Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:27660:551TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Herink Jan
 
 
Krous Martin
Vojna Daniel
 
 
3-8910 3110
2.Steiner Petr
Steiner František
 
 
Cimrmanová Eliška
Chaloupka Mikuláš
 
 
67-115 3120
3.Herink JanCimrmanová Eliška155  3030
4.Steiner PetrKrous Martin7-7-6-4 1331
5.Steiner FrantišekVojna Daniel867  3041
6.Lukeš TomášChaloupka Mikuláš-8-6-11  0342
7.Steiner PetrCimrmanová Eliška666  3052
8.Steiner FrantišekKrous Martin-8-8-12  0353
9.Lukeš TomášVojna Daniel6-87-13103263
10.Herink JanChaloupka Mikuláš821  3073
11.Steiner FrantišekCimrmanová Eliška-7-9-5  0374
12.Lukeš TomášKrous Martin-4-8-12  0375
13.Herink JanVojna Daniel7-8-11243285
14.Steiner PetrChaloupka Mikuláš454  3095
15.Lukeš TomášCimrmanová Eliška-127-97-62396
16.Herink JanKrous Martin58-910 31106
17.Steiner PetrVojna Daniel77-108 31116
18.Steiner FrantišekChaloupka Mikuláš37-88 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herink Jan40Cimrmanová Eliška22
Steiner Petr31Krous Martin31
Steiner František22Vojna Daniel04
Lukeš Tomáš13Chaloupka Mikuláš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30578:612STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaktor Ivan
Sajdl Vladimír
 
 
Táborský Oldřich
Lafek Dominik
 
 
-6944 3110
2.Vajnar Luboš
Černý Martin
 
 
Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
7-10-10953220
3.Sajdl VladimírLafek Dominik685  3030
4.Černý MartinKrejčí Tomáš98-811 3140
5.Vaktor IvanHnidka Marian-7-7-10  0341
6.Vajnar LubošTáborský Oldřich1364  3051
7.Černý MartinLafek Dominik1092  3061
8.Vaktor IvanKrejčí Tomáš3-4912 3171
9.Vajnar LubošHnidka Marian-5-9136-72372
10.Sajdl VladimírTáborský Oldřich966  3082
11.Vaktor IvanLafek Dominik7-7106 3192
12.Vajnar LubošKrejčí Tomáš10-67-6-92393
13.Sajdl VladimírHnidka Marian-1068-6-92394
14.Černý MartinTáborský Oldřich7410  30104
15.Vajnar LubošLafek DominikWO    03105
16.Sajdl VladimírKrejčí TomášWO    03106
17.Černý MartinHnidka MarianWO    03107
18.Vaktor IvanŘezníček Lukáš-310-7-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sajdl Vladimír21Lafek Dominik03
Černý Martin30Krejčí Tomáš12
Vaktor Ivan22Hnidka Marian30
Vajnar Luboš12Táborský Oldřich03
   Řezníček Lukáš10
WO03WO30
Bez připomínek. Teplota začátek 18°C, konec 20°C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37601:573Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Miroslav
Mrázek Jindřich st.
 
 
Hrbek Jiří
Běloušek David
 
 
-55-63-102301
2.Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
1095  3011
3.Novák TomášHrbek Jiří-910-2-8 1312
4.Mrázek Jindřich st.Moravec Milan88-10-6-72313
5.Hájek MiroslavBěloušek David-10-9-9  0314
6.Šapovalov JiříSpiegl Richard55-913 3124
7.Mrázek Jindřich st.Hrbek Jiří-6-7-6  0325
8.Hájek MiroslavMoravec Milan-9-4-8  0326
9.Šapovalov JiříBěloušek David261  3036
10.Novák TomášSpiegl Richard7-97-893246
11.Hájek MiroslavHrbek Jiří6-2-8-9 1347
12.Šapovalov JiříMoravec Milan-5-9-4  0348
13.Novák TomášBěloušek David6-235 3158
14.Mrázek Jindřich st.Spiegl Richard9-4-54-62359
15.Šapovalov JiříHrbek Jiří-67-9-9 13510
16.Novák TomášMoravec Milan-9-910WO 13511
17.Mrázek Jindřich st.Běloušek DavidWO    30611
18.Hájek MiroslavSpiegl RichardWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Tomáš22Hrbek Jiří40
Mrázek Jindřich st.03Moravec Milan40
Hájek Miroslav03Běloušek David12
Šapovalov Jiří22Spiegl Richard12
WO20WO02
Teplota začátek 18 st.C Teplota konec 18 st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 16, sokolovna RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:51349:649Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Jaroslav
Velc Tomáš
 
 
Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
9-7-7-7 1301
2.Janoušek Zdeněk
Žák Roman
 
 
Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
-7-9-5  0302
3.Jedlička JaroslavBarcal Petr7-9-58-42303
4.Velc TomášCacek Tomáš4-86-3-82304
5.Janoušek ZdeněkFrýdl Miloš-72-2-9 1305
6.Žák RomanHluchý Marek-4-6-3  0306
7.Velc TomášBarcal Petr81011  3016
8.Janoušek ZdeněkCacek Tomáš-1010-2-7 1317
9.Žák RomanFrýdl Miloš-6-10-6  0318
10.Jedlička JaroslavHluchý Marek-3-6-6  0319
11.Janoušek ZdeněkBarcal Petr6-7-9-3 13110
12.Žák RomanCacek Tomáš-3-8-1  03111
13.Jedlička JaroslavFrýdl Miloš-6-65-4 13112
14.Velc TomášHluchý MarekWO    03113
15.Žák RomanBarcal PetrWO    03114
16.Jedlička JaroslavCacek TomášWO    03115
17.Velc TomášFrýdl MilošWO    03116
18.Janoušek ZdeněkHluchý MarekWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jedlička Jaroslav03Barcal Petr21
Velc Tomáš11Cacek Tomáš30
Janoušek Zdeněk03Frýdl Miloš30
Žák Roman03Hluchý Marek20
WO05WO50
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24652:532KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav ml.
Adamczuk Jan
 
 
Kilian Vít
Freisleben Zdeněk
 
 
1095  3010
2.Kapoun Ondřej
Froněk Petr
 
 
Taller Filip
Selement Jaroslav
 
 
106-66 3120
3.Froněk PetrTaller Filip-4-11-8  0321
4.Kapoun OndřejKilian Vít485  3031
5.Hejda Václav ml.Selement Jaroslav-9-12-6  0332
6.Adamczuk JanFreisleben Zdeněk10126  3042
7.Kapoun OndřejTaller Filip-856-793252
8.Hejda Václav ml.Kilian Vít-7369 3162
9.Adamczuk JanSelement Jaroslav8-8-88-82363
10.Froněk PetrFreisleben Zdeněk57-63 3173
11.Hejda Václav ml.Taller Filip-10811-10-82374
12.Adamczuk JanKilian Vít912-108 3184
13.Froněk PetrSelement Jaroslav-4758 3194
14.Kapoun OndřejFreisleben Zdeněk56-142 31104
15.Adamczuk JanTaller Filip5-454 31114
16.Froněk PetrKilian VítWO    30124
17.Kapoun OndřejSelement JaroslavWO    30134
18.Hejda Václav ml.Freisleben ZdeněkWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Froněk Petr21Taller Filip22
Kapoun Ondřej30Kilian Vít03
Hejda Václav ml.12Selement Jaroslav21
Adamczuk Jan31Freisleben Zdeněk03
WO21WO12
teplota před 21stupnu teplota po 22 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:28468:571Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Jedlička Stanislav
Lážnovský Jiří
 
 
68-128 3110
2.Rákosník Petr
Rujder David
 
 
Pachman Tomáš
Levenec Alexandr
 
 
598  3020
3.Kovanda MilanLevenec Alexandr435  3030
4.Rákosník PetrJedlička Stanislav-88315 3140
5.Šturc JaroslavLážnovský Jiří-69-12773250
6.Rujder DavidPachman Tomáš968  3060
7.Rákosník PetrLevenec Alexandr96-57 3170
8.Šturc JaroslavJedlička Stanislav765  3080
9.Rujder DavidLážnovský Jiří-5-1210-8 1381
10.Kovanda MilanPachman Tomáš5710  3091
11.Šturc JaroslavLevenec Alexandr-710-871032101
12.Rujder DavidJedlička StanislavWO    03102
13.Kovanda MilanLážnovský Jiří8910  30112
14.Rákosník PetrPachman TomášWO    03113
15.Rujder DavidLevenec AlexandrWO    03114
16.Kovanda MilanJedlička StanislavWO    03115
17.Rákosník PetrLážnovský JiříWO    03116
18.Šturc JaroslavPachman TomášWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovanda Milan30Levenec Alexandr03
Rákosník Petr20Jedlička Stanislav02
Šturc Jaroslav30Lážnovský Jiří12
Rujder David11Pachman Tomáš02
WO06WO60

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS