Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17488:447TJ Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
Drábek Martin
Čížek Marek
 
 
-8-9-8  0301
2.Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
7-910-5-82302
3.Roziňák JanSoused Zbyněk9-598 3112
4.Včelička LubomírDrábek Martin-6-7WO  0313
5.Řejha PavelČížek Pavel1093  3023
6.Tůma PavelČížek Marek11106  3033
7.Včelička LubomírSoused Zbyněk3-3-9WO 1334
8.Řejha PavelDrábek Martin7129  3044
9.Tůma PavelČížek Pavel999  3054
10.Roziňák JanČížek Marek99-813 3164
11.Řejha PavelSoused Zbyněk-9988 3174
12.Tůma PavelDrábek Martin455  3084
13.Roziňák JanČížek Pavel6-1068 3194
14.Včelička LubomírČížek Marek4-978 31104
15.Tůma PavelSoused Zbyněk         
16.Roziňák JanDrábek Martin         
17.Včelička LubomírČížek Pavel         
18.Řejha PavelČížek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Roziňák Jan30Soused Zbyněk12
Včelička Lubomír12Drábek Martin12
Řejha Pavel30Čížek Pavel03
Tůma Pavel30Čížek Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14495:397TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš ml.
Gábriš Michal
 
 
Císař Jan
Váňa Miroslav
 
 
7-9810 3110
2.Mikulejský Filip
Prágr Lukáš
 
 
Mráz Roman
Vrátný Martin
 
 
-871012 3120
3.Prágr LukášVrátný Martin-86-15893230
4.Gábriš MichalCísař Jan1573  3040
5.Mikulejský FilipMráz Roman4114  3050
6.Ebert Tomáš ml.Váňa Miroslav861  3060
7.Gábriš MichalVrátný Martin-410-11983270
8.Mikulejský FilipCísař Jan-7-79-12 1371
9.Ebert Tomáš ml.Mráz Roman83-8-743281
10.Prágr LukášVáňa Miroslav463  3091
11.Mikulejský FilipVrátný Martin9-8-88-62392
12.Ebert Tomáš ml.Císař Jan654  30102
13.Prágr LukášMráz Roman         
14.Gábriš MichalVáňa Miroslav         
15.Ebert Tomáš ml.Vrátný Martin         
16.Prágr LukášCísař Jan         
17.Gábriš MichalMráz Roman         
18.Mikulejský FilipVáňa Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prágr Lukáš20Vrátný Martin12
Gábriš Michal20Císař Jan12
Mikulejský Filip12Mráz Roman02
Ebert Tomáš ml.30Váňa Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Svobody 249, sokolovna Libčice nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29629:586nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraml Václav
Slaměník Richard
 
 
Rezek Jan
Kos Zdeněk
 
 
997  3010
2.Žambokréthyová Milena
Fišer Štefan
 
 
Vlček Jiří
Andrt Tomáš
 
 
3615  3020
3.Fišer ŠtefanVlček Jiří410-9-7-12321
4.Kraml VáclavKos Zdeněk267  3031
5.Slaměník RichardRezek Jan8-8-4-12 1332
6.Žambokréthyová MilenaAndrt Tomáš-115513 3142
7.Kraml VáclavVlček Jiří749  3052
8.Slaměník RichardKos Zdeněk68-87 3162
9.Žambokréthyová MilenaRezek Jan528  3072
10.Fišer ŠtefanAndrt Tomáš-9-8-9  0373
11.Slaměník RichardVlček Jiří-4-78-6 1374
12.Žambokréthyová MilenaKos Zdeněk-10-88-6 1375
13.Fišer ŠtefanRezek Jan-9-11-4  0376
14.Kraml VáclavAndrt Tomáš948  3086
15.Žambokréthyová MilenaVlček Jiří-117-8-6 1387
16.Fišer ŠtefanKos Zdeněk16-8-311-52388
17.Kraml VáclavRezek Jan396  3098
18.Slaměník RichardAndrt Tomáš-9-53-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Štefan04Vlček Jiří31
Kraml Václav40Kos Zdeněk22
Slaměník Richard13Rezek Jan22
Žambokréthyová Milena22Andrt Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:
17,09 nehl
BodůSadMíčkůVítěz
10:234:8431:244TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 

 
 
WO    3010
2.Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
Šíp Martin
Janda Jaromír
 
 
67-78 3120
3.Ghariani SebastianLinhart František ml.88-8-5-52321
4.Vodňanský MartinJanda Jaromír746  3031
5.Jirásek JiříŠíp Martin872  3041
6.Žáček JosefWO    3051
7.Vodňanský MartinLinhart František ml.86-6-10-82352
8.Jirásek JiříJanda Jaromír768  3062
9.Žáček JosefŠíp Martin64-88 3172
10.Ghariani SebastianWO    3082
11.Jirásek JiříLinhart František ml.993  3092
12.Žáček JosefJanda Jaromír163  30102
13.Ghariani SebastianŠíp Martin         
14.Vodňanský Martin         
15.Žáček JosefLinhart František ml.         
16.Ghariani SebastianJanda Jaromír         
17.Vodňanský MartinŠíp Martin         
18.Jirásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ghariani Sebastian01Linhart František ml.21
Vodňanský Martin11Janda Jaromír03
Jirásek Jiří30Šíp Martin02
Žáček Josef20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12461:288KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krůta Václav
Přibík Jan
 
 
Taller Filip
Urban Jan
 
 
16-103 3110
2.Štepka Vladimír
Adamczuk Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Štepka VladimírTaller Filip-75-109-62321
4.Adamczuk JanUrban Jan-1859 3131
5.Krůta VáclavMacháček Pavel st.383  3041
6.Přibík JanWO    3051
7.Adamczuk JanTaller Filip746  3061
8.Krůta VáclavUrban Jan-10-8-10  0362
9.Přibík JanMacháček Pavel st.956  3072
10.Štepka VladimírWO    3082
11.Krůta VáclavTaller Filip13-8-5-7 1383
12.Přibík JanUrban Jan65-126 3193
13.Štepka VladimírMacháček Pavel st.877  30103
14.Adamczuk Jan         
15.Přibík JanTaller Filip         
16.Štepka VladimírUrban Jan         
17.Adamczuk JanMacháček Pavel st.         
18.Krůta Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štepka Vladimír11Taller Filip21
Adamczuk Jan20Urban Jan12
Krůta Václav12Macháček Pavel st.03
Přibík Jan20   
WO30WO03
Teplota začátek: 21°C konec: 22°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30302:390Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tschunko Zdeněk
Lysý Tomáš
 
 
Štengl Jan
Lédl Jiří
 
 
-9-3-3  0301
2.Větrovský Petr
Chinh Ngo Van
 
 
Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
-12-8-9  0302
3.Lysý Tomᚊtengl Jan-7-3-4  0303
4.Tschunko ZdeněkLédl Jiří3-6-74-112304
5.Chinh Ngo VanKoloc Miroslav-896-9-52305
6.Větrovský PetrCír Libor-127-9-4 1306
7.Tschunko ZdeněkŠtengl Jan8-5-8-9 1307
8.Chinh Ngo VanLédl Jiří-9-6-5  0308
9.Větrovský PetrHolý Jiří744  3018
10.Lysý TomášCír Libor-4-4-6  0319
11.Chinh Ngo VanŠtengl Jan-6-7-5  03110
12.Větrovský PetrLédl Jiří         
13.Lysý TomášHolý Jiří         
14.Tschunko ZdeněkCír Libor         
15.Větrovský PetrŠtengl Jan         
16.Lysý TomášLédl Jiří         
17.Tschunko ZdeněkHolý Jiří         
18.Chinh Ngo VanCír Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lysý Tomáš02Štengl Jan30
Tschunko Zdeněk02Lédl Jiří20
Chinh Ngo Van03Koloc Miroslav10
Větrovský Petr11Cír Libor20
   Holý Jiří01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS