan
Štěpánek Pavel
 
 
-8-7-5  0311
3.Adamczuk JanŠtěpánek Pavel-7-3-1  0312
4.Kettner MartinLédl Jiří-7-25763222
5.Štepka VladimírŠtengl Jan12-97-9133232
6.Přibík JanKoloc Miroslav855  3042
7.Kettner MartinŠtěpánek Pavel-9-3-7  0343
8.Štepka VladimírLédl Jiří1279  3053
9.Přibík JanŠtengl Jan-1051010 3163
10.Adamczuk JanKoloc Miroslav999  3073
11.Štepka VladimírŠtěpánek Pavel-8-7-7  0374
12.Přibík JanLédl Jiří6-7109 3184
13.Adamczuk JanŠtengl Jan58-7-693294
14.Kettner MartinKoloc Miroslav96-93 31104
15.Přibík JanŠtěpánek Pavel         
16.Adamczuk JanLédl Jiří         
17.Kettner MartinŠtengl Jan         
18.Štepka VladimírKoloc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamczuk Jan21Štěpánek Pavel30
Kettner Martin21Lédl Jiří03
Štepka Vladimír21Štengl Jan03
Přibík Jan30Koloc Miroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS