Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10383:303TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císař Jan
Váňa Miroslav
 
 
Lysý Tomáš
Větrovský Petr
 
 
764  3010
2.Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
Tschunko Zdeněk
Vacura Josef ml.
 
 
685  3020
3.Váňa MiroslavLysý Tomáš-81067 3130
4.Mráz RomanVětrovský Petr488  3040
5.Vrátný MartinTschunko Zdeněk442  3050
6.Císař JanVacura Josef ml.-7984 3160
7.Mráz RomanLysý Tomáš677  3070
8.Vrátný MartinVětrovský Petr955  3080
9.Drozd AlešTschunko Zdeněk-6-5-8  0381
10.Váňa MiroslavVacura Josef ml.-8-910963291
11.Vrátný MartinLysý TomášWO    0392
12.Drozd AlešVětrovský Petr478  30102
13.Váňa MiroslavTschunko Zdeněk         
14.Mráz RomanVacura Josef ml.         
15.Drozd AlešLysý Tomáš         
16.Váňa MiroslavVětrovský Petr         
17.Mráz RomanTschunko Zdeněk         
18.Vrátný MartinVacura Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Miroslav20Lysý Tomáš02
Mráz Roman20Větrovský Petr03
Vrátný Martin20Tschunko Zdeněk11
Císař Jan10Vacura Josef ml.02
Drozd Aleš11   
WO01WO10
Teplota začátek 22 ° Celsia Teplota konec 23 ° Celsia



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32309:418KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Petrovic Pavel
 
 
Přibík Jan
Krůta Václav
 
 
-6-7-8  0301
2.Drábek Martin
Šimek Jakub
 
 
Hejda Václav ml.
Štepka Vladimír
 
 
-5-9-8  0302
3.Soused ZbyněkKrůta Václav-78-10-9 1303
4.Petrovic PavelHejda Václav ml.-8-8-1  0304
5.Drábek MartinŠtepka Vladimír-9-9-4  0305
6.Šimek JakubPřibík Jan-11-6-8  0306
7.Petrovic PavelKrůta Václav7-8-9-7 1307
8.Drábek MartinHejda Václav ml.-889-973217
9.Šimek JakubŠtepka Vladimír7-4-3-6 1318
10.Soused ZbyněkPřibík Jan9-6-3-8 1319
11.Drábek MartinKrůta Václav8-8-5-4 13110
12.Šimek JakubHejda Václav ml.6-9-7-6 13  
13.Soused ZbyněkŠtepka Vladimír         
14.Petrovic PavelPřibík Jan         
15.Šimek JakubKrůta Václav         
16.Soused ZbyněkHejda Václav ml.         
17.Petrovic PavelŠtepka Vladimír         
18.Drábek MartinPřibík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soused Zbyněk02Krůta Václav30
Petrovic Pavel02Hejda Václav ml.11
Drábek Martin12Štepka Vladimír20
Šimek Jakub02Přibík Jan20
tz 19°C tk 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:19512:439Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
98-46 3110
2.Koloc Miroslav
Lédl Jiří
 
 
Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
5-7136 3120
3.Štengl JanGhariani Sebastian1064  3030
4.Lédl JiříŽáček Josef699  3040
5.Koloc MiroslavJirásek Jiří-9-4-4  0341
6.Štěpánek PavelVodňanský Martin626  3051
7.Lédl JiříGhariani Sebastian-6-1042-102352
8.Koloc MiroslavŽáček Josef15-54-5-62353
9.Štěpánek PavelJirásek Jiří7710  3063
10.Štengl JanVodňanský Martin348  3073
11.Koloc MiroslavGhariani Sebastian-8-4-4  0374
12.Štěpánek PavelŽáček Josef667  3084
13.Štengl JanJirásek Jiří-9-7-7  0385
14.Lédl JiříVodňanský Martin7104  3095
15.Štěpánek PavelGhariani Sebastian3-9-79732105
16.Štengl JanŽáček Josef         
17.Lédl JiříJirásek Jiří         
18.Koloc MiroslavVodňanský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štengl Jan21Ghariani Sebastian22
Lédl Jiří21Žáček Josef12
Koloc Miroslav03Jirásek Jiří21
Štěpánek Pavel40Vodňanský Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37615:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Fiala Jan
 
 
Kraml Václav
Slaměník Richard
 
 
812-8-8-92301
2.Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
Žambokréthyová Milena
Fišer Štefan
 
 
686  3011
3.Fiala JanKraml Václav-6-4-4  0312
4.Stacho LiborŽambokréthyová Milena-7-8-6  0313
5.Urban JanSlaměník Richard77-9-793223
6.Fiala OndřejFišer Štefan97-87 3133
7.Stacho LiborKraml Václav-3-7-2  0334
8.Urban JanŽambokréthyová Milena-11-7-8  0335
9.Fiala OndřejSlaměník Richard97-57 3145
10.Fiala JanFišer Štefan6-58-7-52346
11.Urban JanKraml Václav-2-5-5  0347
12.Fiala OndřejŽambokréthyová Milena-9479 3157
13.Fiala JanSlaměník Richard-8924 3167
14.Stacho LiborFišer Štefan-8-468103277
15.Fiala OndřejKraml Václav9-47-9-82378
16.Fiala JanŽambokréthyová Milena8-6-118103288
17.Stacho LiborSlaměník Richard1363  3098
18.Urban JanFišer Štefan-7-9-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jan22Kraml Václav40
Stacho Libor22Žambokréthyová Milena22
Urban Jan13Slaměník Richard04
Fiala Ondřej31Fišer Štefan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18502:383TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart František ml.
Lískovec Jindřich
 
 
Fleislébr Jiří
Gábriš Michal
 
 
95-87 3110
2.Kocura Jiří
Janda Jaromír
 
 
Hrubý Vlastimil
Prágr Lukáš
 
 
866  3020
3.Janda JaromírPrágr Lukáš-6811-1063230
4.Lískovec JindřichHrubý Vlastimil11-7-7-10 1331
5.Linhart František ml.Gábriš Michal7-87-653241
6.Kocura JiříFleislébr Jiří964  3051
7.Lískovec JindřichPrágr Lukáš-7-7-8  0352
8.Linhart František ml.Hrubý Vlastimil-89-6863262
9.Kocura JiříGábriš Michal6-13105 3172
10.Janda JaromírFleislébr Jiří4-956 3182
11.Linhart František ml.Prágr Lukáš-9-95-7 1383
12.Kocura JiříHrubý VlastimilWO    3093
13.Janda JaromírGábriš MichalWO    30103
14.Lískovec JindřichFleislébr Jiří         
15.Kocura JiříPrágr Lukáš         
16.Janda JaromírHrubý Vlastimil         
17.Lískovec JindřichGábriš Michal         
18.Linhart František ml.Fleislébr Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janda Jaromír20Prágr Lukáš21
Lískovec Jindřich02Hrubý Vlastimil11
Linhart František ml.21Gábriš Michal02
Kocura Jiří20Fleislébr Jiří02
WO20WO02
TZ: 19 st.C TK: 18 st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:34517:577nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrt Tomáš
Vlček Jiří
 
 
Včelička Lubomír
Tůma Pavel
 
 
-7-7-8  0301
2.Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
Roziňák Jan
Řejha Pavel
 
 
587  3011
3.Andrt TomášTůma Pavel-8-756103221
4.Brabec StanislavŘejha Pavel5-5710 3131
5.Rezek JanRoziňák Jan888  3041
6.Vlček JiříVčelička Lubomír4612  3051
7.Brabec StanislavTůma Pavel-7-7-5  0352
8.Rezek JanŘejha Pavel10-8-3653262
9.Vlček JiříRoziňák Jan-2869 3172
10.Andrt TomášVčelička Lubomír7-6-8-9 1373
11.Rezek JanTůma Pavel-6-5-7  0374
12.Vlček JiříŘejha Pavel-7-4-5  0375
13.Andrt TomášRoziňák Jan-4-9-4  0376
14.Brabec StanislavVčelička Lubomír-6-5-5  0377
15.Vlček JiříTůma PavelWO    0378
16.Andrt TomášŘejha Pavel96-105 3188
17.Brabec StanislavRoziňák Jan825  3098
18.Rezek JanVčelička Lubomír-37-6-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andrt Tomáš22Tůma Pavel21
Brabec Stanislav22Řejha Pavel13
Rezek Jan22Roziňák Jan13
Vlček Jiří21Včelička Lubomír31
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy