Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28664:586TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Herink Jan
 
 
Lafek Dominik
Krejčí Tomáš
 
 
-73-8-9 1301
2.Pilecký Jiří
Steiner Petr
 
 
Hnidka Marian
Štěpán Pavel
 
 
6-8-8-9 1302
3.Herink JanKrejčí Tomáš2510  3012
4.Steiner PetrHnidka Marian109-810 3122
5.Lukeš Tomᚊtěpán Pavel11-11-9-7 1323
6.Pilecký JiříLafek Dominik5-9510 3133
7.Steiner PetrKrejčí Tomáš-151066 3143
8.Lukeš TomášHnidka Marian-8-6-2  0344
9.Pilecký JiříŠtěpán Pavel-1086-1-82345
10.Herink JanLafek Dominik7211  3055
11.Lukeš TomášKrejčí Tomáš-959-4-42356
12.Pilecký JiříHnidka Marian-8-9-6  0357
13.Herink JanŠtěpán Pavel758  3067
14.Steiner PetrLafek Dominik559  3077
15.Pilecký JiříKrejčí Tomáš9-649 3187
16.Herink JanHnidka Marian75-86 3197
17.Steiner PetrŠtěpán Pavel495  30107
18.Lukeš TomášLafek Dominik-95-95632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Herink Jan40Krejčí Tomáš13
Steiner Petr40Hnidka Marian22
Lukeš Tomáš13Štěpán Pavel22
Pilecký Jiří22Lafek Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43449:664TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pánek Jan
Vajnar Luboš
 
 
Cimrmanová Eliška
Vojna Daniel
 
 
16-8-6-7 1301
2.
 
 
Krous Martin
Chaloupka Mikuláš
 
 
WO    0302
3.Pánek JanCimrmanová Eliška-9-10-9  0303
4.Vajnar LubošVojna Daniel6-9109 3113
5.Materna GeorgeKrous Martin-10-54-8 1314
6.Chaloupka MikulášWO    0315
7.Vajnar LubošCimrmanová Eliška711-107 3125
8.Materna GeorgeVojna Daniel-87-69-82326
9.Krous MartinWO    0327
10.Pánek JanChaloupka Mikuláš7-888 3137
11.Materna GeorgeCimrmanová Eliška6-10-2673247
12.Vojna DanielWO    0348
13.Pánek JanKrous Martin459  3058
14.Vajnar LubošChaloupka Mikuláš106-6-9-92359
15.Cimrmanová EliškaWO    03510
16.Pánek JanVojna Daniel9-5-129432610
17.Vajnar LubošKrous MartinWO    03611
18.Materna GeorgeChaloupka MikulášWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pánek Jan31Cimrmanová Eliška12
Vajnar Luboš21Vojna Daniel12
Materna George12Krous Martin11
   Chaloupka Mikuláš11
WO07WO70
Bez připomínek. Teplota začátek 18°C, konec 18°C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:189:54369:687Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitner Radim
Mrázek Jindřich st.
 
 
Barcal Petr
Frýdl Miloš
 
 
6-6-3-8 1301
2.Beránek Josef
Novák Tomáš
 
 
Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
-6-7-7  0302
3.Novák TomášFrýdl Miloš-5-9-6  0303
4.Beránek JosefBarcal Petr-9-5-15  0304
5.Vitner RadimCacek Tomáš-7-7-6  0305
6.Mrázek Jindřich st.Hluchý Marek-8-5-6  0306
7.Beránek JosefFrýdl Miloš-10-3-4  0307
8.Vitner RadimBarcal Petr-6-7-6  0308
9.Mrázek Jindřich st.Cacek Tomáš-9-69-6 1309
10.Novák TomášHluchý Marek911-6-4-923010
11.Vitner RadimFrýdl Miloš-4-5-3  03011
12.Mrázek Jindřich st.Barcal PetrWO    03012
13.Novák TomášCacek TomášWO    03013
14.Beránek JosefHluchý Marek-64-911-623014
15.Mrázek Jindřich st.Frýdl MilošWO    03015
16.Novák TomášBarcal PetrWO    03016
17.Beránek JosefCacek Tomáš12-1-415-223017
18.Vitner RadimHluchý Marek-6-49-6 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Tomáš02Frýdl Miloš30
Beránek Josef04Barcal Petr20
Vitner Radim04Cacek Tomáš30
Mrázek Jindřich st.02Hluchý Marek40
WO04WO40
Teplota začátek 18 st .C Teplota konec 18 st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StochovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40543:619Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Jaroslav
Žák Roman
 
 
Spiegl Richard
Moravec Milan
 
 
-11-29-9 1301
2.Janoušek Zdeněk
Fencl Petr
 
 
Moravec Petr st.
Hrbek Jiří
 
 
-4-12-10  0302
3.Žák RomanHrbek Jiří-7-1-9  0303
4.Janoušek ZdeněkMoravec Petr st.-4-710-7 1304
5.Fencl PetrMoravec Milan9-10-34-62305
6.Jedlička JaroslavSpiegl Richard6-412-583215
7.Janoušek ZdeněkHrbek Jiří-3-5-7  0316
8.Fencl PetrMoravec Petr st.5-9-4-4 1317
9.Jedlička JaroslavMoravec Milan-9899 3127
10.Žák RomanSpiegl Richard97-10-6-92328
11.Fencl PetrHrbek Jiří9-588 3138
12.Jedlička JaroslavMoravec Petr st.8-6-5-8 1339
13.Žák RomanMoravec Milan-11-6-6  03310
14.Janoušek ZdeněkSpiegl Richard-14-3-5  03311
15.Jedlička JaroslavHrbek Jiří1637  30411
16.Žák RomanMoravec Petr st.WO    03412
17.Janoušek ZdeněkMoravec MilanWO    30512
18.Fencl PetrSpiegl RichardWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žák Roman03Hrbek Jiří22
Janoušek Zdeněk03Moravec Petr st.30
Fencl Petr12Moravec Milan21
Jedlička Jaroslav31Spiegl Richard21
WO21WO12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36695:702KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
Levenec Alexandr
Lážnovský Jiří
 
 
106-612 3110
2.Kapoun Ondřej
Hejda Václav ml.
 
 
Pachman Tomáš
Jedlička Stanislav
 
 
4710  3020
3.Kapoun OndřejLevenec Alexandr-106-10-7 1321
4.Adamczuk JanuszJedlička Stanislav-9-7-5  0322
5.Hejda Václav ml.Lážnovský Jiří-1099-12-52323
6.Lepka Martin ml.Pachman Tomáš-6-1-3  0324
7.Adamczuk JanuszLevenec Alexandr-9-79-6 1325
8.Hejda Václav ml.Jedlička Stanislav76-9-993235
9.Lepka Martin ml.Lážnovský Jiří-8-78-6 1336
10.Kapoun OndřejPachman Tomáš-641312 3146
11.Hejda Václav ml.Levenec Alexandr-8-57-5 1347
12.Lepka Martin ml.Jedlička Stanislav9-66-893257
13.Kapoun OndřejLážnovský Jiří-8-1031063267
14.Adamczuk JanuszPachman Tomáš-9-99873277
15.Adamczuk JanLevenec Alexandr78-78 3187
16.Kapoun OndřejJedlička Stanislav8-710-10-82388
17.Adamczuk JanuszLážnovský Jiří996  3098
18.Hejda Václav ml.Pachman Tomáš69-53 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kapoun Ondřej22Levenec Alexandr31
Adamczuk Janusz22Jedlička Stanislav22
Hejda Václav ml.22Lážnovský Jiří22
Lepka Martin ml.12Pachman Tomáš13
Adamczuk Jan10   
teplota před 20 stupnu teplota po 21stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:26449:441Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Kilian Vít
Zamazal Pavel
 
 
78-43 3110
2.Rákosník Petr
Homolka Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Kovanda MilanKilian Vít698  3030
4.Rákosník PetrZamazal Pavel-68107 3140
5.Šturc JaroslavFreisleben Zdeněk9-688 3150
6.Homolka TomášWO    3060
7.Rákosník PetrKilian Vít6-7-9893270
8.Šturc JaroslavZamazal Pavel-7869 3180
9.Homolka TomášFreisleben Zdeněk-6-78463290
10.Kovanda MilanWO    30100
11.Šturc JaroslavKilian VítWO    03101
12.Homolka TomášZamazal PavelWO    03102
13.Kovanda MilanFreisleben ZdeněkWO    03103
14.Rákosník PetrWO    30113
15.Homolka TomášKilian VítWO    03114
16.Kovanda MilanZamazal PavelWO    03115
17.Rákosník PetrFreisleben ZdeněkWO    03116
18.Šturc JaroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovanda Milan10Kilian Vít02
Rákosník Petr20Zamazal Pavel02
Šturc Jaroslav20Freisleben Zdeněk02
Homolka Tomáš10   
WO56WO65

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS