Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:32483:534KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
Vlček Jiří
Brabec Stanislav
 
 
-47910 3110
2.Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 
Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
-10-8-9  0311
3.Drábek MartinVlček Jiří-4-3-6  0312
4.Čížek PavelBrabec Stanislav-1110-1-8 1313
5.Čížek MarekKos Zdeněk6-1168 3123
6.Soused ZbyněkAndrt Tomáš483  3033
7.Čížek PavelVlček Jiří-7-12-9  0334
8.Čížek MarekBrabec Stanislav8-8-5-4 1335
9.Soused ZbyněkKos Zdeněk6108  3045
10.Drábek MartinAndrt Tomáš-96-11-8 1346
11.Čížek MarekVlček Jiří10-7-5-5 1347
12.Soused ZbyněkBrabec Stanislav867  3057
13.Drábek MartinKos Zdeněk-7-37-8 1358
14.Čížek PavelAndrt Tomáš-8-612-11 1359
15.Soused ZbyněkVlček Jiří9-6-11-9 13510
16.Drábek MartinBrabec Stanislav         
17.Čížek PavelKos Zdeněk         
18.Čížek MarekAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábek Martin03Vlček Jiří40
Čížek Pavel03Brabec Stanislav21
Čížek Marek12Kos Zdeněk12
Soused Zbyněk31Andrt Tomáš21
tz 19°C tk 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:14508:419TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Martin
Sýkora Josef
 
 
Šíp Martin
Bárta Radek
 
 
5105  3010
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Linhart František ml.
Lesák Jakub
 
 
-13959 3120
3.Mráz RomanLinhart František ml.-2-69-6 1321
4.Císař JanŠíp Martin-10-785-32322
5.Sýkora JosefLesák Jakub4124  3032
6.Vrátný MartinBárta Radek468  3042
7.Císař JanLinhart František ml.11-9-10-7 1343
8.Sýkora JosefŠíp Martin897  3053
9.Vrátný MartinLesák Jakub766  3063
10.Mráz RomanBárta Radek5-469 3173
11.Sýkora JosefLinhart František ml.-1210-97-62374
12.Vrátný MartinŠíp Martin979  3084
13.Mráz RomanLesák Jakub9810  3094
14.Císař JanBárta Radek109  30104
15.Vrátný MartinLinhart František ml.         
16.Mráz RomanŠíp Martin         
17.Císař JanLesák Jakub         
18.Sýkora JosefBárta Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Roman21Linhart František ml.30
Císař Jan12Šíp Martin12
Sýkora Josef21Lesák Jakub03
Vrátný Martin30Bárta Radek03
Teplota začátek 21 stupňů C. Teplota konec 22 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37565:603TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kilian Vít
Taller Filip
 
 
Ebert Tomáš ml.
Navrátil Tomáš
 
 
6-9-53-62301
2.Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
Vychodil Luděk
Mikulejský Filip
 
 
6-766 3111
3.Drbohlav MarekEbert Tomáš ml.-99106 3121
4.Kilian VítNavrátil Tomáš-610-4-6 1322
5.Stacho LiborVychodil Luděk-93108 3132
6.Taller FilipMikulejský Filip-428-1493242
7.Kilian VítEbert Tomáš ml.7-6-6-5 1343
8.Stacho LiborNavrátil Tomáš-10-3-9  0344
9.Taller FilipVychodil Luděk7-89-883254
10.Drbohlav MarekMikulejský Filip9-511-9-82355
11.Stacho LiborEbert Tomáš ml.-4-5-7  0356
12.Taller FilipNavrátil Tomáš-106-95-92357
13.Drbohlav MarekVychodil Luděk6-7-68-102358
14.Kilian VítMikulejský Filip-7-126-6 1359
15.Taller FilipEbert Tomáš ml.-10-7-9  03510
16.Drbohlav MarekNavrátil Tomáš-611   11  
17.Kilian VítVychodil Luděk         
18.Stacho LiborMikulejský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drbohlav Marek12Ebert Tomáš ml.31
Kilian Vít03Navrátil Tomáš30
Stacho Libor12Vychodil Luděk12
Taller Filip22Mikulejský Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:28570:554Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
-96710 3110
2.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
-6-611-3 1311
3.Štengl JanTůma Pavel6-12-8-8 1312
4.Koloc MiroslavRoziňák Jan-9-67-8 1313
5.Lédl JiříŘejha Pavel993  3023
6.Štěpánek PavelVčelička Lubomír-10688 3133
7.Koloc MiroslavTůma Pavel-10-7-6  0334
8.Lédl JiříRoziňák Jan-9-7-6  0335
9.Štěpánek PavelŘejha Pavel859  3045
10.Štengl JanVčelička Lubomír9118  3055
11.Lédl JiříTůma Pavel-285-1093265
12.Štěpánek PavelRoziňák Jan455  3075
13.Štengl JanŘejha Pavel-4-4-5  0376
14.Koloc MiroslavVčelička Lubomír-1-10-10  0377
15.Štěpánek PavelTůma Pavel127-43 3187
16.Štengl JanRoziňák Jan7-538 3197
17.Koloc MiroslavŘejha Pavel58-79 31107
18.Lédl JiříVčelička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štengl Jan22Tůma Pavel22
Koloc Miroslav13Roziňák Jan22
Lédl Jiří21Řejha Pavel13
Štěpánek Pavel40Včelička Lubomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:34396:494TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Větrovský Petr
Lysý Tomáš
 
 
Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
-8-2-5  0301
2.Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
-59-9953211
3.Tschunko ZdeněkJirásek Jiří-4610-583221
4.Novák MichalŽáček Josef10-7-910-52322
5.Lysý TomášGhariani Sebastian-9-7-8  0323
6.Větrovský PetrVodňanský Martin-3-54-5 1324
7.Novák MichalJirásek Jiří-9-99-3 1325
8.Lysý Tomᚎáček Josef-116-4-10 1326
9.Větrovský PetrGhariani Sebastian-611-5-11 1327
10.Tschunko ZdeněkVodňanský Martin3-11-9-10 1328
11.Lysý TomášJirásek Jiří-7-4-6  0329
12.Větrovský PetrŽáček Josef-6-89-12 13210
13.Tschunko ZdeněkGhariani Sebastian3-8-7  12  
14.Chinh Ngo VanVodňanský Martin         
15.Větrovský PetrJirásek Jiří         
16.Tschunko ZdeněkŽáček Josef         
17.Chinh Ngo VanGhariani Sebastian         
18.Lysý TomášVodňanský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschunko Zdeněk11Jirásek Jiří21
Novák Michal02Žáček Josef30
Lysý Tomáš03Ghariani Sebastian20
Větrovský Petr03Vodňanský Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:14434:353KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Krůta Václav
 
 
Richter Vojtěch
Fišer Štefan
 
 
4-9-5433210
2.Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
Richter Jaroslav ml.
Slaměník Richard
 
 
5-499 3120
3.Krůta VáclavFišer Štefan-942-883230
4.Adamczuk JanSlaměník Richard-9-4-8  0331
5.Přibík JanRichter Jaroslav ml.872  3041
6.Štepka VladimírRichter Vojtěch1136  3051
7.Adamczuk JanFišer Štefan-57108 3161
8.Přibík JanSlaměník Richard-6787 3171
9.Štepka VladimírRichter Jaroslav ml.767  3081
10.Krůta VáclavRichter Vojtěch-6-10-9  0382
11.Přibík JanFišer Štefan-8795 3192
12.Štepka VladimírSlaměník Richard9610  30102
13.Krůta VáclavRichter Jaroslav ml.10-6   11  
14.Adamczuk JanRichter Vojtěch         
15.Štepka VladimírFišer Štefan         
16.Krůta VáclavSlaměník Richard         
17.Adamczuk JanRichter Jaroslav ml.         
18.Přibík JanRichter Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krůta Václav11Fišer Štefan03
Adamczuk Jan11Slaměník Richard12
Přibík Jan30Richter Jaroslav ml.02
Štepka Vladimír30Richter Vojtěch11
Teplota začátek: 22°C, konec: 23°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS