Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPORTOVNÍ HALA NERATOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:27574:548TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Šlechta Jaroslav
 
 
Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
777  3010
2.Dvořák Zdeněk
Jelínek Pavel
 
 
Malý Petr
Postelt Vladimír
 
 
-7-47-2 1311
3.Šlechta JaroslavKapras Karel-3-78963221
4.Dvořák Jan ml.Balcar Miroslav69-9-623231
5.Michal JiříMalý Petr8-109-1083241
6.Dvořák ZdeněkPostelt Vladimír8-91-893251
7.Jelínek PavelKapras Karel-78-48-62352
8.Michal JiříBalcar Miroslav-856-2-62353
9.Dvořák ZdeněkMalý Petr-111039 3163
10.Šlechta JaroslavPostelt Vladimír-5-6-8  0364
11.Michal JiříKapras Karel-8-96893274
12.Dvořák ZdeněkBalcar Miroslav795  3084
13.Šlechta JaroslavMalý Petr-6-11-8  0385
14.Jelínek PavelPostelt Vladimír-8966 3195
15.Dvořák ZdeněkKapras Karel659  30105
16.Šlechta JaroslavBalcar Miroslav         
17.Jelínek PavelMalý Petr         
18.Michal JiříPostelt Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlechta Jaroslav12Kapras Karel13
Dvořák Jan ml.10Balcar Miroslav12
Michal Jiří21Malý Petr12
Dvořák Zdeněk40Postelt Vladimír12
Jelínek Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:34617:637TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Beran Martin
 
 
Jícha David
Pavlíček Martin
 
 
86-49 3110
2.Martin Petr
Sláčal Pavel
 
 
Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
66-6-2-62311
3.Beran MartinBříza Josef ml.588  3021
4.Wagner Jaroslav st.Jícha David-8-4-7  0322
5.Sláčal PavelPavlíček Martin-6-9-9  0323
6.Martin PetrPokorný Roman-87610 3133
7.Wagner Jaroslav st.Bříza Josef ml.8-669 3143
8.Sláčal PavelJícha David3-3-1-10 1344
9.Martin PetrPavlíček Martin-7-8-6  0345
10.Beran MartinPokorný Roman91011  3055
11.Sláčal PavelBříza Josef ml.-84-4-6 1356
12.Martin PetrJícha David-6-411-5 1357
13.Beran MartinPavlíček Martin11-9-74-42358
14.Wagner Jaroslav st.Pokorný Roman8143  3068
15.Martin PetrBříza Josef ml.6510  3078
16.Beran MartinJícha David8-9-13-12 1379
17.Wagner Jaroslav st.Pavlíček Martin610-84 3189
18.Špinar RostislavPokorný Roman7-11-106-223810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin22Bříza Josef ml.13
Wagner Jaroslav st.31Jícha David40
Sláčal Pavel03Pavlíček Martin31
Martin Petr22Pokorný Roman13
Špinar Rostislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4373:211TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Trávníček Luboš
 
 

 
 
WO    3010
2.Antoš Petr
Dusil Petr
 
 
Lhoták Jakub
Šembera Karel
 
 
8-798 3120
3.Beniš OndřejLhoták Jakub91110  3030
4.Dusil PetrŠembera Karel41110  3040
5.Trávníček LubošMazurkiewicz Ivo-981010 3150
6.Antoš PetrWO    3060
7.Dusil PetrLhoták Jakub897  3070
8.Trávníček LubošŠembera Karel293  3080
9.Antoš PetrMazurkiewicz Ivo10-93-983290
10.Beniš OndřejWO    30100
11.Trávníček LubošLhoták Jakub711   20  
12.Antoš PetrŠembera Karel         
13.Beniš OndřejMazurkiewicz Ivo         
14.Dusil Petr         
15.Antoš PetrLhoták Jakub         
16.Beniš OndřejŠembera Karel         
17.Dusil PetrMazurkiewicz Ivo         
18.Trávníček Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beniš Ondřej10Lhoták Jakub02
Dusil Petr20Šembera Karel02
Trávníček Luboš20Mazurkiewicz Ivo02
Antoš Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37560:612TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Durdis Petr ml.
Bříška Jan
 
 
Sádlo Josef
Špitálský Ladislav
 
 
-789-483210
2.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Kučera Pavel
Břetenář Petr
 
 
-4109-493220
3.Durdis Petr ml.Kučera Pavel10-8-2-8 1321
4.Čech JiříBřetenář Petr-7-3-2  0322
5.Bříška JanSádlo Josef-8-7-4  0323
6.Veselý PavelŠpitálský Ladislav356  3033
7.Čech JiříKučera Pavel-63-5-3 1334
8.Bříška JanBřetenář Petr-57-8-10 1335
9.Veselý PavelSádlo Josef-116911 3145
10.Durdis Petr ml.Špitálský Ladislav685  3055
11.Bříška JanKučera Pavel-8-997-102356
12.Veselý PavelBřetenář Petr3-6-78-92357
13.Durdis Petr ml.Sádlo Josef-24-6-9 1358
14.Čech JiříŠpitálský Ladislav-9-66793268
15.Veselý PavelKučera Pavel-107-98-92369
16.Durdis Petr ml.Břetenář Petr-7-7-9  03610
17.Čech JiříSádlo Josef         
18.Bříška JanŠpitálský Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Durdis Petr ml.13Kučera Pavel40
Čech Jiří12Břetenář Petr40
Bříška Jan03Sádlo Josef21
Veselý Pavel22Špitálský Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30654:575TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Mühlfeit Luboš
 
 
Kamarýt Jiří
Herout Tomáš
 
 
6-79-943210
2.Sysel Vojtěch
Zatřepálek Petr
 
 
Slavík Radek
Hameta Oldřich
 
 
-89-5-10 1311
3.Mühlfeit LubošSlavík Radek-9-9-8  0312
4.Sysel VojtěchHameta Oldřich63-75 3122
5.Zatřepálek PetrKamarýt Jiří-9-1031553232
6.Zatřepálek PavelHerout Tomáš457  3042
7.Sysel VojtěchSlavík Radek-108-6-7 1343
8.Zatřepálek PetrHameta Oldřich9-75-10-102344
9.Zatřepálek PavelKamarýt Jiří385  3054
10.Mühlfeit LubošHerout Tomáš7-1461 3164
11.Zatřepálek PetrSlavík Radek10-6-4-6 1365
12.Zatřepálek PavelHameta Oldřich889  3075
13.Mühlfeit LubošKamarýt Jiří-8395 3185
14.Sysel VojtěchHerout Tomáš-9-64483295
15.Zatřepálek PavelSlavík Radek-86-6-7 1396
16.Mühlfeit LubošHameta Oldřich7-9-8-6 1397
17.Sysel VojtěchKamarýt Jiří7311  30107
18.Zatřepálek PetrHerout Tomáš57   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mühlfeit Luboš22Slavík Radek40
Sysel Vojtěch31Hameta Oldřich22
Zatřepálek Petr12Kamarýt Jiří04
Zatřepálek Pavel31Herout Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38623:670TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
6-9-103-72301
2.Strnadová Karolína
Jančiga Roman
 
 
Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
-6-7-8  0302
3.Randák AdamMatějka Martin-8-9910-32303
4.Strnadová KarolínaKaipr Petr-10710-683213
5.Jančiga RomanPekárek František st.-97-1-7 1314
6.Stupavský MilanParoulek Milan-5810-8-62315
7.Strnadová KarolínaMatějka Martin-99-10-5 1316
8.Jančiga RomanKaipr Petr-10-9-4  0317
9.Stupavský MilanPekárek František st.-9956 3127
10.Randák AdamParoulek Milan1084  3037
11.Jančiga RomanMatějka Martin-8-57-3 1338
12.Stupavský MilanKaipr Petr-410-127133248
13.Randák AdamPekárek František st.-7-959113258
14.Strnadová KarolínaParoulek Milan1249  3068
15.Stupavský MilanMatějka Martin-24-5-7 1369
16.Randák AdamKaipr Petr97-79 3179
17.Strnadová KarolínaPekárek František st.-9-8-7  03710
18.Jančiga RomanParoulek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Randák Adam31Matějka Martin40
Strnadová Karolína22Kaipr Petr13
Jančiga Roman03Pekárek František st.22
Stupavský Milan22Paroulek Milan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS