Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26617:554TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
7310  3010
2.Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
8-79-893220
3.Jirásek JiříSoused Zbyněk3-10-6-11 1321
4.Vodňanský MartinČížek Pavel10-1113-8-12322
5.Ghariani SebastianČížek Marek-64-9-10 1323
6.Žáček JosefDrábek Martin-129-81073233
7.Vodňanský MartinSoused Zbyněk-7-6-6  0334
8.Ghariani SebastianČížek Pavel810-77 3144
9.Žáček JosefČížek Marek6111  3054
10.Jirásek JiříDrábek Martin2211  3064
11.Ghariani SebastianSoused Zbyněk581  3074
12.Žáček JosefČížek Pavel7-9-9-11 1375
13.Jirásek JiříČížek Marek7-566 3185
14.Vodňanský MartinDrábek Martin-6-910-8 1386
15.Žáček JosefSoused Zbyněk9-799 3196
16.Jirásek JiříČížek Pavel54-119 31106
17.Vodňanský MartinČížek Marek         
18.Ghariani SebastianDrábek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jirásek Jiří31Soused Zbyněk22
Vodňanský Martin03Čížek Pavel22
Ghariani Sebastian21Čížek Marek12
Žáček Josef31Drábek Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Náměstí Svobody 249, 25266 Libčice nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32457:509TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jaroslav ml.
Bartoň Milan
 
 
Císař Jan
Mráz Roman
 
 
-10-65-9 1301
2.Slaměník Richard
Richter Vojtěch
 
 
Sýkora Josef
Vrátný Martin
 
 
-8986 3111
3.Richter Jaroslav ml.Vrátný Martin-5-11-17  0312
4.Slaměník RichardSýkora Josef-6-8-8  0313
5.Bartoň MilanCísař Jan-5-74-5 1314
6.Richter VojtěchMráz Roman11118  3024
7.Slaměník RichardVrátný Martin-7-68-9 1325
8.Bartoň MilanSýkora Josef-8-8-9  0326
9.Richter VojtěchCísař Jan7-9-8-3 1327
10.Richter Jaroslav ml.Mráz Roman10612  3037
11.Bartoň MilanVrátný Martin-4-6-7  0338
12.Richter VojtěchSýkora Josef-98-7-9 1339
13.Richter Jaroslav ml.Císař Jan-6989 3149
14.Slaměník RichardMráz Roman-752-4-923410
15.Richter VojtěchVrátný Martin-6412  21  
16.Richter Jaroslav ml.Sýkora Josef         
17.Slaměník RichardCísař Jan         
18.Bartoň MilanMráz Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Jaroslav ml.21Vrátný Martin30
Slaměník Richard03Sýkora Josef30
Bartoň Milan03Císař Jan21
Richter Vojtěch12Mráz Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7394:229TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Navrátil Tomáš
 
 
Chinh Ngo Van
Nguyen Van Vui
 
 
96-99 3110
2.Gábriš Michal
Prágr Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Gábriš MichalChinh Ngo Van7-1069 3130
4.Navrátil TomášNguyen Van Vui87-98 3140
5.Prágr LukášTschunko Zdeněk42-107 3150
6.Hrubý VlastimilWO    3060
7.Navrátil TomášChinh Ngo Van-5888 3170
8.Prágr LukášNguyen Van Vui3410  3080
9.Hrubý VlastimilTschunko Zdeněk-98-101083290
10.Gábriš MichalWO    30100
11.Prágr LukášChinh Ngo Van5710  30  
12.Hrubý VlastimilNguyen Van Vui         
13.Gábriš MichalTschunko Zdeněk         
14.Navrátil Tomáš         
15.Hrubý VlastimilChinh Ngo Van         
16.Gábriš MichalNguyen Van Vui         
17.Navrátil TomášTschunko Zdeněk         
18.Prágr Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gábriš Michal10Chinh Ngo Van02
Navrátil Tomáš20Nguyen Van Vui02
Prágr Lukáš20Tschunko Zdeněk02
Hrubý Vlastimil10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18498:426TJ Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řejha Pavel
Tůma Pavel
 
 
Štepka Vladimír
Krůta Václav
 
 
6-837 3110
2.Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
Přibík Jan
Hejda Václav ml.
 
 
-7-99783220
3.Roziňák JanPřibík Jan477  3030
4.Včelička LubomírHejda Václav ml.74-7-953240
5.Řejha PavelŠtepka Vladimír5-6-6793250
6.Tůma PavelKrůta Václav648  3060
7.Včelička LubomírPřibík Jan8-6-1010-22361
8.Řejha PavelHejda Václav ml.99-910 3171
9.Tůma PavelŠtepka Vladimír89-38 3181
10.Roziňák JanKrůta Václav-6-65-2 1382
11.Řejha PavelPřibík Jan6-68-3-52383
12.Tůma PavelHejda Václav ml.8610  3093
13.Roziňák JanŠtepka VladimírWO    30103
14.Včelička LubomírKrůta Václav         
15.Tůma PavelPřibík Jan         
16.Roziňák JanHejda Václav ml.         
17.Včelička LubomírŠtepka Vladimír         
18.Řejha PavelKrůta Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roziňák Jan11Přibík Jan21
Včelička Lubomír11Hejda Václav ml.03
Řejha Pavel21Štepka Vladimír02
Tůma Pavel30Krůta Václav11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:-
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:-
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:16431:325KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Jiří
Andrt Tomáš
 
 
Taller Filip
Selement Jaroslav
 
 
7711  3010
2.Rezek Jan
Brabec Stanislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Andrt TomášTaller Filip-101075 3130
4.Cír RadekUrban Jan-8-7-7  0331
5.Rezek JanSelement Jaroslav-99127 3141
6.Vlček JiříWO    3051
7.Cír RadekTaller Filip896  3061
8.Rezek JanUrban Jan12-8-8-9 1362
9.Vlček JiříSelement Jaroslav5-7-7733272
10.Andrt TomášWO    3082
11.Rezek JanTaller Filip4910  3092
12.Vlček JiříUrban JanWO    0393
13.Andrt TomášSelement JaroslavWO    0394
14.Cír RadekWO    30104
15.Vlček JiříTaller Filip         
16.Andrt TomášUrban Jan         
17.Cír RadekSelement Jaroslav         
18.Rezek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Andrt Tomáš10Taller Filip03
Cír Radek11Urban Jan20
Rezek Jan21Selement Jaroslav02
Vlček Jiří10   
WO42WO24
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34462:535Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp Martin
Bárta Radek
 
 
Štengl Jan
Štěpánek Pavel
 
 
-88-6-5 1301
2.Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
Lédl Jiří
Koloc Miroslav
 
 
12-6-5-8 1302
3.Bárta RadekŠtěpánek Pavel-6-3-1  0303
4.Šíp MartinŠtengl Jan-95-9-8 1304
5.Janda JaromírLédl Jiří7-34-5-92305
6.Linhart František ml.Koloc Miroslav4126  3015
7.Šíp MartinŠtěpánek Pavel-8-5-8  0316
8.Janda JaromírŠtengl Jan128-8-763226
9.Linhart František ml.Lédl Jiří-81199 3136
10.Kocura JiříKoloc Miroslav-6453 3146
11.Janda JaromírŠtěpánek Pavel-13-4-5  0347
12.Linhart František ml.Štengl Jan-98-10-7 1348
13.Kocura JiříLédl Jiří-3-2-8  0349
14.Šíp MartinKoloc Miroslav968  3059
15.Linhart František ml.Štěpánek Pavel-6-5-7  03510
16.Kocura JiříŠtengl Jan         
17.Šíp MartinLédl Jiří         
18.Janda JaromírKoloc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bárta Radek01Štěpánek Pavel40
Šíp Martin12Štengl Jan21
Janda Jaromír12Lédl Jiří21
Linhart František ml.22Koloc Miroslav03
Kocura Jiří11   
TZ: 19 st.C TK: 19 st.C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS