Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31691:611Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spiegl Richard
Moravec Milan
 
 
Řezníček Lukáš
Hnidka Marian
 
 
-5-668103210
2.Hrbek Jiří
Běloušek David
 
 
Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
-93-67-52311
3.Moravec MilanŘezníček Lukáš545  3021
4.Spiegl RichardKrejčí Tomáš175  3031
5.Hrbek JiříHnidka Marian5-107-773241
6.Běloušek DavidLafek Dominik-10-941033251
7.Spiegl RichardŘezníček Lukáš910-10-383261
8.Hrbek JiříKrejčí Tomáš-108-7-5 1362
9.Běloušek DavidHnidka Marian-12-67-6 1363
10.Moravec MilanLafek Dominik576  3073
11.Hrbek JiříŘezníček Lukáš3-881 3183
12.Běloušek DavidKrejčí Tomáš-10-10-8  0384
13.Moravec MilanHnidka Marian1056  3094
14.Spiegl RichardLafek Dominik369  30104
15.Běloušek DavidŘezníček Lukáš6-759 31114
16.Moravec MilanKrejčí Tomáš9-13-8-12 13115
17.Spiegl RichardHnidka Marian-7-4-8  03116
18.Hrbek JiříLafek Dominik6-7-811-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Milan31Řezníček Lukáš04
Spiegl Richard31Krejčí Tomáš31
Hrbek Jiří22Hnidka Marian22
Běloušek David22Lafek Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:22711:600Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barcal Petr
Frýdl Miloš
 
 
Krous Martin
Vojna Daniel
 
 
466  3010
2.Hluchý Marek
Cacek Tomáš
 
 
Chaloupka Mikuláš
Archmann Jiří
 
 
-9753 3120
3.Barcal PetrKrous Martin7-868 3130
4.Hluchý MarekChaloupka Mikuláš-5-87-10 1331
5.Cacek TomášVojna Daniel-67128 3141
6.Frýdl MilošArchmann Jiří-411-95-72342
7.Hluchý MarekKrous Martin11-968 3152
8.Cacek TomášChaloupka Mikuláš7-511-7-92353
9.Frýdl MilošVojna Daniel101011  3063
10.Barcal PetrArchmann Jiří948  3073
11.Cacek TomášKrous Martin7-108-853283
12.Frýdl MilošChaloupka Mikuláš869  3093
13.Barcal PetrVojna Daniel8-5-1-9 1394
14.Hluchý MarekArchmann Jiří567  30104
15.Frýdl MilošKrous Martin-935-81332114
16.Barcal PetrChaloupka Mikuláš576  30124
17.Hluchý MarekVojna Daniel5-71012 31134
18.Plecitý LukášArchmann Jiří-86108 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barcal Petr31Krous Martin04
Hluchý Marek31Chaloupka Mikuláš22
Cacek Tomáš21Vojna Daniel13
Frýdl Miloš31Archmann Jiří13
Plecitý Lukáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37540:605TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Herink Jan
 
 
Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
8-897 3110
2.Steiner Petr
Steiner František
 
 
Jedlička Stanislav
Novák Petr
 
 
9-9-810-82311
3.Steiner FrantišekNovák Petr-7-4-3  0312
4.Lukeš TomášLážnovský Jiří-119-5-8 1313
5.Herink JanJedlička Stanislav-117-3-5 1314
6.Steiner PetrPachman Tomáš-5-8-10  0315
7.Lukeš TomášNovák Petr-6-6-5  0316
8.Herink JanLážnovský Jiří8-12-48-42317
9.Steiner PetrJedlička Stanislav789  3027
10.Steiner FrantišekPachman Tomáš583  3037
11.Herink JanNovák PetrWO    0338
12.Steiner PetrLážnovský Jiří9-95-453248
13.Steiner FrantišekJedlička Stanislav69-9-8-72349
14.Lukeš TomášPachman Tomáš762  3059
15.Steiner PetrNovák Petr-5-45-3 13510
16.Steiner FrantišekLážnovský Jiří-98310 31610
17.Lukeš TomášJedlička StanislavWO    30710
18.Herink JanPachman TomášWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steiner František22Novák Petr30
Lukeš Tomáš12Lážnovský Jiří22
Herink Jan02Jedlička Stanislav21
Steiner Petr22Pachman Tomáš12
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:37552:660STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pánek Jan
Horský Jindřich
 
 
Freisleben Zdeněk
Zamazal Pavel
 
 
8107  3010
2.Poláček Vladimír
Materna George
 
 
Kilian Vít
Selement Jaroslav
 
 
-6-721073220
3.Poláček VladimírKilian Vít14-824 3130
4.Pánek JanFreisleben Zdeněk78-11-983240
5.Horský JindřichSelement Jaroslav-9910-11-92341
6.Materna GeorgeZamazal Pavel95-66 3151
7.Pánek JanKilian Vít-1015-64103261
8.Horský JindřichFreisleben Zdeněk6410  3071
9.Materna GeorgeSelement Jaroslav-6-6-11  0372
10.Poláček VladimírZamazal Pavel-6588 3182
11.Vajnar LubošKilian Vít13-6-9333292
12.Materna GeorgeFreisleben Zdeněk6-85-11832102
13.Poláček VladimírSelement Jaroslav-610-3-4 13103
14.Pánek JanZamazal PavelWO    03104
15.Materna GeorgeKilian VítWO    03105
16.Poláček VladimírFreisleben ZdeněkWO    03106
17.Pánek JanSelement JaroslavWO    03107
18.Vajnar LubošZamazal PavelWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poláček Vladimír21Kilian Vít03
Pánek Jan20Freisleben Zdeněk03
Horský Jindřich11Selement Jaroslav30
Materna George21Zamazal Pavel02
Vajnar Luboš10   
WO05WO50
Teplota začátek 20°C, konec 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37665:627Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Miroslav
Mrázek Jindřich st.
 
 
Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
7-107-6-92301
2.Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
Rákosník Petr
Šmíd Miroslav
 
 
-466-1093211
3.Hájek MiroslavKovanda Milan-4-497-62312
4.Novák TomášRákosník Petr-1178-973222
5.Mrázek Jindřich st.Šturc Jaroslav679  3032
6.Šapovalov JiříŠmíd Miroslav-56-7-5 1333
7.Novák TomášKovanda Milan-9-3-6  0334
8.Mrázek Jindřich st.Rákosník Petr-8-981093244
9.Šapovalov JiříŠturc Jaroslav424  3054
10.Hájek MiroslavŠmíd Miroslav-1110-55-92355
11.Mrázek Jindřich st.Kovanda Milan-77-7-7 1356
12.Šapovalov JiříRákosník Petr4-10-8-6 1357
13.Hájek MiroslavŠturc Jaroslav935  3067
14.Novák Tomᚊmíd Miroslav-1425-4-82368
15.Šapovalov JiříKovanda Milan-7-8-8  0369
16.Hájek MiroslavRákosník Petr-6-7-9  03610
17.Novák Tomᚊturc Jaroslav75-125 31710
18.Mrázek Jindřich st.Šmíd MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Miroslav13Kovanda Milan40
Novák Tomáš22Rákosník Petr22
Mrázek Jindřich st.21Šturc Jaroslav04
Šapovalov Jiří13Šmíd Miroslav30
WO10WO01
Ne Teplota začátek 18 st.C Teplota konec 18 st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 90, sokolovna Stochov - HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:42759:776nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Jaroslav
Velc Tomáš
 
 
Adamczuk Janusz
Lepka Martin ml.
 
 
-117-59123210
2.Janoušek Zdeněk
Žák Roman
 
 
Macek Zdeněk ml.
Kapoun Ondřej
 
 
-1035-6103220
3.Jedlička JaroslavKapoun Ondřej7-62-6-72321
4.Velc TomášMacek Zdeněk ml.-7-311-8 1322
5.Janoušek ZdeněkLepka Martin ml.8-1010-793232
6.Žák RomanAdamczuk Janusz-786-9-72333
7.Velc TomášKapoun Ondřej9-109-353243
8.Janoušek ZdeněkMacek Zdeněk ml.-7-1112-11 1344
9.Žák RomanLepka Martin ml.-7-48693254
10.Jedlička JaroslavAdamczuk Janusz-9-8-11  0355
11.Janoušek ZdeněkKapoun Ondřej11-4-76-62356
12.Žák RomanMacek Zdeněk ml.7-7-3-6 1357
13.Jedlička JaroslavLepka Martin ml.678  3067
14.Velc TomášAdamczuk Janusz-98-11-7 1368
15.Žák RomanKapoun Ondřej-965-893278
16.Jedlička JaroslavMacek Zdeněk ml.-12-119-11 1379
17.Velc TomášLepka Martin ml.4-896 3189
18.Janoušek ZdeněkAdamczuk Janusz10-6-13863299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Jaroslav13Kapoun Ondřej22
Velc Tomáš22Macek Zdeněk ml.40
Janoušek Zdeněk22Lepka Martin ml.04
Žák Roman22Adamczuk Janusz31
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS