Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:-
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:-
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36720:710KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
-9-1081683210
2.Vlček Jiří
Kos Zdeněk
 
 
Čížek Marek
Šimek Jakub
 
 
4911  3020
3.Kos ZdeněkSoused Zbyněk-39-9-7 1321
4.Andrt TomášČížek Pavel-9-69473231
5.Rezek JanČížek Marek-8-5-6  0332
6.Brabec StanislavŠimek Jakub7-914-853242
7.Andrt TomášSoused Zbyněk-64-12-2 1343
8.Rezek JanČížek Pavel-9-9-9  0344
9.Brabec StanislavČížek Marek810-37 3154
10.Kos ZdeněkŠimek Jakub7-7-109-72355
11.Rezek JanSoused Zbyněk-7-811-8 1356
12.Brabec StanislavČížek Pavel89-88 3166
13.Kos ZdeněkČížek Marek-95108 3176
14.Vlček JiříŠimek Jakub-6669 3186
15.Brabec StanislavSoused Zbyněk8-6-910-62387
16.Kos ZdeněkČížek Pavel-6-988-92388
17.Vlček JiříČížek Marek538  3098
18.Rezek JanŠimek Jakub-94-891032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kos Zdeněk13Soused Zbyněk40
Andrt Tomáš11Čížek Pavel22
Rezek Jan13Čížek Marek13
Brabec Stanislav31Šimek Jakub13
Vlček Jiří20   
ne teplota - začátek 21 st. konec 21 st.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16496:419TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart František ml.
Lískovec Jindřich
 
 
Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
87-10-10-62301
2.Kocura Jiří
Janda Jaromír
 
 
Císař Jan
Váňa Miroslav
 
 
10-678 3111
3.Lískovec JindřichVrátný Martin-3-74-7 1312
4.Janda JaromírMráz Roman6-668 3122
5.Linhart František ml.Sýkora Josef1037  3032
6.Kocura JiříCísař Jan-810810 3142
7.Janda JaromírVrátný Martin8-8-64-32343
8.Linhart František ml.Mráz Roman87-66 3153
9.Kocura JiříVáňa Miroslav964  3063
10.Lískovec JindřichCísař Jan98-65 3173
11.Linhart František ml.Vrátný Martin9-785 3183
12.Kocura JiříMráz Roman958  3093
13.Lískovec JindřichVáňa Miroslav3-844 31103
14.Janda JaromírCísař Jan7    10  
15.Kocura JiříVrátný Martin         
16.Lískovec JindřichMráz Roman         
17.Janda JaromírVáňa Miroslav         
18.Linhart František ml.Císař Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lískovec Jindřich21Vrátný Martin21
Janda Jaromír11Mráz Roman03
Linhart František ml.30Sýkora Josef01
Kocura Jiří30Císař Jan02
   Váňa Miroslav02
TZ: 19 st.C TK: 19 st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30258:416TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gábriš Michal
Navrátil Tomáš
 
 
Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
-7-6-5  0301
2.
 
 
Tůma Martin
Urban Jan
 
 
WO    0302
3.Navrátil TomášDrbohlav Marek97-8-8-72303
4.Procházka OndřejUrban Jan-10-911-7 1304
5.Gábriš MichalStacho Libor-39-5-10 1305
6.Tůma MartinWO    0306
7.Procházka OndřejDrbohlav Marek8-9-8-7 1307
8.Gábriš MichalUrban Jan-3-69-18 1308
9.Stacho LiborWO    0309
10.Navrátil TomášTůma Martin7-9-813-1123010
11.Gábriš MichalDrbohlav Marek         
12.Urban Jan         
13.Navrátil TomášStacho Libor         
14.Procházka OndřejTůma Martin         
15.Drbohlav Marek         
16.Navrátil TomášUrban Jan         
17.Procházka OndřejStacho Libor         
18.Gábriš MichalTůma Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Navrátil Tomáš02Drbohlav Marek20
Procházka Ondřej02Urban Jan20
Gábriš Michal02Stacho Libor10
   Tůma Martin10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:32468:501Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
-99-8-5 1301
2.Řejha Pavel
Roziňák Jan
 
 
Lédl Jiří
Koloc Miroslav
 
 
875  3011
3.Řejha PavelŠtěpánek Pavel-2-59-8 1312
4.Roziňák JanLédl Jiří-6-6-3  0313
5.Včelička LubomírŠtengl Jan-9-73-7 1314
6.Tůma PavelKoloc Miroslav519  3024
7.Roziňák JanŠtěpánek Pavel-10-9-1  0325
8.Včelička LubomírLédl Jiří-6-9-9  0326
9.Tůma PavelŠtengl Jan9103  3036
10.Řejha PavelKoloc Miroslav562  3046
11.Včelička LubomírŠtěpánek Pavel-6-7-7  0347
12.Tůma PavelLédl Jiří6-7-611-72348
13.Řejha PavelŠtengl Jan-9-9-7  0349
14.Roziňák JanKoloc Miroslav876  3059
15.Tůma PavelŠtěpánek Pavel97-8-433269
16.Řejha PavelLédl Jiří-6-5-5  03610
17.Roziňák JanŠtengl Jan         
18.Včelička LubomírKoloc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řejha Pavel13Štěpánek Pavel31
Roziňák Jan12Lédl Jiří40
Včelička Lubomír03Štengl Jan21
Tůma Pavel31Koloc Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
15,03 nehl
BodůSadMíčkůVítěz
10:334:12473:354TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ghariani Sebastian
Bárta Kryštof
 
 
Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
4-1011-9-72301
2.Jirásek Jiří
Žáček Josef
 
 
Větrovský Petr
Sedláček Petr
 
 
52-46 3111
3.Ghariani SebastianVětrovský Petr989  3021
4.Bárta KryštofSedláček Petr8-13-10-5 1322
5.Jirásek JiříNovák Michal87-94 3132
6.Žáček JosefTschunko Zdeněk555  3042
7.Bárta KryštofVětrovský Petr-7-88-13 1343
8.Jirásek JiříSedláček Petr579  3053
9.Žáček JosefNovák Michal563  3063
10.Ghariani SebastianTschunko Zdeněk567  3073
11.Jirásek JiříVětrovský Petr991  3083
12.Žáček JosefSedláček Petr467  3093
13.Ghariani SebastianNovák Michal-2667 31103
14.Bárta KryštofTschunko Zdeněk         
15.Žáček JosefVětrovský Petr         
16.Ghariani SebastianSedláček Petr         
17.Bárta KryštofNovák Michal         
18.Jirásek JiříTschunko Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ghariani Sebastian30Větrovský Petr12
Bárta Kryštof02Sedláček Petr12
Jirásek Jiří30Novák Michal03
Žáček Josef30Tschunko Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Nám. Svobody 249, Libčice nad Vltavou, 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:36569:603KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor
Slaměník Richard
 
 
Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
-5-8-9  0301
2.Richter Vojtěch
Fišer Štefan
 
 
Adamczuk Jan
Krůta Václav
 
 
9-1089 3111
3.Richter VojtěchKrůta Václav-9-65-8 1312
4.Šulc DaliborAdamczuk Jan-886-10-42313
5.Slaměník RichardKettner Martin978  3023
6.Fišer ŠtefanPřibík Jan7-8-6-9 1324
7.Šulc DaliborKrůta Václav-8-5-8  0325
8.Slaměník RichardAdamczuk Jan-9-96463235
9.Fišer ŠtefanKettner Martin-114-88-52336
10.Richter VojtěchPřibík Jan1111-611 3146
11.Slaměník RichardKrůta Václav78-10-9-92347
12.Fišer ŠtefanAdamczuk Jan8-6-68-52348
13.Richter VojtěchKettner Martin-10-79533258
14.Žambokréthyová MilenaPřibík Jan-4-5-9  0359
15.Fišer ŠtefanKrůta Václav7-79-4-623510
16.Richter VojtěchAdamczuk Jan123   20  
17.Žambokréthyová MilenaKettner Martin         
18.Slaměník RichardPřibík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Vojtěch21Krůta Václav40
Šulc Dalibor02Adamczuk Jan21
Slaměník Richard21Kettner Martin12
Fišer Štefan04Přibík Jan21
Žambokréthyová Milena01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS