Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:36344:464TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršál Petr
Strnad Martin
 
 
Sauer Ondřej
Dvořák Zdeněk
 
 
-4-6-4  0301
2.Jančiga Roman
Lambert Zbyněk
 
 
Michal Jiří
Šlechta Jaroslav
 
 
-989-973211
3.Jančiga RomanDvořák Zdeněk-5-10-5  0312
4.Strnad MartinMichal Jiří-6-8-2  0313
5.Maršál PetrSauer Ondřej-8-4-7  0314
6.Lambert ZbyněkŠlechta Jaroslav52-6-1153224
7.Strnad MartinDvořák Zdeněk-6-3-7  0325
8.Maršál PetrMichal Jiří-5-3-3  0326
9.Lambert ZbyněkSauer Ondřej7-7-8-6 1327
10.Jančiga RomanŠlechta Jaroslav-67-6523237
11.Maršál PetrDvořák Zdeněk-5-3-3  0338
12.Lambert ZbyněkMichal Jiří-5-10-10  0339
13.Jančiga RomanSauer Ondřej-56-9-9 13310
14.Strnad MartinŠlechta Jaroslav-5-6-12  03  
15.Lambert ZbyněkDvořák Zdeněk         
16.Jančiga RomanMichal Jiří         
17.Strnad MartinSauer Ondřej         
18.Maršál PetrŠlechta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančiga Roman12Dvořák Zdeněk30
Strnad Martin02Michal Jiří30
Maršál Petr03Sauer Ondřej30
Lambert Zbyněk12Šlechta Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8393:304TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
4-5116 3110
2.Kaipr Petr
Matějka Martin
 
 
Malý Petr
Postelt Vladimír
 
 
845  3020
3.Matějka MartinKapras Karel9-62-673230
4.Pekárek František st.Balcar Miroslav952  3040
5.Paroulek MilanMalý Petr-591011 3150
6.Kaipr PetrPostelt Vladimír613-94 3160
7.Pekárek František st.Kapras Karel986  3070
8.Paroulek MilanBalcar Miroslav6810  3080
9.Kaipr PetrMalý Petr-899-3103290
10.Matějka MartinPostelt Vladimír-10555 31100
11.Paroulek MilanKapras Karel         
12.Kaipr PetrBalcar Miroslav         
13.Matějka MartinMalý Petr         
14.Pekárek František st.Postelt Vladimír         
15.Kaipr PetrKapras Karel         
16.Matějka MartinBalcar Miroslav         
17.Pekárek František st.Malý Petr         
18.Paroulek MilanPostelt Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Martin20Kapras Karel02
Pekárek František st.20Balcar Miroslav02
Paroulek Milan20Malý Petr02
Kaipr Petr20Postelt Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33521:567TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Mühlfeit Luboš
 
 
Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
6-12-2-9 1301
2.Mifka Alexius
Sysel Vojtěch
 
 
Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
-7-108-6 1302
3.Mühlfeit LubošWagner Jaroslav st.9-6-49-62303
4.Mifka AlexiusSuchomel Tomáš-6-10-9  0304
5.Sysel VojtěchVojáček Jiří1187  3014
6.Zatřepálek PavelBeran Martin-7-76673224
7.Mifka AlexiusWagner Jaroslav st.-7-6-6  0325
8.Sysel VojtěchSuchomel Tomáš7-764 3135
9.Zatřepálek PavelVojáček Jiří1088  3045
10.Mühlfeit LubošBeran Martin-7-7-6  0346
11.Sysel VojtěchWagner Jaroslav st.-7-9-9  0347
12.Zatřepálek PavelSuchomel Tomáš97-9-8-72348
13.Mühlfeit LubošVojáček Jiří978  3058
14.Mifka AlexiusBeran Martin-7-7-12  0359
15.Zatřepálek PavelWagner Jaroslav st.1089  3069
16.Mühlfeit LubošSuchomel Tomáš-4-79-9 13610
17.Zatřepálek PetrVojáček Jiří         
18.Sysel VojtěchBeran Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mühlfeit Luboš13Wagner Jaroslav st.31
Mifka Alexius03Suchomel Tomáš31
Sysel Vojtěch21Vojáček Jiří03
Zatřepálek Pavel31Beran Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33477:526TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Plíhal Martin
Jícha David
 
 
-86-12-8 1301
2.Herout Tomáš
Jandejsek Zdeněk
 
 
Pokorný Roman
Pavlíček Martin
 
 
84-5-8-102302
3.Slavík RadekJícha David-198-9-52303
4.Jandejsek ZdeněkPavlíček Martin-8-6-7  0304
5.Herout TomášPokorný Roman555  3014
6.Hameta OldřichPlíhal Martin568  3024
7.Jandejsek ZdeněkJícha David-5-9-5  0325
8.Herout TomášPavlíček Martin-6-6-4  0326
9.Hameta OldřichPokorný Roman-77-88-62327
10.Slavík RadekPlíhal Martin897  3037
11.Herout TomášJícha David7-7-5-5 1338
12.Hameta OldřichPavlíček Martin99-78 3148
13.Slavík RadekPokorný Roman6-98-1033258
14.Jandejsek ZdeněkPlíhal Martin-8-6-6  0359
15.Hameta OldřichJícha David-3-7-8  03510
16.Slavík RadekPavlíček Martin         
17.Jandejsek ZdeněkPokorný Roman         
18.Herout TomášPlíhal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Radek21Jícha David40
Jandejsek Zdeněk03Pavlíček Martin21
Herout Tomáš12Pokorný Roman12
Hameta Oldřich22Plíhal Martin12
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33546:551TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Antoš Petr
Knobloch Pavel
 
 
977  3010
2.Bříška Jan
Horsák Oldřich
 
 
Beniš Ondřej
Trávníček Luboš
 
 
-8-55-10 1311
3.Čech JiříAntoš Petr11-6-710-62312
4.Bříška JanTrávníček Luboš94-14-9-62313
5.Horsák OldřichBeniš Ondřej9-7-8-9 1314
6.Veselý PavelKnobloch Pavel983  3024
7.Bříška JanAntoš Petr-9-5-7  0325
8.Horsák OldřichTrávníček Luboš-5-8-4  0326
9.Veselý PavelBeniš Ondřej-8-45-9 1327
10.Čech JiříKnobloch Pavel753  3037
11.Horsák OldřichAntoš Petr-7-8-8  0338
12.Veselý PavelTrávníček Luboš7-10-7-8 1339
13.Čech JiříBeniš Ondřej636  3049
14.Bříška JanKnobloch Pavel7-9911 3159
15.Veselý PavelAntoš Petr74-6-1163269
16.Čech JiříTrávníček Luboš-10-10-7  03610
17.Bříška JanBeniš Ondřej         
18.Horsák OldřichKnobloch Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Jiří22Antoš Petr31
Bříška Jan12Trávníček Luboš40
Horsák Oldřich03Beniš Ondřej21
Veselý Pavel22Knobloch Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37677:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břetenář Petr
Kučera Pavel
 
 
Lhoták Jakub
Doležal Martin
 
 
71010  3010
2.Sádlo Josef
Boháč Milan
 
 
Jindra Josef
Zaplatílek Ctibor
 
 
-7-7-6  0311
3.Břetenář PetrZaplatílek Ctibor106-59 3121
4.Boháč MilanLhoták Jakub338  3031
5.Sádlo JosefJindra Josef5-5-71083241
6.Kučera PavelDoležal Martin79-6-1283251
7.Boháč MilanZaplatílek Ctibor-9-66-5 1352
8.Sádlo JosefLhoták Jakub-8-8-8  0353
9.Kučera PavelJindra Josef94-815 3163
10.Břetenář PetrDoležal Martin-93-11-8 1364
11.Sádlo JosefZaplatílek Ctibor-8-11-10  0365
12.Kučera PavelLhoták Jakub-96-96-92366
13.Břetenář PetrJindra Josef1064  3076
14.Boháč MilanDoležal Martin10-10-3-9 1377
15.Kučera PavelZaplatílek Ctibor-410-10-10 1378
16.Břetenář PetrLhoták Jakub-11-9-10  0379
17.Boháč MilanHolman Martin-8-88853289
18.Sádlo JosefDoležal Martin-988-983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Břetenář Petr22Zaplatílek Ctibor31
Boháč Milan22Lhoták Jakub31
Sádlo Josef22Jindra Josef03
Kučera Pavel22Doležal Martin22
   Holman Martin01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS