Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12454:356TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postelt Vladimír
Malý Petr
 
 
Šlechta Jaroslav
Michal Jiří
 
 
5-970 3110
2.Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
Němeček Jakub
Jelínek Pavel
 
 
795  3020
3.Balcar MiroslavMichal Jiří8-9-8-7 1321
4.Kaňka Luděk st.Němeček Jakub-58105 3131
5.Malý PetrŠlechta Jaroslav678  3041
6.Kapras KarelJelínek Pavel-7475 3151
7.Kaňka Luděk st.Michal Jiří868  3061
8.Malý PetrNěmeček Jakub8-875 3171
9.Kapras KarelŠlechta Jaroslav10-674 3181
10.Balcar MiroslavJelínek Pavel-4579 3191
11.Malý PetrMichal Jiří-8-888-102392
12.Kapras KarelNěmeček Jakub778  30102
13.Balcar MiroslavŠlechta Jaroslav-5378 31  
14.Postelt VladimírJelínek Pavel         
15.Kapras KarelMichal Jiří         
16.Balcar MiroslavNěmeček Jakub         
17.Postelt VladimírŠlechta Jaroslav         
18.Malý PetrJelínek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balcar Miroslav11Michal Jiří21
Kaňka Luděk st.20Němeček Jakub03
Malý Petr21Šlechta Jaroslav02
Kapras Karel30Jelínek Pavel02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23536:502TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uksa Tomáš
Pavlíček Martin
 
 
Wagner Jaroslav st.
Vydra Milan
 
 
-78-6-9 1301
2.Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
-799-973211
3.Jícha DavidWagner Jaroslav st.2-8-11463221
4.Uksa TomášBeran Martin-11-6-8  0322
5.Bříza Josef ml.Vojáček Jiří-8-9-4  0323
6.Pavlíček MartinVydra Milan1042  3033
7.Uksa TomášWagner Jaroslav st.-7-7-8  0334
8.Bříza Josef ml.Beran Martin-1313-89113244
9.Pavlíček MartinVojáček Jiří-55-7-4 1345
10.Jícha DavidVydra Milan1038  3055
11.Bříza Josef ml.Wagner Jaroslav st.9-8107 3165
12.Pavlíček MartinBeran Martin867  3075
13.Jícha DavidVojáček Jiří5-876 3185
14.Pokorný RomanVydra Milan589  3095
15.Pavlíček MartinWagner Jaroslav st.1187  30105
16.Jícha DavidBeran Martin7    10  
17.Pokorný RomanVojáček Jiří         
18.Bříza Josef ml.Vydra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David30Wagner Jaroslav st.13
Uksa Tomáš02Beran Martin12
Bříza Josef ml.21Vojáček Jiří21
Pavlíček Martin31Vydra Milan03
Pokorný Roman10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19481:413ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilner Jaroslav
Jindra Josef
 
 
Trávníček Luboš
Beniš Ondřej
 
 
6311  3010
2.Lhoták Jakub
Doležal Martin
 
 
Antoš Petr
Kastner Patrik
 
 
-69-7-11 1311
3.Doležal MartinAntoš Petr-6-10-8  0312
4.Lhoták JakubTrávníček Luboš7-762 3122
5.Jindra JosefBeniš Ondřej357  3032
6.Pilner JaroslavKastner Patrik396  3042
7.Lhoták JakubAntoš Petr-6-811-4 1343
8.Jindra JosefTrávníček Luboš66-63 3153
9.Pilner JaroslavBeniš Ondřej649  3063
10.Doležal MartinKastner Patrik2-168-683273
11.Jindra JosefAntoš PetrWO    0374
12.Pilner JaroslavTrávníček Luboš769  3084
13.Doležal MartinBeniš Ondřej-104-1343294
14.Lhoták JakubKastner Patrik-13475 31104
15.Pilner JaroslavAntoš Petr9    10  
16.Doležal MartinTrávníček Luboš         
17.Lhoták JakubBeniš Ondřej         
18.Jindra JosefKastner Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Martin21Antoš Petr20
Lhoták Jakub21Trávníček Luboš03
Jindra Josef20Beniš Ondřej03
Pilner Jaroslav30Kastner Patrik03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23540:487TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
Bříška Jan
Durdis Petr ml.
 
 
5103  3010
2.Jaroň Daniel
Břetenář Petr
 
 
Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
-5-1112-12 1311
3.Bittner MiloslavČech Jiří-87126 3121
4.Břetenář PetrDurdis Petr ml.-8399 3131
5.Jaroň DanielBříška Jan9-7-1-4 1332
6.Kučera PavelVeselý Pavel875  3042
7.Břetenář PetrČech Jiří10-7-9-9 1343
8.Jaroň DanielDurdis Petr ml.968  3053
9.Kučera PavelBříška Jan-9776 3163
10.Bittner MiloslavVeselý Pavel-9-5-7  0364
11.Jaroň DanielČech Jiří49-6-983274
12.Kučera PavelDurdis Petr ml.6-633 3184
13.Bittner MiloslavBříška Jan-104-71063294
14.Břetenář PetrVeselý Pavel-7-7-5  0395
15.Kučera PavelČech Jiří485  30105
16.Bittner MiloslavDurdis Petr ml.         
17.Břetenář PetrBříška Jan         
18.Jaroň DanielVeselý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bittner Miloslav21Čech Jiří13
Břetenář Petr12Durdis Petr ml.03
Jaroň Daniel21Bříška Jan12
Kučera Pavel40Veselý Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30211:353TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Zdeněk
Dolejš Ladislav
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-9-4-8  0301
2.Jandejsek Pavel
Bleha Lukáš
 
 
Zatřepálek Petr
Mifka Alexius
 
 
-1-6-5  0302
3.Jandejsek PavelZatřepálek Pavel-87-2-5 1303
4.Bleha LukášMühlfeit Luboš-108-3-6 1304
5.Jandejsek ZdeněkMifka Alexius-9-8-8  0305
6.Dolejš LadislavZatřepálek Petr-6-10-1  0306
7.Bleha LukášZatřepálek Pavel-4-7-6  0307
8.Jandejsek ZdeněkMühlfeit Luboš-7-9-5  0308
9.Dolejš LadislavMifka Alexius-2-8-3  0309
10.Jandejsek PavelZatřepálek Petr-5-56-8 13010
11.Jandejsek ZdeněkZatřepálek Pavel         
12.Dolejš LadislavMühlfeit Luboš         
13.Jandejsek PavelMifka Alexius         
14.Bleha LukášZatřepálek Petr         
15.Dolejš LadislavZatřepálek Pavel         
16.Jandejsek PavelMühlfeit Luboš         
17.Bleha LukášMifka Alexius         
18.Jandejsek ZdeněkZatřepálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jandejsek Pavel02Zatřepálek Pavel20
Bleha Lukáš02Mühlfeit Luboš20
Jandejsek Zdeněk02Mifka Alexius20
Dolejš Ladislav02Zatřepálek Petr20
TZ: 23°C TK: 24°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:34321:474TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Kaipr Petr
 
 
Stupavský Milan
Klimek Tomáš
 
 
WO    0301
2.Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
Lambert Zbyněk
Strnadová Karolína
 
 
6-6-7093211
3.Klimek TomášWO    0312
4.Pekárek František st.Stupavský Milan-10-3-4  0313
5.Paroulek MilanStrnadová Karolína575  3023
6.Kaipr PetrLambert Zbyněk-7687 3133
7.Pekárek František st.Klimek Tomáš-10-9-8  0334
8.Paroulek MilanStupavský Milan-5-3-7  0335
9.Kaipr PetrStrnadová Karolína104-75 3145
10.Lambert ZbyněkWO    0346
11.Paroulek MilanKlimek Tomáš-4-10-7  0347
12.Kaipr PetrStupavský Milan349  3057
13.Strnadová KarolínaWO    0358
14.Pekárek František st.Lambert Zbyněk-8-49-6 1359
15.Kaipr PetrKlimek Tomáš-4-7-8  03510
16.Stupavský Milan         
17.Pekárek František st.Strnadová Karolína         
18.Paroulek MilanLambert Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pekárek František st.03Klimek Tomáš30
Paroulek Milan12Stupavský Milan21
Kaipr Petr31Strnadová Karolína02
   Lambert Zbyněk11
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS