Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TĚLOCVIČNA MZS OBECNICERozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:42612:678TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lafek Dominik
Táborský Oldřich
 
 
Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
-8-9-3  0301
2.Hnidka Marian
Stolz Daniel
 
 
Herink Jan
Pilecký Jiří
 
 
-84-6883211
3.Táborský OldřichHerink Jan-3-6-7  0312
4.Lafek DominikLukeš Tomáš-77-6-6 1313
5.Hnidka MarianSteiner Petr6-246 3123
6.Stolz DanielPilecký Jiří6-87-9-82324
7.Lafek DominikHerink Jan-5-4-7  0325
8.Hnidka MarianLukeš Tomáš8103  3035
9.Stolz DanielSteiner Petr2113  3045
10.Táborský OldřichPilecký Jiří-2-6-2  0346
11.Hnidka MarianHerink Jan4-1013-863256
12.Stolz DanielLukeš Tomáš12-74-473266
13.Táborský OldřichSteiner Petr-7-610-7 1367
14.Lafek DominikPilecký Jiří-687-5-92368
15.Stolz DanielHerink Jan6-78-943278
16.Táborský OldřichLukeš Tomáš-7-68-2 1379
17.Lafek DominikSteiner Petr-6-87-6 13710
18.Hnidka MarianPilecký Jiří-4-5108-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Oldřich04Herink Jan22
Lafek Dominik04Lukeš Tomáš22
Hnidka Marian31Steiner Petr22
Stolz Daniel31Pilecký Jiří40
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Podebradova 3214Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:31555:470STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojna Daniel
Cimrmanová Eliška
 
 
Pánek Jan
Vaktor Ivan
 
 
-98-9-6 1301
2.Chaloupka Mikuláš
Krous Martin
 
 
Vajnar Luboš
Zýmová Pavla
 
 
8511  3011
3.Cimrmanová EliškaVajnar Luboš899  3021
4.Krous MartinZýmová Pavla-37-7-5 1322
5.Vojna DanielVaktor Ivan-6-8-1  0323
6.Chaloupka MikulášPánek Jan-961010 3133
7.Krous MartinVajnar Luboš-111010-10-72334
8.Vojna DanielZýmová Pavla-684-6-32335
9.Chaloupka MikulášVaktor Ivan-8-5-6  0336
10.Cimrmanová EliškaPánek Jan-9-12-9  0337
11.Vojna DanielVajnar Luboš-7-5-6  0338
12.Chaloupka MikulášZýmová Pavla-8-8-9  0339
13.Cimrmanová EliškaVaktor Ivan-7-8-6  03310
14.Krous MartinPánek JanWO    30410
15.Chaloupka MikulášVajnar LubošWO    30510
16.Cimrmanová EliškaZýmová PavlaWO    30610
17.Krous MartinVaktor IvanWO    30710
18.Vojna DanielPánek JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cimrmanová Eliška12Vajnar Luboš21
Krous Martin02Zýmová Pavla30
Vojna Daniel03Vaktor Ivan30
Chaloupka Mikuláš12Pánek Jan11
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24 Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hluchý Marek
Jelínek Vladimír
 
 
Beránek Josef
Polášek Milan
 
 
4-6126 3110
2.Barcal Petr
Nágr Pavel
 
 
Dvořáček Jaromír
Mrázek Jindřich st.
 
 
496  3020
3.Barcal PetrMrázek Jindřich st.9-910-973230
4.Jelínek VladimírBeránek Josef-3410-4-102331
5.Nágr PavelPolášek Milan1274  3041
6.Hluchý MarekDvořáček Jaromír758  3051
7.Jelínek VladimírMrázek Jindřich st.-710-6-6 1352
8.Nágr PavelBeránek Josef789  3062
9.Hluchý MarekPolášek Milan363  3072
10.Barcal PetrDvořáček Jaromír56-96 3182
11.Nágr PavelMrázek Jindřich st.-9-6-8  0383
12.Hluchý MarekBeránek Josef-11-5-10  0384
13.Barcal PetrPolášek Milan11-476 3194
14.Jelínek VladimírDvořáček Jaromír494  30104
15.Hluchý MarekMrázek Jindřich st.-13-1059732114
16.Barcal PetrBeránek Josef9-66-6532124
17.Jelínek VladimírPolášek Milan-99-65-823125
18.Nágr PavelDvořáček Jaromír     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barcal Petr40Mrázek Jindřich st.22
Jelínek Vladimír13Beránek Josef22
Nágr Pavel31Polášek Milan13
Hluchý Marek31Dvořáček Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36503:600TJ Sokol Stochov Honice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trpák Radek
Szabo Jiří
 
 
Jedlička Jaroslav
Velc Tomáš
 
 
89-68 3110
2.
 
 
Janoušek Zdeněk
Žák Roman
 
 
WO    0311
3.Spiegl RichardJedlička Jaroslav5-129-363221
4.Szabo JiříŽák Roman6-6-7873231
5.Trpák RadekJanoušek Zdeněk11-9714 3141
6.Velc TomášWO    0342
7.Szabo JiříJedlička Jaroslav-10611-10-92343
8.Trpák RadekŽák Roman8-7-0-4 1344
9.Janoušek ZdeněkWO    0345
10.Spiegl RichardVelc Tomáš8-9-7-5 1346
11.Trpák RadekJedlička Jaroslav-9-4-13  0347
12.Žák RomanWO    0348
13.Spiegl RichardJanoušek Zdeněk2712  3058
14.Szabo JiříVelc Tomáš85-7-9-112359
15.Jedlička JaroslavWO    03510
16.Spiegl RichardŽák Roman8713  30610
17.Szabo JiříJanoušek ZdeněkWO    30710
18.Trpák RadekVelc TomášWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Spiegl Richard31Jedlička Jaroslav21
Szabo Jiří12Žák Roman12
Trpák Radek12Janoušek Zdeněk02
   Velc Tomáš20
WO25WO52
TZ19 TK19



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18653:442TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levenec Alexandr
Lážnovský Jiří
 
 
Macek Zdeněk ml.
Kapoun Ondřej
 
 
-6-88683210
2.Jedlička Stanislav
Novák Petr
 
 
Adamczuk Janusz
Lepka Martin ml.
 
 
537  3020
3.Levenec AlexandrKapoun Ondřej449  3030
4.Lážnovský JiříMacek Zdeněk ml.-4-2-7  0331
5.Jedlička StanislavAdamczuk Janusz-9-56653241
6.Novák PetrLepka Martin ml.616  3051
7.Lážnovský JiříKapoun Ondřej-76-67-52352
8.Jedlička StanislavMacek Zdeněk ml.-5-1047-72353
9.Novák PetrAdamczuk Janusz8411  3063
10.Levenec AlexandrLepka Martin ml.-81198 3173
11.Jedlička StanislavKapoun Ondřej1178  3083
12.Novák PetrMacek Zdeněk ml.-8288 3193
13.Levenec AlexandrAdamczuk Janusz88-7-9-62394
14.Lážnovský JiříLepka Martin ml.789  30104
15.Novák PetrKapoun OndřejWO    30114
16.Levenec AlexandrMacek Zdeněk ml.WO    30124
17.Lážnovský JiříAdamczuk JanuszWO    30134
18.Jedlička StanislavLepka Martin ml.WO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levenec Alexandr21Kapoun Ondřej12
Lážnovský Jiří12Macek Zdeněk ml.21
Jedlička Stanislav21Adamczuk Janusz12
Novák Petr30Lepka Martin ml.03
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38617:619Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zamazal Pavel
Doležal Tomáš
 
 
Pech Jan
Šturc Jaroslav
 
 
-9-89-4 1301
2.Kilian Vít
Selement Jaroslav
 
 
Rujder David
Rákosník Petr
 
 
-97-85-82302
3.Zamazal PavelRujder David-256-5-72303
4.Doležal TomášPech Jan-9-25-5 1304
5.Selement JaroslavŠturc Jaroslav36-6-683214
6.Kilian VítRákosník Petr7105  3024
7.Doležal TomášRujder David-7-8-7  0325
8.Selement JaroslavPech Jan10-9177 3135
9.Kilian VítŠturc Jaroslav-13-656-62336
10.Zamazal PavelRákosník Petr-99-8-8 1337
11.Selement JaroslavRujder David9-399 3147
12.Kilian VítPech Jan-4858 3157
13.Zamazal PavelŠturc Jaroslav-3-5-8  0358
14.Doležal TomášRákosník Petr-55-3-4 1359
15.Kilian VítRujder David6-67-8-223510
16.Zamazal PavelPech Jan-10-5-9  03511
17.Doležal Tomᚊturc JaroslavWO    30611
18.Selement JaroslavRákosník PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zamazal Pavel04Rujder David31
Doležal Tomáš03Pech Jan22
Selement Jaroslav30Šturc Jaroslav21
Kilian Vít22Rákosník Petr21
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS