Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:21555:478TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Martin
Sýkora Josef
 
 
Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
87-69 3110
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
7104  3020
3.Mráz RomanŽáček Josef-131046 3130
4.Císař JanJirásek Jiří-8-8116-22331
5.Sýkora JosefVodňanský Martin943  3041
6.Vrátný MartinGhariani Sebastian431  3051
7.Císař JanŽáček Josef-8-612-6 1352
8.Sýkora JosefJirásek Jiří4-8-3-8 1353
9.Vrátný MartinVodňanský Martin12133  3063
10.Mráz RomanGhariani Sebastian-10-8-9  0364
11.Sýkora JosefŽáček Josef-6-66-9 1365
12.Vrátný MartinJirásek Jiří977  3075
13.Mráz RomanVodňanský Martin659  3085
14.Císař JanGhariani Sebastian-6-9-5  0386
15.Vrátný MartinŽáček Josef7102  3096
16.Mráz RomanJirásek Jiří104-109 31106
17.Císař JanVodňanský Martin-6    01  
18.Sýkora JosefGhariani Sebastian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Roman31Žáček Josef22
Císař Jan03Jirásek Jiří22
Sýkora Josef12Vodňanský Martin03
Vrátný Martin40Ghariani Sebastian21
Teplota začátek 20 ° C. Teplota konec 20 ° C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21514:384SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 

 
 
WO    3010
2.Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
Richter Vojtěch
Fišer Štefan
 
 
-11768 3120
3.Čížek PavelRichter Vojtěch69-8-253230
4.Soused ZbyněkFišer Štefan68-6-993240
5.Čížek MarekŠulc Dalibor7103  3050
6.Drábek MartinWO    3060
7.Soused ZbyněkRichter Vojtěch-10-9-5  0361
8.Čížek MarekFišer Štefan-43-68-102362
9.Drábek MartinŠulc Dalibor-8-9-8  0363
10.Čížek PavelWO    3073
11.Čížek MarekRichter Vojtěch8-4-9-7 1374
12.Drábek MartinFišer Štefan-7-6-2  0375
13.Čížek PavelŠulc Dalibor8116  3085
14.Soused ZbyněkWO    3095
15.Drábek MartinRichter Vojtěch9-875 31105
16.Čížek PavelFišer Štefan         
17.Soused ZbyněkŠulc Dalibor         
18.Čížek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čížek Pavel20Richter Vojtěch22
Soused Zbyněk11Fišer Štefan21
Čížek Marek12Šulc Dalibor12
Drábek Martin12   
WO40WO04
TZ - 18°C TK - 19 °C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33477:527TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Adamczuk Jan
 
 
Gábriš Michal
Navrátil Tomáš
 
 
-7108-4-72301
2.Krůta Václav
Kettner Martin
 
 
Ebert Tomáš ml.
Mikulejský Filip
 
 
75-11-9-52302
3.Štepka VladimírEbert Tomáš ml.-10-5-3  0303
4.Kettner MartinHrubý Vlastimil4-4112 3113
5.Adamczuk JanMikulejský Filip-11-898-92314
6.Krůta VáclavGábriš Michal-6-5-3  0315
7.Kettner MartinEbert Tomáš ml.679  3025
8.Adamczuk JanHrubý Vlastimil-7-186113235
9.Adamczuk JanuszMikulejský Filip92-5-9-82336
10.Štepka VladimírGábriš Michal-12-3-6  0337
11.Adamczuk JanEbert Tomáš ml.-9-8-8  0338
12.Adamczuk JanuszNavrátil Tomáš8-6-85-52339
13.Štepka VladimírMikulejský Filip478  3049
14.Kettner MartinGábriš Michal-11-8-8  03410
15.Adamczuk JanuszEbert Tomáš ml.-3-8-8  03  
16.Štepka VladimírNavrátil Tomáš         
17.Kettner MartinMikulejský Filip         
18.Adamczuk JanGábriš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štepka Vladimír12Ebert Tomáš ml.21
Kettner Martin21Hrubý Vlastimil02
Adamczuk Jan12Mikulejský Filip21
Krůta Václav01Gábriš Michal30
Adamczuk Janusz02Navrátil Tomáš10
Teplota začátek: 21°C konec: 22°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:35332:479TJ Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
-568-883210
2.Novák Stanislav
Větrovský Petr
 
 
Roziňák Jan
Včelička Lubomír
 
 
-1-9-8  0311
3.Větrovský PetrTůma Pavel-2-0-5  0312
4.Novák StanislavŘejha Pavel-2-414-9 1313
5.Tschunko ZdeněkRoziňák Jan-84-7193223
6.Novák MichalVčelička Lubomír-66910 3133
7.Novák StanislavTůma Pavel-6-5-1  0334
8.Tschunko ZdeněkŘejha Pavel-7-8-8  0335
9.Novák MichalRoziňák Jan-8-610-6 1336
10.Větrovský PetrVčelička Lubomír-7-8-8  0337
11.Tschunko ZdeněkTůma Pavel-5-6-2  0338
12.Novák MichalŘejha Pavel-4-99-6 1339
13.Větrovský PetrRoziňák Jan-3-2-4  03310
14.Novák StanislavVčelička Lubomír         
15.Novák MichalTůma Pavel         
16.Větrovský PetrŘejha Pavel         
17.Novák StanislavRoziňák Jan         
18.Tschunko ZdeněkVčelička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Větrovský Petr03Tůma Pavel30
Novák Stanislav02Řejha Pavel30
Tschunko Zdeněk12Roziňák Jan21
Novák Michal12Včelička Lubomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22550:518Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
3-369 3110
2.Koloc Miroslav
Lédl Jiří
 
 
Vlček Jiří
Kos Zdeněk
 
 
78-85 3120
3.Štěpánek PavelAndrt Tomáš744  3030
4.Štengl JanBrabec Stanislav1059  3040
5.Koloc MiroslavRezek Jan8-5-7-7 1341
6.Lédl JiříKos Zdeněk910-8-4-92342
7.Štengl JanAndrt Tomáš-8-8111093252
8.Koloc MiroslavBrabec Stanislav10-2-44-62353
9.Lédl JiříRezek Jan847  3063
10.Štěpánek PavelKos Zdeněk1988  3073
11.Cír LiborAndrt Tomáš-2-7-10  0374
12.Lédl JiříBrabec Stanislav5116  3084
13.Štěpánek PavelRezek Jan2105  3094
14.Štengl JanKos Zdeněk8-912-5-92395
15.Lédl JiříAndrt TomášWO    0396
16.Štěpánek PavelBrabec Stanislav473  30106
17.Štengl JanRezek Jan         
18.Cír LiborKos Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Pavel40Andrt Tomáš12
Štengl Jan21Brabec Stanislav13
Koloc Miroslav02Rezek Jan12
Lédl Jiří21Kos Zdeněk21
Cír Libor01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:
14,55 nehl
BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33641:650TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taller Filip
Fiala Ondřej
 
 
Janda Jaromír
Šíp Martin
 
 
1310-9-853210
2.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Linhart František ml.
Lískovec Jindřich
 
 
11-8106 3120
3.Taller FilipLinhart František ml.-6-4-11  0321
4.Drbohlav MarekJanda Jaromír546  3031
5.Fiala JanLískovec Jindřich-7813-5-22332
6.Fiala OndřejŠíp Martin10-6-9553242
7.Drbohlav MarekLinhart František ml.-9-9-7  0343
8.Fiala JanJanda Jaromír6-10107 3153
9.Fiala OndřejLískovec Jindřich-689-7113263
10.Kilian VítŠíp Martin-98-29-92364
11.Fiala JanLinhart František ml.9812  3074
12.Fiala OndřejJanda Jaromír861  3084
13.Kilian VítLískovec Jindřich-6-5-8  0385
14.Drbohlav MarekŠíp Martin-65-8883295
15.Fiala OndřejLinhart František ml.69-9-1-52396
16.Kilian VítJanda Jaromír-3-8-8  0397
17.Drbohlav MarekLískovec Jindřich59-8-61132107
18.Fiala JanŠíp Martin-848  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Taller Filip01Linhart František ml.31
Drbohlav Marek31Janda Jaromír13
Fiala Jan21Lískovec Jindřich22
Fiala Ondřej31Šíp Martin12
Kilian Vít03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy