Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35544:572TJ Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
-7-7-11  0301
2.Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 
Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
-88-102113211
3.Drábek MartinTůma Pavel-9-10-9  0312
4.Čížek MarekRoziňák Jan5-10-12-11 1313
5.Soused ZbyněkŘejha Pavel9-8911 3123
6.Čížek PavelVčelička Lubomír-9-108443233
7.Čížek MarekTůma Pavel8-9-6-3 1334
8.Soused ZbyněkRoziňák Jan567  3044
9.Čížek PavelŘejha Pavel-99-118-62345
10.Drábek MartinVčelička Lubomír6-9-107-92346
11.Soused ZbyněkTůma Pavel-59-46-112347
12.Čížek PavelRoziňák Jan3-4-8-6 1348
13.Drábek MartinŘejha Pavel-14-1216-11 1349
14.Čížek MarekVčelička Lubomír-3-6-4  03410
15.Čížek PavelTůma Pavel         
16.Drábek MartinRoziňák Jan         
17.Čížek MarekŘejha Pavel         
18.Soused ZbyněkVčelička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábek Martin03Tůma Pavel30
Čížek Marek03Roziňák Jan21
Soused Zbyněk21Řejha Pavel21
Čížek Pavel12Včelička Lubomír21
tz 20°C tk 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31634:601TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Martin
Sýkora Josef
 
 
Ebert Tomáš ml.
Navrátil Tomáš
 
 
-99109 3110
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Hrubý Vlastimil
Prágr Lukáš
 
 
51-58 3120
3.Císař JanHrubý Vlastimil8910  3030
4.Mráz RomanEbert Tomáš ml.-9-99-3 1331
5.Sýkora JosefNavrátil Tomáš-13-11-7  0332
6.Vrátný MartinPrágr Lukáš564  3042
7.Mráz RomanHrubý Vlastimil10-497 3152
8.Sýkora JosefEbert Tomáš ml.-13-56-7 1353
9.Vrátný MartinNavrátil Tomáš-13-8-8  0354
10.Císař JanPrágr Lukáš-65-8-7 1355
11.Sýkora JosefHrubý Vlastimil9-911-8113265
12.Vrátný MartinEbert Tomáš ml.366  3075
13.Císař JanNavrátil Tomáš5-5612 3185
14.Mráz RomanPrágr Lukáš-8-8-5  0386
15.Vrátný MartinHrubý Vlastimil3129  3096
16.Císař JanEbert Tomáš ml.-74-7-6 1397
17.Mráz RomanNavrátil Tomáš9-6-8-8 1398
18.Sýkora JosefPrágr Lukáš6-613 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císař Jan22Hrubý Vlastimil04
Mráz Roman13Ebert Tomáš ml.31
Sýkora Josef22Navrátil Tomáš31
Vrátný Martin31Prágr Lukáš22
Teplota začátek 22 stupňů C. Teplota konec 23 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:-
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:-
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27604:564KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
Richter Jaroslav ml.
Fišer Štefan
 
 
8-7-7513210
2.Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
Richter Vojtěch
Žambokréthyová Milena
 
 
8-4-8-3 1311
3.Kos ZdeněkRichter Vojtěch1058  3021
4.Brabec StanislavŽambokréthyová Milena-8-979-92322
5.Rezek JanFišer Štefan7-6-10-2 1323
6.Vlček JiříRichter Jaroslav ml.109-65 3133
7.Brabec StanislavRichter Vojtěch-5-7-7  0334
8.Rezek JanŽambokréthyová Milena9912  3044
9.Vlček JiříFišer Štefan8-98-653254
10.Kos ZdeněkRichter Jaroslav ml.769  3064
11.Rezek JanRichter Vojtěch8-9-6-7 1365
12.Vlček JiříŽambokréthyová Milena-111026 3175
13.Kos ZdeněkFišer Štefan229  3085
14.Brabec StanislavRichter Jaroslav ml.-59-7-10 1386
15.Vlček JiříRichter Vojtěch-12779 3196
16.Kos ZdeněkŽambokréthyová Milena-128-105732106
17.Andrt TomášFišer Štefan-11-119  12  
18.Rezek JanRichter Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk40Richter Vojtěch22
Brabec Stanislav03Žambokréthyová Milena13
Rezek Jan12Fišer Štefan12
Vlček Jiří40Richter Jaroslav ml.12
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1351:157TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Janda Jaromír
 
 
Eibich Jan
Bárta Kryštof
 
 
6102  3010
2.Lískovec Jindřich
Linhart František ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Janda JaromírZwiefelhofer Jiří258  3030
4.Lískovec JindřichEibich Jan8714  3040
5.Linhart František ml.Bárta Kryštof-96139 3150
6.Kocura JiříWO    3060
7.Lískovec JindřichZwiefelhofer Jiří8115  3070
8.Linhart František ml.Eibich Jan742  3080
9.Kocura JiříBárta Kryštof595  3090
10.Janda JaromírWO    30100
11.Linhart František ml.Zwiefelhofer Jiří3    10  
12.Kocura JiříEibich Jan         
13.Janda JaromírBárta Kryštof         
14.Lískovec Jindřich         
15.Kocura JiříZwiefelhofer Jiří         
16.Janda JaromírEibich Jan         
17.Lískovec JindřichBárta Kryštof         
18.Linhart František ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janda Jaromír10Zwiefelhofer Jiří02
Lískovec Jindřich20Eibich Jan02
Linhart František ml.20Bárta Kryštof02
Kocura Jiří10   
WO30WO03
Teplota začátek 19 stupňů C. Teplota konec 19 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:34456:539KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taller Filip
Kilian Vít
 
 
Hejda Václav ml.
Kettner Martin
 
 
-10469 3110
2.Urban Jan
Zamazal Pavel
 
 
Štepka Vladimír
Krůta Václav
 
 
-68-8-6 1311
3.Urban JanKettner Martin1197  3021
4.Zamazal PavelŠtepka Vladimír-7-11-6  0322
5.Kilian VítHejda Václav ml.-3-56-7 1323
6.Taller FilipKrůta Václav5810  3033
7.Zamazal PavelKettner Martin-4-9-5  0334
8.Kilian VítŠtepka Vladimír-89-3-9 1335
9.Taller FilipHejda Václav ml.8-6-9-10 1336
10.Urban JanKrůta Václav78-69 3146
11.Kilian VítKettner Martin-4-10-6  0347
12.Taller FilipŠtepka Vladimír-5-5-7  0348
13.Urban JanHejda Václav ml.8-99-16123258
14.Zamazal PavelKrůta Václav-9-1-7  0359
15.Taller FilipKettner Martin-7-8-9  03510
16.Urban JanŠtepka Vladimír         
17.Zamazal PavelHejda Václav ml.         
18.Kilian VítKrůta Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jan30Kettner Martin31
Zamazal Pavel03Štepka Vladimír30
Kilian Vít03Hejda Václav ml.21
Taller Filip13Krůta Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:22562:496Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
4-4-9-7 1301
2.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Nguyen Ngoc Bach
Lysý Tomáš
 
 
7108  3011
3.Štěpánek PavelNguyen Ngoc Bach1071  3021
4.Koloc MiroslavTschunko Zdeněk712-10-12-102322
5.Sušánka PavelNovák Michal14-10-6-8 1323
6.Štengl JanLysý Tomáš244  3033
7.Koloc MiroslavNguyen Ngoc Bach-18-9893243
8.Sušánka PavelTschunko Zdeněk-4-57-9 1344
9.Štengl JanNovák Michal10-1066 3154
10.Štěpánek PavelLysý Tomáš476  3064
11.Sušánka PavelNguyen Ngoc Bach-3-15-8  0365
12.Štengl JanTschunko Zdeněk-3486 3175
13.Štěpánek PavelNovák Michal4811  3085
14.Koloc MiroslavLysý Tomáš778  3095
15.Štengl JanNguyen Ngoc Bach-9-6-6  0396
16.Štěpánek PavelTschunko Zdeněk467  30106
17.Koloc MiroslavNovák Michal9    10  
18.Sušánka PavelLysý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Pavel40Nguyen Ngoc Bach22
Koloc Miroslav21Tschunko Zdeněk22
Sušánka Pavel03Novák Michal12
Štengl Jan31Lysý Tomáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS