Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26618:551SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
Linhart František ml.
Šíp Martin
 
 
6-587 3110
2.Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
Bárta Radek
Poslední Pavel
 
 
44-78 3120
3.Drábek MartinLinhart František ml.8-5-6-9 1321
4.Čížek PavelŠíp Martin8-9-10-10 1322
5.Čížek MarekPoslední Pavel-51176 3132
6.Soused ZbyněkBárta Radek397  3042
7.Čížek PavelLinhart František ml.-109-77-82343
8.Čížek MarekŠíp Martin4-10-512-102344
9.Soused ZbyněkPoslední Pavel5612  3054
10.Drábek MartinBárta Radek778  3064
11.Čížek MarekLinhart František ml.-7-6-6  0365
12.Soused ZbyněkŠíp Martin825  3075
13.Drábek MartinPoslední Pavel3-45-783285
14.Čížek PavelBárta Radek7-955 3195
15.Soused ZbyněkLinhart František ml.-684-7-132396
16.Drábek MartinŠíp Martin8-87-3832106
17.Čížek PavelPoslední Pavel         
18.Čížek MarekBárta Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drábek Martin31Linhart František ml.40
Čížek Pavel12Šíp Martin22
Čížek Marek12Poslední Pavel03
Soused Zbyněk31Bárta Radek03
tz 18,5°C tk 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15489:356TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Martin
Sýkora Josef
 
 
Rezek Jan
Cír Radek
 
 
1188  3010
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Andrt Tomáš
Vlček Jiří
 
 
35-10-9-12311
3.Mráz RomanVlček Jiří-9-8-10  0312
4.Císař JanCír Radek956  3022
5.Sýkora JosefRezek Jan6-495 3132
6.Vrátný MartinAndrt Tomáš456  3042
7.Císař JanVlček JiříWO    3052
8.Sýkora JosefCír Radek8-108-2-82353
9.Vrátný MartinRezek Jan1053  3063
10.Mráz RomanAndrt Tomáš-10-7-7  0364
11.Sýkora JosefVlček JiříWO    3074
12.Vrátný MartinCír Radek8-993 3184
13.Mráz RomanRezek Jan766  3094
14.Císař JanAndrt Tomáš79-88 31104
15.Vrátný MartinVlček Jiří         
16.Mráz RomanCír Radek         
17.Císař JanRezek Jan         
18.Sýkora JosefAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Roman12Vlček Jiří10
Císař Jan20Cír Radek12
Sýkora Josef11Rezek Jan03
Vrátný Martin30Andrt Tomáš12
WO20WO02
Teplota začátek 21 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29629:593TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jan
Taller Filip
 
 
Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
-56104 3110
2.Fiala Ondřej
Fiala Jan
 
 
Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
546  3020
3.Urban JanTůma Pavel-8-7-7  0321
4.Taller FilipRoziňák Jan-6-6126-52322
5.Fiala JanŘejha Pavel1094  3032
6.Fiala OndřejVčelička Lubomír67-96 3142
7.Taller FilipTůma Pavel-5-7-9  0343
8.Fiala JanRoziňák Jan-4-6-9  0344
9.Fiala OndřejŘejha Pavel97-59 3154
10.Urban JanVčelička Lubomír-479-8-92355
11.Fiala JanTůma Pavel-69-96-62356
12.Fiala OndřejRoziňák Jan75-88 3166
13.Urban JanŘejha Pavel5-775 3176
14.Taller FilipVčelička Lubomír-9-93-14 1377
15.Fiala OndřejTůma Pavel9511  3087
16.Urban JanRoziňák Jan6-6912 3197
17.Taller FilipŘejha Pavel-12-768932107
18.Fiala JanVčelička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urban Jan22Tůma Pavel31
Taller Filip13Roziňák Jan22
Fiala Jan12Řejha Pavel04
Fiala Ondřej40Včelička Lubomír21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:
16,51 nehl
BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:37513:593TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štengl Jan
Lédl Jiří
 
 
Ebert Tomáš ml.
Navrátil Tomáš
 
 
-10-6-4  0301
2.Štěpánek Pavel
Holý Jiří
 
 
Prágr Lukáš
Mikulejský Filip
 
 
-11147-893211
3.Štengl JanEbert Tomáš ml.-4-4-9  0312
4.Koloc MiroslavNavrátil Tomáš-5-107-4 1313
5.Lédl JiříPrágr Lukáš-6-69-8 1314
6.Štěpánek PavelMikulejský Filip-118-11763224
7.Koloc MiroslavEbert Tomáš ml.-9-5-1  0325
8.Lédl JiříNavrátil Tomáš5104  3035
9.Štěpánek PavelPrágr Lukáš4108  3045
10.Štengl JanMikulejský Filip-89-5993255
11.Lédl JiříEbert Tomáš ml.-7-6-8  0356
12.Štěpánek PavelNavrátil Tomáš-8712-4-92357
13.Štengl JanPrágr Lukáš-6-9-6  0358
14.Cír LiborMikulejský Filip-10-5-8  0359
15.Štěpánek PavelEbert Tomáš ml.5-7810 3169
16.Štengl JanNavrátil Tomáš-9-9-4  03610
17.Cír LiborPrágr Lukáš-8-4-8  03  
18.Lédl JiříMikulejský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štengl Jan13Ebert Tomáš ml.31
Koloc Miroslav02Navrátil Tomáš31
Lédl Jiří12Prágr Lukáš21
Štěpánek Pavel31Mikulejský Filip12
Cír Libor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32282:406TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lysý Tomáš
Novák Stanislav
 
 
Kraml Václav
Žambokréthyová Milena
 
 
-6-2-8  0301
2.Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
Richter Vojtěch
Richter Jaroslav ml.
 
 
4-6-79-42302
3.Tschunko ZdeněkKraml Václav-6-3-7  0303
4.Novák StanislavŽambokréthyová Milena-5-6-6  0304
5.Lysý TomášRichter Vojtěch8-86-593214
6.Větrovský PetrRichter Jaroslav ml.-7-8-8  0315
7.Novák StanislavKraml Václav-6-6-10  0316
8.Lysý Tomᚎambokréthyová Milena-8-3-4  0317
9.Větrovský PetrRichter Vojtěch-8-7-3  0318
10.Tschunko ZdeněkRichter Jaroslav ml.6-7-127-102319
11.Lysý TomášKraml Václav-6-6-7  03110
12.Novák MichalŽambokréthyová Milena7-9   11  
13.Tschunko ZdeněkRichter Vojtěch         
14.Novák StanislavRichter Jaroslav ml.         
15.Novák MichalKraml Václav         
16.Tschunko ZdeněkŽambokréthyová Milena         
17.Novák StanislavRichter Vojtěch         
18.Lysý TomášRichter Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tschunko Zdeněk02Kraml Václav30
Novák Stanislav02Žambokréthyová Milena20
Lysý Tomáš12Richter Vojtěch11
Větrovský Petr02Richter Jaroslav ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:30643:590KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav ml.
Krůta Václav
 
 
Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
-87-86-62301
2.Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
83-57 3111
3.Hejda Václav ml.Jirásek Jiří-6-8-9  0312
4.Kettner MartinŽáček Josef-87-8623222
5.Přibík JanGhariani Sebastian-98-8863232
6.Krůta VáclavVodňanský Martin797  3042
7.Kettner MartinJirásek Jiří-6698 3152
8.Přibík JanŽáček Josef4-10-59-42353
9.Krůta VáclavGhariani Sebastian-99-10733263
10.Hejda Václav ml.Vodňanský Martin969  3073
11.Přibík JanJirásek Jiří-4-8108-92374
12.Krůta VáclavŽáček Josef10-654 3184
13.Hejda Václav ml.Ghariani Sebastian6-99-6-72385
14.Kettner MartinVodňanský Martin75-88 3195
15.Krůta VáclavJirásek Jiří-9-6-8  0396
16.Hejda Václav ml.Žáček Josef-76-95532106
17.Kettner MartinGhariani Sebastian8    10  
18.Přibík JanVodňanský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejda Václav ml.22Jirásek Jiří31
Kettner Martin30Žáček Josef13
Přibík Jan12Ghariani Sebastian12
Krůta Václav31Vodňanský Martin03
Teplota začátek: 22°C, konec: 23°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS