Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37599:605Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lafek Dominik
Stolz Daniel
 
 
Hrbek Jiří
Běloušek David
 
 
8-648 3110
2.Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
9-4-211-42311
3.Řezníček LukášMoravec Milan7-2-6-4 1312
4.Krejčí TomášHrbek Jiří-867-873222
5.Stolz DanielSpiegl Richard-6-8-5  0323
6.Hnidka MarianBěloušek David-95-7-8 1324
7.Krejčí TomášMoravec Milan89-78 3134
8.Stolz DanielHrbek Jiří7-78-7-62335
9.Hnidka MarianSpiegl Richard-9-59963245
10.Řezníček LukášBěloušek David-5-7-9  0346
11.Stolz DanielMoravec Milan-9-8-2  0347
12.Hnidka MarianHrbek Jiří-6-9-9  0348
13.Lafek DominikSpiegl Richard-13-7-7  0349
14.Krejčí TomášBěloušek David978  3059
15.Hnidka MarianMoravec Milan7-8-10-5 13510
16.Lafek DominikHrbek Jiří108-134 31610
17.Krejčí TomášSpiegl RichardWO    30710
18.Stolz DanielBěloušek DavidWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řezníček Lukáš02Moravec Milan31
Krejčí Tomáš30Hrbek Jiří22
Stolz Daniel03Spiegl Richard21
Hnidka Marian13Běloušek David21
Lafek Dominik11   
WO20WO02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:48545:710Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Matěj
Cimrmanová Eliška
 
 
Hluchý Marek
Plecitý Lukáš
 
 
-7-1-9  0301
2.Krous Martin
Chaloupka Mikuláš
 
 
Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
8-6-9793211
3.Bláha MatějHluchý Marek-6-7-3  0312
4.Cimrmanová EliškaFrýdl Miloš-4119-453222
5.Krous MartinBarcal Petr-108-7-8 1323
6.Chaloupka MikulášPlecitý Lukáš6-988 3133
7.Cimrmanová EliškaHluchý Marek-4-8-9  0334
8.Krous MartinFrýdl Miloš-910-105-72335
9.Chaloupka MikulášBarcal Petr-7-84763245
10.Vojna DanielPlecitý Lukáš7-8-10-3 1346
11.Krous MartinHluchý Marek84-8-753256
12.Chaloupka MikulášFrýdl Miloš7-45-5-112357
13.Vojna DanielBarcal Petr7-6-8-9 1358
14.Cimrmanová EliškaPlecitý Lukáš-65-59-52359
15.Chaloupka MikulášHluchý Marek-78-3-10 13510
16.Vojna DanielFrýdl MilošWO    03511
17.Cimrmanová EliškaBarcal PetrWO    03512
18.Krous MartinPlecitý LukášWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Matěj01Hluchý Marek31
Cimrmanová Eliška12Frýdl Miloš21
Krous Martin12Barcal Petr21
Chaloupka Mikuláš22Plecitý Lukáš21
Vojna Daniel02   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:35695:656TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levenec Alexandr
Lážnovský Jiří
 
 
Herink Jan
Pilecký Jiří
 
 
98-6-853210
2.Jedlička Stanislav
Pachman Tomáš
 
 
Steiner Petr
Lukeš Tomáš
 
 
-8-10-6  0311
3.Jedlička StanislavHerink Jan-8636 3121
4.Lážnovský JiříSteiner Petr-8847 3131
5.Pachman TomášLukeš Tomáš10-7-910-52332
6.Levenec AlexandrPilecký Jiří5-2129 3142
7.Lážnovský JiříHerink Jan8-98-783252
8.Pachman TomášSteiner Petr68-8-8-62353
9.Levenec AlexandrLukeš Tomáš-86-6593263
10.Jedlička StanislavPilecký Jiří10-1167 3173
11.Pachman TomášHerink Jan-8-9-8  0374
12.Levenec AlexandrSteiner Petr-659-553284
13.Jedlička StanislavLukeš Tomáš955  3094
14.Lážnovský JiříPilecký Jiří10-8-5-5 1395
15.Levenec AlexandrHerink Jan-711-6-5 1396
16.Jedlička StanislavSteiner Petr-594-6632106
17.Lážnovský JiříLukeš Tomáš-77-8-8 13107
18.Pachman TomášPilecký JiříWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Stanislav40Herink Jan22
Lážnovský Jiří22Steiner Petr13
Pachman Tomáš03Lukeš Tomáš22
Levenec Alexandr31Pilecký Jiří12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45496:629STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selement Jaroslav
Zamazal Pavel
 
 
Vajnar Luboš
Pánek Jan
 
 
-96-10473210
2.Kilian Vít
Skoupil Lukáš
 
 
Zýmová Pavla
Vesecký David
 
 
-4-23-8 1311
3.Kilian VítZýmová Pavla98-7-9-152312
4.Skoupil LukášVesecký David6-8-10-6 1313
5.Selement JaroslavPánek Jan5-9-10943223
6.Zamazal PavelVajnar Luboš-9-7-7  0324
7.Skoupil LukášZýmová Pavla-4-8-10  0325
8.Selement JaroslavVesecký David377  3035
9.Zamazal PavelPánek Jan-7-124-4 1336
10.Kilian VítVajnar Luboš-9-11-6  0337
11.Selement JaroslavZýmová Pavla128-6-483247
12.Zamazal PavelVesecký David9-5-6-0 1348
13.Kilian VítPánek Jan-3-3-8  0349
14.Skoupil LukášVajnar Luboš-5-8-7  03410
15.Zamazal PavelZýmová Pavla-6WO   03411
16.Kilian VítVesecký DavidWO    03412
17.Skoupil LukášPánek JanWO    03413
18.Selement JaroslavVajnar LubošWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kilian Vít03Zýmová Pavla31
Skoupil Lukáš03Vesecký David21
Selement Jaroslav30Pánek Jan21
Zamazal Pavel04Vajnar Luboš30
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:25516:478Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rujder David
Pech Jan
 
 
Dvořáček Jaromír
Martínek Jaromír
 
 
228  3010
2.Šturc Jaroslav
Rákosník Petr
 
 
Šapovalov Jiří
Mrázek Jindřich st.
 
 
-8-86-12 1311
3.Šturc JaroslavŠapovalov Jiří8-9-6-6 1312
4.Rákosník PetrMrázek Jindřich st.-9-1-9  0313
5.Pech JanMartínek Jaromír551  3023
6.Rujder DavidDvořáček Jaromír665  3033
7.Rákosník PetrŠapovalov Jiří8-6-4-8 1334
8.Pech JanMrázek Jindřich st.786  3044
9.Rujder DavidMartínek Jaromír425  3054
10.Šturc JaroslavDvořáček Jaromír9-9-87103264
11.Pech JanŠapovalov Jiří5-585 3174
12.Rujder DavidMrázek Jindřich st.-74124 3184
13.Šturc JaroslavMartínek Jaromír835  3094
14.Rákosník PetrDvořáček Jaromír8810  30104
15.Rujder DavidŠapovalov JiříWO    30114
16.Šturc JaroslavMrázek Jindřich st.WO    03115
17.Rákosník PetrMartínek JaromírWO    03116
18.Pech JanDvořáček JaromírWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šturc Jaroslav21Šapovalov Jiří21
Rákosník Petr12Mrázek Jindřich st.12
Pech Jan30Martínek Jaromír03
Rujder David30Dvořáček Jaromír03
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
20,38 nehl
BodůSadMíčkůVítěz
9:940:37747:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Zdeněk ml.
Kapoun Ondřej
 
 
Jedlička Jaroslav
Žák Roman
 
 
6813  3010
2.Adamczuk Janusz
Hejda Václav ml.
 
 
Janoušek Zdeněk
Velc Tomáš
 
 
85-6-1073220
3.Kapoun OndřejJedlička Jaroslav-6-55-9 1321
4.Adamczuk JanuszŽák Roman-11-97-10 1322
5.Hejda Václav ml.Velc Tomáš998  3032
6.Macek Zdeněk ml.Janoušek Zdeněk42-6-9-112333
7.Adamczuk JanuszJedlička Jaroslav888  3043
8.Hejda Václav ml.Žák Roman-987-10-92344
9.Macek Zdeněk ml.Velc Tomáš-89-10353254
10.Kapoun OndřejJanoušek Zdeněk-843-8-92355
11.Hejda Václav ml.Jedlička Jaroslav7-69-843265
12.Macek Zdeněk ml.Žák Roman-6396 3175
13.Kapoun OndřejVelc Tomáš-54-7-13 1376
14.Adamczuk JanuszJanoušek Zdeněk-89-3-5 1377
15.Macek Zdeněk ml.Jedlička Jaroslav7-10-98103287
16.Kapoun OndřejŽák Roman-86-82-82388
17.Adamczuk JanuszVelc Tomáš-9-107-8 1389
18.Hejda Václav ml.Janoušek Zdeněk88-82 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kapoun Ondřej04Jedlička Jaroslav13
Adamczuk Janusz13Žák Roman31
Hejda Václav ml.31Velc Tomáš22
Macek Zdeněk ml.31Janoušek Zdeněk31
teplota před 21 stupnu teplota po 22 stupnu

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy