Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:25658:549TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Tomáš
Mrázek Jindřich st.
 
 
Plachý Josef
Vojna Daniel
 
 
76-6-793210
2.Šapovalov Jiří
Hájek Miroslav
 
 
Krous Martin
Chaloupka Mikuláš
 
 
-91159 3120
3.Mrázek Jindřich st.Vojna Daniel6-977 3130
4.Novák TomášChaloupka Mikuláš10-13-99-122331
5.Hájek MiroslavKrous Martin7-810-843241
6.Šapovalov JiříPlachý Josef365  3051
7.Novák TomášVojna Daniel-96105 3161
8.Hájek MiroslavChaloupka Mikuláš-96-2-5 1362
9.Šapovalov JiříKrous Martin98-73 3172
10.Mrázek Jindřich st.Plachý Josef376  3082
11.Hájek MiroslavVojna Daniel5-77-943292
12.Šapovalov JiříChaloupka Mikuláš7-8129 31102
13.Mrázek Jindřich st.Krous Martin10-79-10532112
14.Novák TomášPlachý JosefWO    03113
15.Šapovalov JiříVojna Daniel761  30123
16.Mrázek Jindřich st.Chaloupka MikulášWO    30133
17.Novák TomášKrous MartinWO    03134
18.Hájek MiroslavPlachý JosefWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrázek Jindřich st.30Vojna Daniel04
Novák Tomáš11Chaloupka Mikuláš21
Hájek Miroslav21Krous Martin03
Šapovalov Jiří40Plachý Josef02
WO22WO22
Ne Teplota začátek 18st.C Teplota konec 18st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Stochov - HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33651:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velc Tomáš
Jedlička Jaroslav
 
 
Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
4-6610 3110
2.Žák Roman
Fencl Petr
 
 
Stolz Daniel
Sláma Jan
 
 
14-63-883220
3.Velc TomášKrejčí Tomáš1398  3030
4.Žák RomanHnidka Marian-9-6-7  0331
5.Fencl PetrStolz Daniel6-6-46-32332
6.Jedlička JaroslavSláma Jan165  3042
7.Žák RomanKrejčí Tomáš2-6-8-7 1343
8.Fencl PetrHnidka Marian6-78-7-42344
9.Jedlička JaroslavStolz Daniel-1-79-7 1345
10.Velc TomášSláma Jan1165  3055
11.Janoušek ZdeněkKrejčí Tomáš973  3065
12.Jedlička JaroslavHnidka Marian-5-710-7 1366
13.Velc TomášStolz Daniel99-56 3176
14.Žák RomanSláma Jan9-718 3186
15.Jedlička JaroslavKrejčí Tomáš913-12-6-92387
16.Velc TomášHnidka Marian6-6-9-11 1388
17.Žák RomanStolz Daniel-6-510-5 1389
18.Janoušek ZdeněkSláma Jan-6997 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Velc Tomáš31Krejčí Tomáš22
Žák Roman13Hnidka Marian40
Fencl Petr02Stolz Daniel31
Jedlička Jaroslav13Sláma Jan04
Janoušek Zdeněk20   
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28614:577TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herink Jan
Pilecký Jiří
 
 
Lepka Martin ml.
Adamczuk Janusz
 
 
-9931 3110
2.Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
Kapoun Ondřej
Cír Radek
 
 
-9-6-8  0311
3.Pilecký JiříAdamczuk Janusz-6-8-6  0312
4.Lukeš TomášCír Radek-10-789-102313
5.Steiner PetrKapoun Ondřej8911  3023
6.Herink JanLepka Martin ml.635  3033
7.Lukeš TomášAdamczuk Janusz1269  3043
8.Steiner PetrCír Radek-68-4-7 1344
9.Herink JanKapoun Ondřej784  3054
10.Pilecký JiříLepka Martin ml.-10-1015-9 1355
11.Steiner PetrAdamczuk Janusz693  3065
12.Herink JanCír Radek868  3075
13.Pilecký JiříKapoun Ondřej-10-8-8  0376
14.Lukeš TomášLepka Martin ml.5-7-84-82377
15.Herink JanAdamczuk Janusz514-67 3187
16.Pilecký JiříCír Radek-1-4-4  0388
17.Lukeš TomášKapoun Ondřej8-5610 3198
18.Steiner PetrLepka Martin ml.811-55 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilecký Jiří04Adamczuk Janusz13
Lukeš Tomáš22Cír Radek31
Steiner Petr31Kapoun Ondřej13
Herink Jan40Lepka Martin ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43592:695Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pánek Jan
Vaktor Ivan
 
 
Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
-4-5-9  0301
2.Macák Petr
Sajdl Vladimír
 
 
Rujder David
Rákosník Petr
 
 
10-8-5-8 1302
3.Pánek JanKovanda Milan-9-911-2 1303
4.Macák PetrRujder David5-112-7-82304
5.Sajdl VladimírŠturc Jaroslav-98-6-8 1305
6.Vaktor IvanRákosník Petr1193  3015
7.Macák PetrKovanda Milan9-7610 3125
8.Sajdl VladimírRujder David763  3035
9.Vaktor IvanŠturc Jaroslav-13-4-6  0336
10.Pánek JanRákosník Petr76-96 3146
11.Sajdl VladimírKovanda Milan-9-76-4 1347
12.Vaktor IvanRujder David8-8-9963257
13.Pánek JanŠturc Jaroslav119-9-5-62358
14.Macák PetrRákosník Petr-8-9914-132359
15.Vaktor IvanKovanda Milan-7-108-12 13510
16.Pánek JanRujder David-69-7-6 13511
17.Macák PetrŠturc JaroslavWO    03512
18.Sajdl VladimírRákosník PetrWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pánek Jan13Kovanda Milan31
Macák Petr12Rujder David22
Sajdl Vladimír12Šturc Jaroslav30
Vaktor Ivan22Rákosník Petr12
WO02WO20
Teplota začátek 20°C, konec 20°C. V průběhu utkání nazval hráč Rákosník hráče Macáka kokotem, hráč Macák označil hráče Rákosníka pazdřivcem.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11660:428Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
Kilian Vít
Skoupil Lukáš
 
 
693  3010
2.Běloušek David
Hrbek Jiří
 
 
Doležal Tomáš
Zamazal Pavel
 
 
634  3020
3.Hrbek JiříKilian Vít9-8-10953230
4.Moravec MilanSkoupil Lukáš783  3040
5.Spiegl RichardDoležal Tomáš967  3050
6.Běloušek DavidZamazal Pavel-106138 3160
7.Moravec MilanKilian Vít585  3070
8.Spiegl RichardSkoupil Lukáš1145  3080
9.Běloušek DavidDoležal Tomáš64-94 3190
10.Hrbek JiříZamazal Pavel-7-9-13  0391
11.Spiegl RichardKilian Vít533  30101
12.Běloušek DavidSkoupil Lukáš9712  30111
13.Hrbek JiříDoležal Tomáš569  30121
14.Moravec MilanZamazal Pavel5414  30131
15.Běloušek DavidKilian VítWO    30141
16.Hrbek JiříSkoupil Lukáš-9865 31151
17.Moravec MilanDoležal Tomáš6415  30161
18.Spiegl RichardZamazal Pavel1-9-7-10 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrbek Jiří31Kilian Vít03
Moravec Milan40Skoupil Lukáš04
Spiegl Richard31Doležal Tomáš04
Běloušek David30Zamazal Pavel22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18669:489Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Levenec Alexandr
Lážnovský Jiří
 
 
9-855 3110
2.Barcal Petr
Frýdl Miloš
 
 
Pachman Tomáš
Jedlička Stanislav
 
 
668  3020
3.Cacek TomášLevenec Alexandr-18-6-11 1321
4.Hluchý MarekLážnovský Jiří-9-83-6 1322
5.Barcal PetrJedlička Stanislav12-7108 3132
6.Frýdl MilošPachman Tomáš5128  3042
7.Hluchý MarekLevenec Alexandr1467  3052
8.Barcal PetrLážnovský Jiří-8976 3162
9.Frýdl MilošJedlička Stanislav849  3072
10.Cacek TomášPachman Tomáš71010  3082
11.Barcal PetrLevenec Alexandr-6-899-92383
12.Frýdl MilošLážnovský Jiří86-9-843293
13.Cacek TomášJedlička Stanislav-28-34-62394
14.Hluchý MarekPachman Tomáš1318  30104
15.Frýdl MilošLevenec AlexandrWO    30114
16.Cacek TomášLážnovský JiříWO    30124
17.Hluchý MarekJedlička StanislavWO    30134
18.Barcal PetrPachman Tomáš-8692 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cacek Tomáš12Levenec Alexandr21
Hluchý Marek21Lážnovský Jiří12
Barcal Petr31Jedlička Stanislav12
Frýdl Miloš30Pachman Tomáš04
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS