Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33589:509Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojna Daniel
Cimrmanová Eliška
 
 
Hrbek Jiří
Běloušek David
 
 
-7536 3110
2.Krous Martin
Chaloupka Mikuláš
 
 
Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
75-107 3120
3.Vojna DanielMoravec Milan-4-4-11  0321
4.Chaloupka MikulášHrbek Jiří-311411 3131
5.Krous MartinSpiegl Richard8-9-9-10 1332
6.Cimrmanová EliškaBěloušek David-8-49-8 1333
7.Chaloupka MikulášMoravec Milan-7-5-9  0334
8.Krous MartinHrbek Jiří9-3-118-72335
9.Cimrmanová EliškaSpiegl Richard-1-7-5  0336
10.Vojna DanielBěloušek David-9-685-42337
11.Krous MartinMoravec Milan5-8-8-7 1338
12.Cimrmanová EliškaHrbek Jiří-8-1-8  0339
13.Vojna DanielSpiegl Richard15-4-9-823310
14.Chaloupka MikulášBěloušek David896  30410
15.Cimrmanová EliškaMoravec MilanWO    30510
16.Vojna DanielHrbek JiříWO    30610
17.Chaloupka MikulášSpiegl RichardWO    30710
18.Krous MartinBěloušek DavidWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojna Daniel03Moravec Milan30
Chaloupka Mikuláš21Hrbek Jiří21
Krous Martin03Spiegl Richard30
Cimrmanová Eliška03Běloušek David21
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:45558:676Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš
Řezníček Lukáš
 
 
Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
7-10-8883210
2.Stolz Daniel
Kratochvíl Tomáš
 
 
Hluchý Marek
Plecitý Lukáš
 
 
5-6-89-92311
3.Kratochvíl TomášFrýdl Miloš-1-7-4  0312
4.Řezníček LukášHluchý Marek-5-7-6  0313
5.Krejčí TomášBarcal Petr6-4-7-5 1314
6.Stolz DanielPlecitý Lukáš6-710-11-32315
7.Řezníček LukášFrýdl Miloš-1-2-8  0316
8.Krejčí TomášHluchý Marek583  3026
9.Stolz DanielBarcal Petr-8-713-5 1327
10.Kratochvíl TomášPlecitý Lukáš-6-5-4  0328
11.Krejčí TomášFrýdl Miloš-114-8693238
12.Stolz DanielHluchý Marek625  3048
13.Kratochvíl TomášBarcal Petr-5-8-7  0349
14.Řezníček LukášPlecitý Lukáš7-49-593259
15.Stolz DanielFrýdl Miloš78-8-8-723510
16.Kratochvíl TomášHluchý Marek-3-26-1 13511
17.Řezníček LukášBarcal Petr-9-9-4  03512
18.Krejčí TomášPlecitý Lukáš82-1-6-723513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Tomáš04Frýdl Miloš31
Řezníček Lukáš13Hluchý Marek22
Krejčí Tomáš22Barcal Petr40
Stolz Daniel13Plecitý Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36583:583TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selement Jaroslav
Zamazal Pavel
 
 
Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
-7-6-7  0301
2.Kilian Vít
Doležal Tomáš
 
 
Herink Jan
Pilecký Jiří
 
 
7-6-4-8 1302
3.Doležal TomášHerink Jan5-9-107-92303
4.Kilian VítSteiner Petr6-456 3113
5.Zamazal PavelLukeš Tomáš-8-8-7  0314
6.Selement JaroslavPilecký Jiří182  3024
7.Kilian VítHerink Jan-9-8-8  0325
8.Zamazal PavelSteiner Petr91-68 3135
9.Selement JaroslavLukeš Tomáš9-2-11-7 1336
10.Doležal TomášPilecký Jiří689  3046
11.Zamazal PavelHerink Jan-11-12-11  0347
12.Selement JaroslavSteiner Petr335  3057
13.Doležal TomášLukeš Tomáš8-7-8-4 1358
14.Kilian VítPilecký Jiří1210-98 3168
15.Selement JaroslavHerink Jan-8-7-3  0369
16.Doležal TomášSteiner Petr731  3079
17.Kilian VítLukeš Tomáš-7-5-7  03710
18.Zamazal PavelPilecký Jiří75-12-2-1423711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Tomáš22Herink Jan40
Kilian Vít22Steiner Petr04
Zamazal Pavel13Lukeš Tomáš40
Selement Jaroslav22Pilecký Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36603:549STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levenec Alexandr
Lážnovský Jiří
 
 
Sajdl Vladimír
Vaktor Ivan
 
 
-5-1487-112301
2.Jedlička Stanislav
Pachman Tomáš
 
 
Macák Petr
Vesecký David
 
 
-6-7-5  0302
3.Jedlička StanislavVesecký David47-1113 3112
4.Lážnovský JiříVaktor Ivan-997-9-102313
5.Pachman TomášMacák Petr4-6-7-8 1314
6.Levenec AlexandrSajdl Vladimír-7-2-7  0315
7.Lážnovský JiříVesecký David10-6-8-9 1316
8.Pachman TomášVaktor Ivan-9-108-8 1317
9.Levenec AlexandrMacák Petr11-89-723227
10.Jedlička StanislavSajdl Vladimír-6-7-3  0328
11.Pachman TomášVesecký David-2-5-7  0329
12.Levenec AlexandrVaktor Ivan1096  3039
13.Jedlička StanislavMacák Petr-689-10-623310
14.Lážnovský JiříSajdl Vladimír-9-7-8  03311
15.Levenec AlexandrVesecký DavidWO    30411
16.Jedlička StanislavVaktor IvanWO    30511
17.Lážnovský JiříMacák Petr000  30611
18.Pachman TomášSajdl Vladimír000  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jedlička Stanislav12Vesecký David21
Lážnovský Jiří13Vaktor Ivan21
Pachman Tomáš13Macák Petr22
Levenec Alexandr21Sajdl Vladimír31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:23638:549KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
Mrázek Jindřich st.
Polášek Milan
 
 
748  3010
2.Rezek Jan
Macek Zdeněk ml.
 
 
Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
769  3020
3.Adamczuk JanŠapovalov Jiří-898-993230
4.Adamczuk JanuszMrázek Jindřich st.-4-6-7  0331
5.Rezek JanNovák Tomáš874  3041
6.Macek Zdeněk ml.Beránek Josef-13687 3151
7.Adamczuk JanuszŠapovalov Jiří-6-6-4  0352
8.Rezek JanMrázek Jindřich st.8-1179 3162
9.Macek Zdeněk ml.Polášek Milan768  3072
10.Adamczuk JanBeránek Josef536  3082
11.Rezek JanŠapovalov Jiří12-1456 3192
12.Macek Zdeněk ml.Mrázek Jindřich st.7-8910 31102
13.Adamczuk JanPolášek Milan-86-88332112
14.Adamczuk JanuszBeránek Josef12-878 31122
15.Macek Zdeněk ml.Šapovalov JiříWO    30132
16.Adamczuk JanMrázek Jindřich st.-92-910632142
17.Adamczuk JanuszPolášek Milan8-7-4-8 13143
18.Rezek JanBeránek JosefWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamczuk Jan40Šapovalov Jiří12
Adamczuk Janusz13Mrázek Jindřich st.13
Rezek Jan30Novák Tomáš01
Macek Zdeněk ml.30Beránek Josef03
   Polášek Milan12
WO11WO11
teplota před 21 stupnu po zapase 22 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28639:582Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jaroslav
Hakl Petr
 
 
Fencl Petr
Janoušek Zdeněk
 
 
1089  3010
2.Rujder David
Rákosník Petr
 
 
Jedlička Jaroslav
Žák Roman
 
 
10-6-8-8 1311
3.Šturc JaroslavJedlička Jaroslav-4-5-6  0312
4.Rákosník PetrJanoušek Zdeněk-9674 3122
5.Hakl PetrŽák Roman8-8-6-8 1323
6.Rujder DavidFencl Petr755  3033
7.Rákosník PetrJedlička Jaroslav-812-7-8 1334
8.Hakl PetrJanoušek Zdeněk3-7-8-9 1335
9.Rujder DavidŽák Roman668  3045
10.Šturc JaroslavFencl Petr912-104 3155
11.Hakl PetrJedlička Jaroslav-9-3-6  0356
12.Rujder DavidJanoušek Zdeněk6810  3066
13.Šturc JaroslavŽák Roman2-88-983276
14.Rákosník PetrFencl Petr-6-778-92377
15.Rujder DavidJedlička Jaroslav797  3087
16.Šturc JaroslavJanoušek Zdeněk1263  3097
17.Rákosník PetrŽák Roman95-8-7-122398
18.Hakl PetrFencl Petr385  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šturc Jaroslav31Jedlička Jaroslav31
Rákosník Petr13Janoušek Zdeněk13
Hakl Petr13Žák Roman22
Rujder David40Fencl Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy