Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:32548:588KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lepka Martin ml.
Adamczuk Janusz
 
 
Chaloupka Mikuláš
Krous Martin
 
 
7614  3010
2.Kapoun Ondřej
Macek Zdeněk ml.
 
 
Cimrmanová Eliška
Vojna Daniel
 
 
45-46 3120
3.Adamczuk JanuszChaloupka Mikuláš-9-16-11  0321
4.Kapoun OndřejKrous Martin5-5113 3131
5.Lepka Martin ml.Cimrmanová Eliška-9-87443241
6.Macek Zdeněk ml.Vojna Daniel-865-1243251
7.Kapoun OndřejChaloupka Mikuláš-7-8-4  0352
8.Lepka Martin ml.Krous Martin-6939 3162
9.Macek Zdeněk ml.Cimrmanová Eliška1056  3072
10.Adamczuk JanuszVojna Daniel6-8-76-72373
11.Lepka Martin ml.Chaloupka Mikuláš-3278 3183
12.Macek Zdeněk ml.Krous Martin-36127 3193
13.Adamczuk JanuszCimrmanová Eliška-9473 31103
14.Kapoun OndřejVojna DanielWO    03104
15.Macek Zdeněk ml.Chaloupka MikulášWO    03105
16.Adamczuk JanuszKrous MartinWO    03106
17.Kapoun OndřejCimrmanová EliškaWO    03107
18.Lepka Martin ml.Vojna Daniel10-767 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamczuk Janusz12Chaloupka Mikuláš21
Kapoun Ondřej11Krous Martin03
Lepka Martin ml.40Cimrmanová Eliška03
Macek Zdeněk ml.30Vojna Daniel12
WO04WO40
teplota před 21 stupnu teplota po 22 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:31446:539Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rujder David
Pech Jan
 
 
Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
-81109 3110
2.Šturc Jaroslav
Šmíd Miroslav
 
 
Lafek Dominik
Stolz Daniel
 
 
98-86 3120
3.Šturc JaroslavKrejčí Tomáš-1232-1093230
4.Pech JanStolz Daniel-6778 3140
5.Šmíd MiroslavHnidka Marian14-8-6283250
6.Rujder DavidLafek Dominik831  3060
7.Pech JanKrejčí Tomáš1175  3070
8.Šmíd MiroslavStolz Daniel-46-7653280
9.Rujder DavidHnidka Marian9-676 3190
10.Šturc JaroslavLafek Dominik764  30100
11.Šmíd MiroslavKrejčí TomášWO    03101
12.Rujder DavidStolz DanielWO    03102
13.Šturc JaroslavHnidka MarianWO    03103
14.Pech JanLafek DominikWO    03104
15.Rujder DavidKrejčí TomášWO    03105
16.Šturc JaroslavStolz DanielWO    03106
17.Pech JanHnidka MarianWO    30116
18.Šmíd MiroslavLafek DominikWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šturc Jaroslav20Krejčí Tomáš02
Pech Jan20Stolz Daniel02
Šmíd Miroslav20Hnidka Marian02
Rujder David20Lafek Dominik02
WO17WO71



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25672:574TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šapovalov Jiří
Mrázek Jindřich st.
 
 
Kilian Vít
Zamazal Pavel
 
 
7-1013-773210
2.Dvořáček Jaromír
Beránek Josef
 
 
Skoupil Lukáš
Freisleben Zdeněk
 
 
-613311 3120
3.Polášek MilanKilian Vít-4-7-9  0321
4.Mrázek Jindřich st.Zamazal Pavel998  3031
5.Beránek JosefSkoupil Lukáš-7-729-42332
6.Šapovalov JiříFreisleben Zdeněk439  3042
7.Mrázek Jindřich st.Kilian Vít4-8-7-9 1343
8.Beránek JosefZamazal Pavel6105  3053
9.Šapovalov JiříSkoupil Lukáš1098  3063
10.Polášek MilanFreisleben Zdeněk10-9610 3173
11.Beránek JosefKilian Vít-8-5-7  0374
12.Šapovalov JiříZamazal Pavel75-8-823284
13.Polášek MilanSkoupil Lukáš9-9-84-52385
14.Mrázek Jindřich st.Freisleben Zdeněk128  3095
15.Šapovalov JiříKilian Vít105-1010 31105
16.Polášek MilanZamazal Pavel83-7-11-323106
17.Mrázek Jindřich st.Skoupil Lukáš378  30116
18.Beránek JosefFreisleben Zdeněk666  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Milan13Kilian Vít31
Mrázek Jindřich st.31Zamazal Pavel13
Beránek Josef22Skoupil Lukáš22
Šapovalov Jiří40Freisleben Zdeněk04
Ne Teplota začátek 20st.C Teplota konec 20st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Stochov - HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:34564:616TJ Sokol Stochov Honice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velc Tomáš
Jedlička Jaroslav
 
 
Lážnovský Jiří
Tuček Miroslav
 
 
9-9-9573210
2.Žák Roman
Janoušek Zdeněk
 
 
Jedlička Stanislav
Pachman Tomáš
 
 
12-118-293220
3.Janoušek ZdeněkJedlička Stanislav757  3030
4.Velc TomášLážnovský Jiří-8-4-12  0331
5.Žák RomanPachman Tomáš-88510 3141
6.Jedlička JaroslavTuček Miroslav-9-10-9  0342
7.Velc TomášJedlička Stanislav574  3052
8.Žák RomanLážnovský Jiří884  3062
9.Jedlička JaroslavPachman Tomáš8-4-71163272
10.Janoušek ZdeněkTuček Miroslav712-15 3182
11.Žák RomanJedlička Stanislav-97-10-4 1383
12.Jedlička JaroslavLážnovský Jiří98-89 3193
13.Janoušek ZdeněkPachman Tomáš-103-9-8 1394
14.Velc TomášTuček Miroslav7-6311 31104
15.Jedlička JaroslavJedlička Stanislav-8-6-9  03105
16.Janoušek ZdeněkLážnovský Jiří-2-6-3  03106
17.Velc TomášPachman TomášWO    03107
18.Žák RomanTuček MiroslavWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janoušek Zdeněk22Jedlička Stanislav22
Velc Tomáš21Lážnovský Jiří22
Žák Roman21Pachman Tomáš12
Jedlička Jaroslav22Tuček Miroslav12
WO02WO20
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:42445:602Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Pavel
Lukeš Tomáš
 
 
Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
-7-6-5  0301
2.Pilecký Jiří
Herink Jan
 
 
Běloušek David
Hrbek Jiří
 
 
3-109-1073211
3.Král PavelMoravec Milan-5-7-8  0312
4.Pilecký JiříHrbek Jiří-1-8-10  0313
5.Herink JanBěloušek David356  3023
6.Lukeš TomášSpiegl Richard-10-69-12 1324
7.Pilecký JiříMoravec Milan-6-3-5  0325
8.Herink JanHrbek Jiří10-1073 3135
9.Lukeš TomášBěloušek David6109  3045
10.Král PavelSpiegl Richard-710-3-6 1346
11.Herink JanMoravec Milan-9-4-7  0347
12.Lukeš TomášHrbek Jiří988  3057
13.Král PavelBěloušek David-108-8-7 1358
14.Pilecký JiříSpiegl Richard-4-7-3  0359
15.Lukeš TomášMoravec Milan-10-5-8  03510
16.Král PavelHrbek Jiří-6-7-4  03511
17.Pilecký JiříBěloušek DavidWO    03512
18.Herink JanSpiegl RichardWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Pavel04Moravec Milan40
Pilecký Jiří03Hrbek Jiří22
Herink Jan21Běloušek David12
Lukeš Tomáš22Spiegl Richard30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:32566:616STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Vladimír
Vesecký David
 
 
Plecitý Lukáš
Hluchý Marek
 
 
-7-7-8  0301
2.Vaktor Ivan
Pánek Jan
 
 
Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
-5-96783211
3.Pánek JanHluchý Marek104-4-8-42312
4.Vaktor IvanFrýdl Miloš7-107-993222
5.Sajdl VladimírBarcal Petr839  3032
6.Vesecký DavidPlecitý Lukáš6-893 3142
7.Vaktor IvanHluchý Marek699  3052
8.Sajdl VladimírFrýdl Miloš797  3062
9.Vesecký DavidBarcal Petr-8-7-8  0363
10.Pánek JanPlecitý Lukáš376  3073
11.Sajdl VladimírHluchý Marek12211  3083
12.Vesecký DavidFrýdl Miloš-10-8-9  0384
13.Pánek JanBarcal Petr-117-11983294
14.Vaktor IvanPlecitý Lukáš-769-81032104
15.Vesecký DavidHluchý Marek-4-498832114
16.Pánek JanFrýdl MilošWO    03115
17.Vaktor IvanBarcal PetrWO    03116
18.Sajdl VladimírPlecitý LukášWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pánek Jan21Hluchý Marek13
Vaktor Ivan30Frýdl Miloš12
Sajdl Vladimír30Barcal Petr12
Vesecký David22Plecitý Lukáš03
WO03WO30
Teplota začátek 20°C, konec 20°C Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS