Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:32506:540TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Sýkora Josef
Vrátný Martin
 
 
1028  3010
2.Kilian Vít
Taller Filip
 
 
Císař Jan
Mráz Roman
 
 
-4-9-7  0311
3.Taller FilipVrátný Martin-5106-8-62312
4.Urban JanSýkora Josef10-10-411-52313
5.Kilian VítCísař Jan-36-8-10 1314
6.Drbohlav MarekMráz Roman-9795 3124
7.Urban JanVrátný Martin8-3-7-8 1325
8.Kilian VítSýkora Josef-10-9-5  0326
9.Drbohlav MarekCísař Jan-3-109-11 1327
10.Taller FilipMráz Roman-104-6-9 1328
11.Kilian VítVrátný Martin-5-10-5  0329
12.Drbohlav MarekSýkora Josef392  3039
13.Taller FilipCísař Jan-21556 3149
14.Urban JanMráz Roman8610  3059
15.Drbohlav MarekVrátný Martin-774-9-223510
16.Taller FilipSýkora Josef-4-513  12  
17.Urban JanCísař Jan         
18.Kilian VítMráz Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Taller Filip12Vrátný Martin40
Urban Jan12Sýkora Josef21
Kilian Vít03Císař Jan21
Drbohlav Marek22Mráz Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:25Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:18514:405Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Šimek Jakub
Michal Radek
 
 
-4-8-8  0301
2.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
10912  3011
3.Štengl JanDrábek Martin-9365 3121
4.Lédl JiříČížek Marek6-958 3131
5.Koloc MiroslavŠimek Jakub-8-4-10  0332
6.Štěpánek PavelMichal Radek456  3042
7.Lédl JiříDrábek Martin1046  3052
8.Koloc MiroslavČížek Marek6-8-41-62353
9.Štěpánek PavelŠimek Jakub1546  3063
10.Štengl JanMichal Radek3-7129 3173
11.Koloc MiroslavDrábek Martin-8-9-8  0374
12.Štěpánek PavelČížek Marek111  3084
13.Štengl JanŠimek Jakub876  3094
14.Lédl JiříMichal Radek5-8-9-9 1395
15.Štěpánek PavelDrábek Martin5107  30105
16.Štengl JanČížek Marek         
17.Lédl JiříŠimek Jakub         
18.Koloc MiroslavMichal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štengl Jan30Drábek Martin13
Lédl Jiří21Čížek Marek12
Koloc Miroslav03Šimek Jakub12
Štěpánek Pavel40Michal Radek12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37635:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Stanislav
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Janda Jaromír
Šíp Martin
 
 
-66-10-4 1301
2.Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
Linhart František ml.
Lískovec Jindřich
 
 
-107-6-10 1302
3.Nguyen Van VuiLinhart František ml.-6-5-10  0303
4.Tschunko ZdeněkLískovec Jindřich-5-9-6  0304
5.Novák MichalJanda Jaromír568  3014
6.Nguyen Ngoc BachŠíp Martin74-68 3124
7.Tschunko ZdeněkLinhart František ml.-9-993-12325
8.Novák MichalLískovec Jindřich3-9-39-92326
9.Nguyen Ngoc BachJanda Jaromír9-10118 3136
10.Nguyen Van VuiŠíp Martin-1-5-8  0337
11.Novák MichalLinhart František ml.9-7-8793247
12.Nguyen Ngoc BachLískovec Jindřich5-97-883257
13.Nguyen Van VuiJanda Jaromír-8-68-4 1358
14.Tschunko ZdeněkŠíp Martin78-1010 3168
15.Nguyen Ngoc BachLinhart František ml.-2-127913278
16.Nguyen Van VuiLískovec Jindřich-4-6-7  0379
17.Tschunko ZdeněkJanda Jaromír1079  3089
18.Novák MichalŠíp Martin5-955 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nguyen Van Vui04Linhart František ml.22
Tschunko Zdeněk22Lískovec Jindřich31
Novák Michal31Janda Jaromír13
Nguyen Ngoc Bach40Šíp Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:21545:498KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Mikeš Milan
 
 
Andrt Tomáš
Čech Pavel
 
 
-611-5-8 1301
2.Štepka Vladimír
Krůta Václav
 
 
Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
6-711-8-52302
3.Mikeš MilanČech Pavel10-987 3112
4.Adamczuk JanRezek Jan9109  3022
5.Štepka VladimírBrabec Stanislav6-10-6743232
6.Kettner MartinCír Radek8-75-963242
7.Adamczuk JanČech Pavel710-810 3152
8.Štepka VladimírRezek Jan799  3062
9.Kettner MartinBrabec Stanislav6-87-9133272
10.Mikeš MilanAndrt Tomáš-64-6-7 1373
11.Krůta VáclavČech Pavel-85610 3183
12.Kettner MartinRezek Jan-10659 3193
13.Mikeš MilanBrabec Stanislav11-6-85932103
14.Adamczuk JanAndrt Tomáš         
15.Kettner MartinČech Pavel         
16.Mikeš MilanRezek Jan         
17.Adamczuk JanBrabec Stanislav         
18.Krůta VáclavAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikeš Milan21Čech Pavel03
Adamczuk Jan20Rezek Jan03
Štepka Vladimír20Brabec Stanislav03
Kettner Martin30Cír Radek01
Krůta Václav10Andrt Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:43652:716TJ Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Josef
Samková Natálie
 
 
Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
-3-4-9  0301
2.Ghariani Sebastian
Jirásek Jiří
 
 
Roziňák Jan
Včelička Lubomír
 
 
810-46 3111
3.Eibich JanTůma Pavel-8-2-2  0312
4.Ghariani SebastianRoziňák Jan7-9-26-82313
5.Samková NatálieŘejha Pavel78-9-383223
6.Žáček JosefVčelička Lubomír7-73-683233
7.Ghariani SebastianTůma Pavel6-13-9-12 1334
8.Samková NatálieRoziňák Jan911-9-663244
9.Žáček JosefŘejha Pavel-781-6103254
10.Eibich JanVčelička Lubomír-7-6-5  0355
11.Samková NatálieTůma Pavel-910-4-9 1356
12.Žáček JosefRoziňák Jan6-10-9-9 1357
13.Eibich JanŘejha Pavel-6-9-12  0358
14.Ghariani SebastianVčelička Lubomír-9-94693268
15.Žáček JosefTůma Pavel11-6-6993278
16.Eibich JanRoziňák Jan-4-8-8  0379
17.Ghariani SebastianŘejha Pavel779  3089
18.Samková NatálieVčelička Lubomír-788-7-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eibich Jan04Tůma Pavel31
Ghariani Sebastian22Roziňák Jan31
Samková Natálie22Řejha Pavel13
Žáček Josef31Včelička Lubomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, náměstí svobody 249, 25266 Libčice na d VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:34611:620TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraml Václav
Žambokréthyová Milena
 
 
Gábriš Michal
Ebert Tomáš ml.
 
 
-1071010 3110
2.Richter Vojtěch
Richter Jaroslav ml.
 
 
Hrubý Vlastimil
Navrátil Tomáš
 
 
-12-4-3  0311
3.Richter VojtěchHrubý Vlastimil107-94 3121
4.Kraml VáclavGábriš Michal472  3031
5.Richter Jaroslav ml.Ebert Tomáš ml.-48-5-7 1332
6.Žambokréthyová MilenaNavrátil Tomáš5-65-853242
7.Kraml VáclavHrubý Vlastimil-9744 3152
8.Richter Jaroslav ml.Gábriš Michal-7-1-10  0353
9.Žambokréthyová MilenaEbert Tomáš ml.65-7-893263
10.Richter VojtěchNavrátil Tomáš-8-89473273
11.Richter Jaroslav ml.Hrubý Vlastimil-6-8-12  0374
12.Žambokréthyová MilenaGábriš Michal-69-59-92375
13.Richter VojtěchEbert Tomáš ml.-7-89-9 1376
14.Kraml VáclavNavrátil Tomáš1010-98 3186
15.Žambokréthyová MilenaHrubý Vlastimil8-6-4893296
16.Richter VojtěchGábriš Michal-6-1-3  0397
17.Kraml VáclavEbert Tomáš ml.93-77 31107
18.Richter Jaroslav ml.Navrátil Tomáš-9-6-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Vojtěch22Hrubý Vlastimil13
Kraml Václav40Gábriš Michal31
Richter Jaroslav ml.03Ebert Tomáš ml.22
Žambokréthyová Milena31Navrátil Tomáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS