Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:19592:490TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kilian Vít
Selement Jaroslav
 
 
Krous Martin
Chaloupka Mikuláš
 
 
258  3010
2.Taller Filip
Zamazal Pavel
 
 
Mikulík Martin
Archmann Jiří
 
 
-101099 3120
3.Zamazal PavelChaloupka Mikuláš-7-4-8  0321
4.Kilian VítKrous Martin9108  3031
5.Selement JaroslavArchmann Jiří336  3041
6.Taller FilipMikulík Martin343  3051
7.Kilian VítChaloupka Mikuláš-5-5-6  0352
8.Selement JaroslavKrous Martin4-13-69-72353
9.Taller FilipArchmann Jiří825  3063
10.Zamazal PavelMikulík Martin9116  3073
11.Selement JaroslavChaloupka Mikuláš56-78 3183
12.Taller FilipKrous Martin96-211 3193
13.Zamazal PavelArchmann Jiří77-7-8-102394
14.Kilian VítMikulík Martin2-885 31104
15.Taller FilipChaloupka Mikuláš994  30114
16.Zamazal PavelKrous MartinWO    03115
17.Kilian VítArchmann Jiří357  30125
18.Selement JaroslavMikulík Martin567  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zamazal Pavel12Chaloupka Mikuláš22
Kilian Vít31Krous Martin12
Selement Jaroslav31Archmann Jiří13
Taller Filip40Mikulík Martin04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:24629:565TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Miroslav
Pachman Tomáš
 
 
Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
12410  3010
2.Novák Petr
Jedlička Stanislav
 
 
Lafek Dominik
Stolz Daniel
 
 
9910  3020
3.Tuček MiroslavKrejčí Tomáš8-7-9-6 1321
4.Jedlička StanislavStolz Daniel-106810 3131
5.Pachman TomášHnidka Marian-57-10-6 1332
6.Novák PetrLafek Dominik5101  3042
7.Jedlička StanislavKrejčí Tomáš8-878 3152
8.Pachman TomášStolz Daniel-9-4-9  0353
9.Novák PetrHnidka Marian4-85-5-122354
10.Levenec AlexandrLafek Dominik818  3064
11.Pachman TomášKrejčí Tomáš-124-9-8 1365
12.Novák PetrStolz Daniel794  3075
13.Levenec AlexandrHnidka Marian-3-108-5 1376
14.Jedlička StanislavLafek Dominik9106  3086
15.Novák PetrKrejčí Tomáš-10-14-8  0387
16.Levenec AlexandrStolz Daniel10510  3097
17.Jedlička StanislavHnidka Marian-2998 31107
18.Pachman TomášLafek Dominik5510  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tuček Miroslav01Krejčí Tomáš31
Jedlička Stanislav40Stolz Daniel13
Pachman Tomáš13Hnidka Marian31
Novák Petr22Lafek Dominik04
Levenec Alexandr21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:40720:719KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spiegl Richard
Moravec Milan
 
 
Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
7-11-51083210
2.Hrbek Jiří
Běloušek David
 
 
Froněk Petr
Kapoun Ondřej
 
 
-9-78933220
3.Hrbek JiříAdamczuk Jan-96-8-9 1321
4.Spiegl RichardAdamczuk Janusz-5-1310-6 1322
5.Moravec MilanKapoun Ondřej-814-3-82323
6.Běloušek DavidCír Radek12-710-4-112324
7.Spiegl RichardAdamczuk Jan-93-2-7 1325
8.Moravec MilanAdamczuk Janusz4-9-9893235
9.Běloušek DavidKapoun Ondřej-68-5893245
10.Hrbek JiříCír Radek9-6-4783255
11.Moravec MilanAdamczuk Jan10-9-9-8 1356
12.Běloušek DavidAdamczuk Janusz6-12-8-5 1357
13.Hrbek JiříKapoun Ondřej4814  3067
14.Spiegl RichardCír Radek456  3077
15.Běloušek DavidAdamczuk Jan-92-3-10 1378
16.Hrbek JiříAdamczuk Janusz799  3088
17.Spiegl RichardKapoun Ondřej-9-79-8 1389
18.Moravec MilanFroněk Petr7-9-76-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrbek Jiří31Adamczuk Jan40
Spiegl Richard13Adamczuk Janusz22
Moravec Milan13Kapoun Ondřej22
Běloušek David13Cír Radek12
   Froněk Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28656:573Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hluchý Marek
Jelínek Vladimír
 
 
Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
-7-78-10 1301
2.Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
Rujder David
Rákosník Petr
 
 
1-548 3111
3.Hluchý MarekKovanda Milan8-6-3-8 1312
4.Jelínek VladimírRujder David-8-7-8  0313
5.Barcal PetrRákosník Petr389  3023
6.Frýdl MilošŠturc Jaroslav46-82 3133
7.Jelínek VladimírKovanda Milan-9-9-7  0334
8.Barcal PetrRujder David-9557 3144
9.Frýdl MilošRákosník Petr987  3054
10.Hluchý MarekŠturc Jaroslav412-913 3164
11.Barcal PetrKovanda Milan8-68-1373274
12.Frýdl MilošRujder David-911-63-62375
13.Hluchý MarekRákosník Petr792  3085
14.Jelínek VladimírŠturc Jaroslav7-4109 3195
15.Frýdl MilošKovanda Milan-9-12-8  0396
16.Hluchý MarekRujder David-6868 31106
17.Jelínek VladimírRákosník Petr77-2-5932116
18.Barcal PetrŠturc JaroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hluchý Marek31Kovanda Milan31
Jelínek Vladimír22Rujder David22
Barcal Petr30Rákosník Petr04
Frýdl Miloš22Šturc Jaroslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ ObecniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:51448:671TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Herink Jan
 
 
Polášek Milan
Mrázek Jindřich st.
 
 
5-98-873210
2.Steiner František
Pilecký Jiří
 
 
Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
-6-4-4  0311
3.Pilecký JiříŠapovalov Jiří-4-3-1  0312
4.Lukeš TomášNovák Tomáš-938-953222
5.Herink JanMrázek Jindřich st.-9-6-6  0323
6.Steiner FrantišekPolášek Milan-1158-8-112324
7.Lukeš Tomᚊapovalov Jiří-6-39-11 1325
8.Herink JanNovák Tomáš-7-7-8  0326
9.Steiner FrantišekMrázek Jindřich st.-88-1-6 1327
10.Pilecký JiříPolášek Milan-6-9-3  0328
11.Herink JanŠapovalov JiříWO    0329
12.Steiner FrantišekNovák Tomáš7-86-4-923210
13.Pilecký JiříMrázek Jindřich st.-3-7-5  03211
14.Lukeš TomášPolášek Milan-86-8-4 13212
15.Steiner FrantišekŠapovalov Jiří-5-8-3  03213
16.Pilecký JiříNovák TomášWO    03214
17.Lukeš TomášMrázek Jindřich st.-94-751032314
18.Herink JanPolášek MilanWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilecký Jiří03Šapovalov Jiří30
Lukeš Tomáš22Novák Tomáš21
Herink Jan02Mrázek Jindřich st.31
Steiner František04Polášek Milan30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaný, U PlovárnyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29574:572STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macák Petr
Černý Martin
 
 
Jedlička Jaroslav
Žák Roman
 
 
-6-610-6 1301
2.Vaktor Ivan
Pánek Jan
 
 
Janoušek Zdeněk
Hudeček Josef
 
 
6114  3011
3.Pánek JanJedlička Jaroslav15-1-2-8 1312
4.Macák PetrŽák Roman5-107-8-102313
5.Vaktor IvanJanoušek Zdeněk768  3023
6.Černý MartinHudeček Josef276  3033
7.Macák PetrJedlička Jaroslav-108-11-7 1334
8.Vaktor IvanŽák Roman77-82 3144
9.Černý MartinJanoušek Zdeněk744  3054
10.Pánek JanHudeček Josef6-945 3164
11.Vaktor IvanJedlička Jaroslav7-58-693274
12.Černý MartinŽák Roman884  3084
13.Pánek JanJanoušek Zdeněk-10-6-5  0385
14.Macák PetrHudeček Josef488  3095
15.Černý MartinJedlička Jaroslav96-78 31105
16.Pánek JanŽák Roman6-6-46-723106
17.Macák PetrJanoušek ZdeněkWO    03107
18.Vaktor IvanHudeček JosefWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pánek Jan13Jedlička Jaroslav22
Macák Petr12Žák Roman22
Vaktor Ivan30Janoušek Zdeněk12
Černý Martin40Hudeček Josef03
WO02WO20
Ne Teplota zač. 19°C, konec 20°C

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS