Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30678:603TJ Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
Kilian Vít
Skoupil Lukáš
 
 
8-943 3110
2.Štěpán Pavel
Stolz Daniel
 
 
Selement Jaroslav
Zamazal Pavel
 
 
37-7-4-82311
3.Stolz DanielKilian Vít713-76 3121
4.Hnidka MarianSkoupil Lukáš-6878 3131
5.Krejčí TomášSelement Jaroslav99-56 3141
6.Štěpán PavelZamazal Pavel-8-11-10  0342
7.Hnidka MarianKilian Vít9-864 3152
8.Krejčí TomášSkoupil Lukáš685  3062
9.Štěpán PavelSelement Jaroslav-4-10-4  0363
10.Stolz DanielZamazal Pavel6-812 3173
11.Krejčí TomášKilian Vít-6-88883283
12.Štěpán PavelSkoupil Lukáš-5-8-6  0384
13.Stolz DanielSelement Jaroslav7138  3094
14.Hnidka MarianZamazal Pavel-598-7-82395
15.Lafek DominikKilian Vít89-1-9-92396
16.Stolz DanielSkoupil Lukáš-9920-7-82397
17.Hnidka MarianSelement Jaroslav-3153 31107
18.Krejčí TomášZamazal PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stolz Daniel31Kilian Vít13
Hnidka Marian31Skoupil Lukáš22
Krejčí Tomáš30Selement Jaroslav13
Štěpán Pavel03Zamazal Pavel21
Lafek Dominik01   
WO10WO01
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37634:592TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krous Martin
Chaloupka Mikuláš
 
 
Lážnovský Jiří
Levenec Alexandr
 
 
-69-4-11 1301
2.Vojna Daniel
Cimrmanová Eliška
 
 
Pachman Tomáš
Jedlička Stanislav
 
 
-6-968-92302
3.Chaloupka MikulášLevenec Alexandr-5-6-9  0303
4.Cimrmanová EliškaLážnovský Jiří-5-5-9  0304
5.Vojna DanielJedlička Stanislav9-86-9113214
6.Krous MartinPachman Tomáš-1288-8113224
7.Cimrmanová EliškaLevenec Alexandr-46-4-9 1325
8.Vojna DanielLážnovský Jiří1199  3035
9.Krous MartinJedlička Stanislav-9-8-9  0336
10.Chaloupka MikulášPachman Tomáš1110-76 3146
11.Vojna DanielLevenec Alexandr-65-8-10 1347
12.Krous MartinLážnovský Jiří-6-8-7  0348
13.Chaloupka MikulášJedlička Stanislav5-11-8-8 1349
14.Cimrmanová EliškaPachman Tomáš-9-89-8 13410
15.Krous MartinLevenec AlexandrWO    30510
16.Chaloupka MikulášLážnovský JiříWO    30610
17.Cimrmanová EliškaJedlička StanislavWO    30710
18.Vojna DanielPachman Tomáš107-7-8332810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chaloupka Mikuláš12Levenec Alexandr30
Cimrmanová Eliška03Lážnovský Jiří21
Vojna Daniel31Jedlička Stanislav21
Krous Martin12Pachman Tomáš13
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:27454:498Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Trpák Radek
Jirkovský Václav
 
 
-8796 3110
2.Rujder David
Rákosník Petr
 
 
Moravec Milan
Běloušek David
 
 
-6986 3120
3.Rujder DavidJirkovský Václav351  3030
4.Šturc JaroslavMoravec Milan-8-5-1  0331
5.Rákosník PetrBěloušek David-9748 3141
6.Kovanda MilanTrpák Radek52-117 3151
7.Šturc JaroslavJirkovský Václav688  3061
8.Rákosník PetrMoravec Milan-47-8-6 1362
9.Kovanda MilanBěloušek David835  3072
10.Rujder DavidTrpák Radek8117  3082
11.Rákosník PetrJirkovský Václav1259  3092
12.Kovanda MilanMoravec Milan3-38-6432102
13.Rujder DavidBěloušek DavidWO    30112
14.Šturc JaroslavTrpák RadekWO    03113
15.Kovanda MilanJirkovský VáclavWO    03114
16.Rujder DavidMoravec MilanWO    03115
17.Šturc JaroslavBěloušek DavidWO    03116
18.Rákosník PetrTrpák RadekWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rujder David20Jirkovský Václav03
Šturc Jaroslav11Moravec Milan21
Rákosník Petr21Běloušek David02
Kovanda Milan30Trpák Radek02
WO15WO51



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:41646:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapoun Ondřej
Adamczuk Janusz
 
 
Barcal Petr
Frýdl Miloš
 
 
-5-5-9  0301
2.Macek Zdeněk ml.
Adamczuk Jan
 
 
Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
86-9-7-72302
3.Kapoun OndřejCacek Tomáš-4-3-9  0303
4.Adamczuk JanFrýdl Miloš-5979 3113
5.Adamczuk JanuszBarcal Petr-5-95733223
6.Macek Zdeněk ml.Hluchý Marek6-7-7-6 1324
7.Adamczuk JanCacek Tomáš68-7-783234
8.Adamczuk JanuszFrýdl Miloš-10-10-2  0335
9.Macek Zdeněk ml.Barcal Petr7-6-9973245
10.Kapoun OndřejHluchý Marek-9-1-6  0346
11.Adamczuk JanuszCacek Tomáš-10689 3156
12.Macek Zdeněk ml.Frýdl Miloš8-9-10-4 1357
13.Kapoun OndřejBarcal Petr-97-11613267
14.Adamczuk JanHluchý Marek-510106 3177
15.Macek Zdeněk ml.Cacek Tomáš11-4-8823287
16.Kapoun OndřejFrýdl Miloš-8-63-9 1388
17.Adamczuk JanBarcal Petr99-36 3198
18.Adamczuk JanuszHluchý Marek-7-44-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kapoun Ondřej13Cacek Tomáš13
Adamczuk Jan40Frýdl Miloš31
Adamczuk Janusz22Barcal Petr04
Macek Zdeněk ml.22Hluchý Marek31
teplota před 19stupnu teplota po 20 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Stochov - HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35720:692TJ Sokol Stochov Honice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velc Tomáš
Jedlička Jaroslav
 
 
Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
-86-12-7 1301
2.Janoušek Zdeněk
Žák Roman
 
 
Herink Jan
Pilecký Jiří
 
 
-610-1010-12302
3.Velc TomášHerink Jan6-7810 3112
4.Janoušek ZdeněkLukeš Tomáš7-94-4-72313
5.Žák RomanSteiner Petr1076  3023
6.Jedlička JaroslavPilecký Jiří-7-958-72324
7.Janoušek ZdeněkHerink Jan-5-810-3 1325
8.Žák RomanLukeš Tomáš9-778 3135
9.Jedlička JaroslavSteiner Petr-11711-5-112336
10.Velc TomášPilecký Jiří8-7107 3146
11.Žák RomanHerink Jan-576-763256
12.Jedlička JaroslavLukeš Tomáš-7-6-11  0357
13.Velc TomášSteiner Petr-106-9763267
14.Janoušek ZdeněkPilecký Jiří-6-10-9  0368
15.Jedlička JaroslavHerink Jan-97-9893278
16.Velc TomášLukeš Tomáš933  3088
17.Janoušek ZdeněkSteiner Petr-13-103773298
18.Žák RomanPilecký Jiří958  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Velc Tomáš40Herink Jan13
Janoušek Zdeněk13Lukeš Tomáš22
Žák Roman40Steiner Petr13
Jedlička Jaroslav13Pilecký Jiří22
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:Hršči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37663:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Miroslav
Mrázek Jindřich st.
 
 
Pánek Jan
Vaktor Ivan
 
 
-9-6-8  0301
2.Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
Vajnar Luboš
Černý Martin
 
 
-1258-7-62302
3.Mrázek Jindřich st.Černý Martin654  3012
4.Novák TomášVajnar Luboš557  3022
5.Hájek MiroslavVaktor Ivan-6-9-3  0323
6.Šapovalov JiříPánek Jan27-4-8-92324
7.Novák TomášČerný Martin-9-4-9  0325
8.Hájek MiroslavVajnar Luboš8-95-973235
9.Šapovalov JiříVaktor Ivan-7-5-5  0336
10.Mrázek Jindřich st.Pánek Jan7-595 3146
11.Hájek MiroslavČerný Martin7-12-4-1 1347
12.Šapovalov JiříVajnar Luboš4610  3057
13.Mrázek Jindřich st.Vaktor Ivan7-13-9983267
14.Novák TomášPánek Jan9-5-41093277
15.Šapovalov JiříČerný Martin-104106 3187
16.Mrázek Jindřich st.Vajnar Luboš-1036-3103297
17.Novák TomášVaktor Ivan-49-97-42398
18.Hájek MiroslavPánek Jan-611-912-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrázek Jindřich st.40Černý Martin22
Novák Tomáš22Vajnar Luboš04
Hájek Miroslav13Vaktor Ivan31
Šapovalov Jiří22Pánek Jan22
Ne Teplota začátek 18 st C Teplota konec 18 st.C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS