Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Sokol Stochov - Honice , Družstevní 90Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45505:635TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudeček Josef
Krob Pavel
 
 
Vojna Daniel
Cimrmanová Eliška
 
 
10-5-4-6 1301
2.Janoušek Zdeněk
Jedlička Jaroslav
 
 
Chaloupka Mikuláš
Krous Martin
 
 
-4-8-7  0302
3.Hudeček JosefCimrmanová Eliška849  3012
4.Krob PavelChaloupka Mikuláš-5-1-5  0313
5.Jedlička JaroslavKrous Martin-83-8-9 1314
6.Janoušek ZdeněkVojna Daniel-6129-8-82315
7.Krob PavelCimrmanová Eliška66-3-4-72316
8.Jedlička JaroslavChaloupka Mikuláš-69-9-11 1317
9.Janoušek ZdeněkKrous Martin-2-8-7  0318
10.Hudeček JosefVojna Daniel-7-4-6  0319
11.Jedlička JaroslavCimrmanová Eliška-1410-6583229
12.Janoušek ZdeněkChaloupka Mikuláš810-88 3139
13.Hudeček JosefKrous Martin4-6-8-8 13310
14.Krob PavelVojna Daniel-3-5-9  03311
15.Janoušek ZdeněkCimrmanová EliškaWO    30411
16.Hudeček JosefChaloupka Mikuláš-4-8-8  03412
17.Krob PavelKrous Martin-8-13-5  03413
18.Jedlička JaroslavVojna DanielWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hudeček Josef13Cimrmanová Eliška12
Krob Pavel04Chaloupka Mikuláš31
Jedlička Jaroslav12Krous Martin40
Janoušek Zdeněk12Vojna Daniel30
WO11WO11
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31639:574nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Tomáš
Mrázek Jindřich st.
 
 
Krejčí Tomáš
Hnidka Marian
 
 
-12-98-8 1301
2.Šapovalov Jiří
Hájek Miroslav
 
 
Stolz Daniel
Řezníček Lukáš
 
 
7117  3011
3.Mrázek Jindřich st.Hnidka Marian-7955 3121
4.Novák TomášStolz Daniel-6-109-9 1322
5.Hájek MiroslavŘezníček Lukáš568  3032
6.Šapovalov JiříKrejčí Tomáš-9-84-6 1333
7.Novák TomášHnidka Marian8-8-11-9 1334
8.Hájek MiroslavStolz Daniel-9375 3144
9.Šapovalov JiříŘezníček Lukáš545  3054
10.Mrázek Jindřich st.Krejčí Tomáš4-4-11-8 1355
11.Hájek MiroslavHnidka Marian-11-767-52356
12.Šapovalov JiříStolz Daniel85-87 3166
13.Mrázek Jindřich st.Řezníček Lukáš566  3076
14.Novák TomášKrejčí Tomáš8-7-4-4 1377
15.Šapovalov JiříHnidka Marian744  3087
16.Mrázek Jindřich st.Stolz Daniel-7-9-8  0388
17.Novák TomášŘezníček Lukáš5-956 3198
18.Hájek MiroslavKrejčí Tomáš-2-79-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Jindřich st.22Hnidka Marian22
Novák Tomáš13Stolz Daniel22
Hájek Miroslav22Řezníček Lukáš04
Šapovalov Jiří31Krejčí Tomáš40
Ne Teplota začátek 18stC Teplota konec 18st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36674:672STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zýmová Pavla
Řeháček Jiří
 
 
Kapoun Ondřej
Adamczuk Janusz
 
 
-6-3-8  0301
2.Pánek Jan
Vaktor Ivan
 
 
Cír Radek
Macek Zdeněk ml.
 
 
85-7-9-22302
3.Řeháček JiříCír Radek-10-6-5  0303
4.Zýmová PavlaAdamczuk Janusz788  3013
5.Pánek JanMacek Zdeněk ml.-7-109783223
6.Vaktor IvanKapoun Ondřej-4887 3133
7.Zýmová PavlaCír Radek88-65 3143
8.Pánek JanAdamczuk Janusz-7-57953253
9.Vaktor IvanMacek Zdeněk ml.982  3063
10.Řeháček JiříKapoun Ondřej64-6-6-52364
11.Pánek JanCír Radek-4-8-9  0365
12.Vaktor IvanAdamczuk Janusz89-6-863275
13.Rampa LadislavMacek Zdeněk ml.-5-75-9 1376
14.Zýmová PavlaKapoun Ondřej11-97-9-82377
15.Vaktor IvanCír Radek68-128 3187
16.Rampa LadislavAdamczuk Janusz-58-8-8 1388
17.Zýmová PavlaMacek Zdeněk ml.10-9-9143298
18.Pánek JanKapoun Ondřej10-6106 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řeháček Jiří02Cír Radek22
Zýmová Pavla31Adamczuk Janusz13
Pánek Jan31Macek Zdeněk ml.13
Vaktor Ivan40Kapoun Ondřej22
Rampa Ladislav02   
Teplota začátek 19°C, konec 19°C. Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36608:601Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herink Jan
Pilecký Jiří
 
 
Rujder David
Rákosník Petr
 
 
-69119 3110
2.Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
Hakl Petr
Šturc Jaroslav
 
 
63-6-9-112311
3.Pilecký JiříRujder David-3-9-5  0312
4.Steiner PetrŠturc Jaroslav8-6-5-9 1313
5.Lukeš TomášHakl Petr-8879 3123
6.Herink JanRákosník Petr47-13-1063233
7.Steiner PetrRujder David-7-6-3  0334
8.Lukeš Tomᚊturc Jaroslav-7-8-6  0335
9.Herink JanHakl Petr2133  3045
10.Pilecký JiříRákosník Petr-6-6-9  0346
11.Lukeš TomášRujder David-5-4-1  0347
12.Herink JanŠturc Jaroslav877  3057
13.Pilecký JiříHakl Petr-9-665-82358
14.Steiner PetrRákosník Petr-75-9-9 1359
15.Herink JanRujder David4-8810 3169
16.Pilecký JiříŠturc Jaroslav5-9-11-7 13610
17.Steiner PetrHakl Petr-79611 31710
18.Lukeš TomášRákosník PetrWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilecký Jiří04Rujder David31
Steiner Petr13Šturc Jaroslav31
Lukeš Tomáš12Hakl Petr13
Herink Jan40Rákosník Petr21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7650:399Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
Kilian Vít
Skoupil Lukáš
 
 
8-554 3110
2.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Doležal Tomáš
Zamazal Pavel
 
 
593  3020
3.Cacek TomášKilian Vít467  3030
4.Hluchý MarekSkoupil Lukáš7-716 3140
5.Barcal PetrDoležal Tomáš-71077 3150
6.Frýdl MilošZamazal Pavel448  3060
7.Hluchý MarekKilian Vít384  3070
8.Barcal PetrSkoupil Lukáš662  3080
9.Frýdl MilošDoležal Tomáš765  3090
10.Cacek TomášZamazal Pavel824  30100
11.Barcal PetrKilian Vít589  30110
12.Frýdl MilošSkoupil Lukáš582  30120
13.Cacek TomášDoležal Tomáš358  30130
14.Plecitý LukášZamazal Pavel57-610 31140
15.Frýdl MilošKilian Vít727  30150
16.Cacek TomášSkoupil Lukáš758  30160
17.Plecitý LukášDoležal Tomáš511-96 31170
18.Barcal PetrZamazal Pavel-56-139432180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cacek Tomáš40Kilian Vít04
Hluchý Marek20Skoupil Lukáš04
Barcal Petr40Doležal Tomáš04
Frýdl Miloš40Zamazal Pavel04
Plecitý Lukáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39669:668TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spiegl Richard
Moravec Milan
 
 
Levenec Alexandr
Lážnovský Jiří
 
 
34-99 3110
2.Běloušek David
Trpák Radek
 
 
Jedlička Stanislav
Horbaj Dušan
 
 
-6-10-10  0311
3.Trpák RadekLevenec Alexandr-8-9-7  0312
4.Moravec MilanLážnovský Jiří59-3-7-62313
5.Spiegl RichardJedlička Stanislav-5-87663223
6.Běloušek DavidHorbaj Dušan8-767 3133
7.Moravec MilanLevenec Alexandr-788-783243
8.Spiegl RichardLážnovský Jiří781  3053
9.Běloušek DavidJedlička Stanislav-139-10-9 1354
10.Trpák RadekHorbaj Dušan6-88-11-82355
11.Spiegl RichardLevenec Alexandr2-1083 3165
12.Běloušek DavidLážnovský Jiří-6-8-4  0366
13.Trpák RadekJedlička Stanislav-0-59-2 1367
14.Moravec MilanHorbaj Dušan4-127-993277
15.Běloušek DavidLevenec Alexandr5-3-9-5 1378
16.Trpák RadekLážnovský Jiří-89-7-8 1379
17.Moravec MilanJedlička Stanislav15-63-8-1023710
18.Spiegl RichardHorbaj Dušan1026  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trpák Radek04Levenec Alexandr22
Moravec Milan22Lážnovský Jiří31
Spiegl Richard40Jedlička Stanislav31
Běloušek David13Horbaj Dušan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS