Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:34522:571TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojna Daniel
Cimrmanová Eliška
 
 
Kilian Vít
Skoupil Lukáš
 
 
688  3010
2.Krous Martin
Plachý Josef
 
 
Selement Jaroslav
Zamazal Pavel
 
 
-8-9-5  0311
3.Cimrmanová EliškaKilian Vít-6-13-5  0312
4.Archmann JiříSelement Jaroslav-3-2-5  0313
5.Vojna DanielSkoupil Lukáš669  3023
6.Krous MartinZamazal Pavel7-2-8-9 1324
7.Archmann JiříKilian Vít-10-4-5  0325
8.Vojna DanielSelement Jaroslav-898-9-42326
9.Krous MartinSkoupil Lukáš289  3036
10.Cimrmanová EliškaZamazal Pavel5-711-7-62337
11.Vojna DanielKilian Vít984  3047
12.Krous MartinSelement Jaroslav-6-7-7  0348
13.Cimrmanová EliškaSkoupil Lukáš-10-1085-52349
14.Plachý JosefZamazal Pavel7126  3059
15.Krous MartinKilian Vít-99109 3169
16.Cimrmanová EliškaSelement Jaroslav-4-5-10  03610
17.Plachý JosefSkoupil LukášWO    03611
18.Vojna DanielZamazal PavelWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cimrmanová Eliška04Kilian Vít22
Archmann Jiří02Selement Jaroslav40
Vojna Daniel21Skoupil Lukáš12
Krous Martin22Zamazal Pavel21
Plachý Josef10   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39599:607TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
Levenec Alexandr
Lážnovský Jiří
 
 
-13114-743210
2.Lafek Dominik
Stolz Daniel
 
 
Jedlička Stanislav
Pachman Tomáš
 
 
-10-11-8  0311
3.Lafek DominikLevenec Alexandr-2-8-6  0312
4.Hnidka MarianJedlička Stanislav1125  3022
5.Stolz DanielLážnovský Jiří-73-6-6 1323
6.Krejčí TomášPachman Tomáš-7-64753233
7.Hnidka MarianLevenec Alexandr-4-3-9  0334
8.Stolz DanielJedlička Stanislav3-5212 3144
9.Krejčí TomášLážnovský Jiří74-98 3154
10.Lafek DominikPachman Tomáš-9-4-9  0355
11.Stolz DanielLevenec Alexandr6-2-3-7 1356
12.Krejčí TomášJedlička Stanislav-10237 3166
13.Lafek DominikLážnovský Jiří-1-9-6  0367
14.Hnidka MarianPachman Tomáš5125  3077
15.Krejčí TomášLevenec Alexandr2-77-1283287
16.Lafek DominikJedlička Stanislav-3-5-9  0388
17.Hnidka MarianLážnovský Jiří-6-93-7 1389
18.Stolz DanielPachman Tomáš6-89-9-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lafek Dominik04Levenec Alexandr31
Hnidka Marian22Jedlička Stanislav13
Stolz Daniel13Lážnovský Jiří31
Krejčí Tomáš40Pachman Tomáš22
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:37687:711nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
Hrbek Jiří
Moravec Milan
 
 
7-3-6893210
2.Lepka Martin ml.
Kapoun Ondřej
 
 
Trpák Radek
Běloušek David
 
 
-87-98-92311
3.Kapoun OndřejMoravec Milan-13-8-7  0312
4.Adamczuk JanuszHrbek Jiří-7-837-72313
5.Lepka Martin ml.Běloušek David8-3-4-4 1314
6.Adamczuk JanTrpák Radek752  3024
7.Adamczuk JanuszMoravec Milan-10117-3-82325
8.Lepka Martin ml.Hrbek Jiří2-4-910103235
9.Adamczuk JanBěloušek David81010  3045
10.Kapoun OndřejTrpák Radek87-6-873255
11.Lepka Martin ml.Moravec Milan-8-6-5  0356
12.Adamczuk JanHrbek Jiří3108  3066
13.Kapoun OndřejBěloušek David79-713 3176
14.Adamczuk JanuszTrpák Radek9-9-7-3 1377
15.Adamczuk JanMoravec Milan76-3-4123287
16.Kapoun OndřejHrbek Jiří9-56-6-52388
17.Adamczuk JanuszBěloušek David6-7118 3198
18.Lepka Martin ml.Trpák Radek-76-78-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kapoun Ondřej22Moravec Milan31
Adamczuk Janusz13Hrbek Jiří22
Lepka Martin ml.13Běloušek David13
Adamczuk Jan40Trpák Radek22
teplota před 18stupnu teplota po 19stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30672:636Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
810-65 3110
2.Rujder David
Rákosník Petr
 
 
Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
-6-98993220
3.Rujder DavidCacek Tomáš8-8-9-10 1321
4.Šturc JaroslavFrýdl Miloš-61184 3131
5.Rákosník PetrBarcal Petr888  3041
6.Kovanda MilanHluchý Marek786  3051
7.Šturc JaroslavCacek Tomáš-9611-7-82352
8.Rákosník PetrFrýdl Miloš-8-7-9  0353
9.Kovanda MilanBarcal Petr933  3063
10.Rujder DavidHluchý Marek4-610-6-52364
11.Rákosník PetrCacek Tomáš9-129-9-72365
12.Kovanda MilanFrýdl Miloš-1015-9133275
13.Rujder DavidBarcal Petr9-989 3185
14.Šturc JaroslavHluchý Marek-127-8-6 1386
15.Kovanda MilanCacek Tomáš843  3096
16.Rujder DavidFrýdl Miloš5-6-48632106
17.Šturc JaroslavBarcal Petr788  30116
18.Rákosník PetrHluchý MarekWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rujder David22Cacek Tomáš31
Šturc Jaroslav22Frýdl Miloš13
Rákosník Petr12Barcal Petr04
Kovanda Milan40Hluchý Marek21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:30692:644TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Miroslav
Mrázek Jindřich st.
 
 
Pilecký Jiří
Herink Jan
 
 
-127-8-4 1301
2.Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
Lukeš Tomáš
Steiner František
 
 
8-118-6-62302
3.Mrázek Jindřich st.Herink Jan-8710-3-72303
4.Novák TomášLukeš Tomáš956  3013
5.Hájek MiroslavSteiner Petr7510  3023
6.Šapovalov JiříPilecký Jiří88-9-983233
7.Novák TomášHerink Jan-6-77-10 1334
8.Hájek MiroslavLukeš Tomáš7-11105 3144
9.Šapovalov JiříSteiner Petr-89-7-2 1345
10.Mrázek Jindřich st.Pilecký Jiří95-88 3155
11.Hájek MiroslavHerink Jan-2-7-4  0356
12.Šapovalov JiříLukeš Tomáš835  3066
13.Mrázek Jindřich st.Steiner Petr-8647 3176
14.Novák TomášPilecký Jiří1153  3086
15.Šapovalov JiříHerink Jan-8-1211663296
16.Mrázek Jindřich st.Lukeš Tomáš9-1077 31106
17.Novák TomášSteiner Petr12-57-8-623107
18.Hájek MiroslavPilecký Jiří6-894 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrázek Jindřich st.31Herink Jan31
Novák Tomáš22Lukeš Tomáš04
Hájek Miroslav31Steiner Petr22
Šapovalov Jiří31Pilecký Jiří04
Ne Teplota začátek 18 st.C Teplota konec 18 st C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Sokol Stochov - HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38675:675STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Roman
Janoušek Zdeněk
 
 
Vaktor Ivan
Macák Petr
 
 
6-8-7-7 1301
2.Velc Tomáš
Jedlička Jaroslav
 
 
Černý Martin
Vajnar Luboš
 
 
7106  3011
3.Jedlička JaroslavČerný Martin105-5-11-42312
4.Janoušek ZdeněkVajnar Luboš-7410-483222
5.Žák RomanVaktor Ivan-10-6-9  0323
6.Velc TomášMacák Petr462  3033
7.Janoušek ZdeněkČerný Martin-19-3-4 1334
8.Žák RomanVajnar Luboš810-2-893244
9.Velc TomášVaktor Ivan-57-6-9 1345
10.Jedlička JaroslavMacák Petr-5-979-82346
11.Žák RomanČerný Martin-126-5-7 1347
12.Velc TomášVajnar Luboš-6-74-9 1348
13.Jedlička JaroslavVaktor Ivan-9599 3158
14.Janoušek ZdeněkMacák Petr8-10103 3168
15.Velc TomášČerný Martin-113-96-92369
16.Jedlička JaroslavVajnar Luboš-11141011 3179
17.Janoušek ZdeněkVaktor Ivan-10-710-3 13710
18.Žák RomanMacák Petr-2WO   31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Jaroslav22Černý Martin40
Janoušek Zdeněk22Vajnar Luboš13
Žák Roman22Vaktor Ivan31
Velc Tomáš13Macák Petr13
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS