Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31654:638TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Durdis Petr ml.
Zajíček Petr
 
 
Stupavský Milan
Klimek Tomáš
 
 
-6-8-9  0301
2.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Lambert Zbyněk
Jančiga Roman
 
 
69-85 3111
3.Veselý PavelKlimek Tomáš-1257-11-32312
4.Zajíček PetrStupavský Milan-4-711-5 1313
5.Durdis Petr ml.Lambert Zbyněk-7-813-4 1314
6.Čech JiříJančiga Roman9-119-693224
7.Zajíček PetrKlimek Tomáš811-10-693234
8.Durdis Petr ml.Stupavský Milan8-997 3144
9.Čech JiříLambert Zbyněk-10895 3154
10.Veselý PavelJančiga Roman-66-13-8 1355
11.Durdis Petr ml.Klimek Tomáš9-10-8-15 1356
12.Čech JiříStupavský Milan9102  3066
13.Veselý PavelLambert Zbyněk764  3076
14.Zajíček PetrJančiga Roman-4-10-2  0377
15.Čech JiříKlimek Tomáš810-85 3187
16.Veselý PavelStupavský Milan577  3097
17.Zajíček PetrLambert Zbyněk-1289-8432107
18.Durdis Petr ml.Jančiga Roman89   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Pavel22Klimek Tomáš22
Zajíček Petr22Stupavský Milan13
Durdis Petr ml.12Lambert Zbyněk13
Čech Jiří40Jančiga Roman21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32398:467TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paclt Milan
Janda Martin
 
 
Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
-6-8-7  0301
2.Břetenář Petr
Bittner Miloslav
 
 
Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
-7897 3111
3.Janda MartinMatějka Martin-11-9-5  0312
4.Paclt MilanKaipr Petr-10-3-5  0313
5.Břetenář PetrPekárek František st.586  3023
6.Bittner MiloslavParoulek Milan36-76 3133
7.Paclt MilanMatějka Martin-6-7-8  0334
8.Břetenář PetrKaipr Petr-97-59-72335
9.Bittner MiloslavPekárek František st.-9-43-11 1336
10.Janda MartinParoulek Milan-6-7-5  0337
11.Břetenář PetrMatějka Martin128-8-9-42338
12.Bittner MiloslavKaipr Petr2-810-9-52339
13.Janda MartinPekárek František st.-10-2-1  03310
14.Paclt MilanParoulek Milan-6    01  
15.Bittner MiloslavMatějka Martin         
16.Janda MartinKaipr Petr         
17.Paclt MilanPekárek František st.         
18.Břetenář PetrParoulek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Martin03Matějka Martin30
Paclt Milan02Kaipr Petr30
Břetenář Petr12Pekárek František st.21
Bittner Miloslav12Paroulek Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:týmů
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:31605:608TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Trávníček Luboš
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
99-8-673210
2.Antoš Petr
Dusil Petr
 
 
Zatřepálek Petr
Mifka Alexius
 
 
7-2-10-7 1311
3.Beniš OndřejZatřepálek Pavel-3-4-11  0312
4.Dusil PetrMühlfeit Luboš119-25 3122
5.Trávníček LubošZatřepálek Petr9-9-11783232
6.Antoš PetrMifka Alexius-5-7-6  0333
7.Dusil PetrZatřepálek Pavel79-6-983243
8.Trávníček LubošMühlfeit Luboš-96-8-12 1344
9.Antoš PetrZatřepálek Petr8-5108 3154
10.Beniš OndřejMifka Alexius-103-61063264
11.Trávníček LubošZatřepálek Pavel-9-11910-82365
12.Antoš PetrMühlfeit Luboš5-246 3175
13.Beniš OndřejZatřepálek Petr1075  3085
14.Dusil PetrMifka Alexius-10-7-7  0386
15.Antoš PetrZatřepálek Pavel38-67 3196
16.Beniš OndřejMühlfeit Luboš7-999 31106
17.Dusil PetrZatřepálek Petr8    10  
18.Trávníček LubošMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beniš Ondřej31Zatřepálek Pavel22
Dusil Petr21Mühlfeit Luboš13
Trávníček Luboš12Zatřepálek Petr03
Antoš Petr31Mifka Alexius21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6392:214ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaplatílek Ctibor
Jindra Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Lhoták Jakub
Doležal Martin
 
 
Němec Marek
Förster Vojtěch
 
 
656  3020
3.Doležal MartinNěmec Marek5-486 3130
4.Zaplatílek CtiborHerout Tomáš8-9-7-12 1331
5.Jindra JosefFörster Vojtěch791  3041
6.Lhoták JakubWO    3051
7.Zaplatílek CtiborNěmec Marek1097  3061
8.Jindra JosefHerout Tomáš-412410 3171
9.Lhoták JakubFörster Vojtěch834  3081
10.Doležal MartinWO    3091
11.Jindra JosefNěmec Marek35-108 31101
12.Lhoták JakubHerout Tomáš-857-11732  
13.Doležal MartinFörster Vojtěch         
14.Zaplatílek Ctibor         
15.Lhoták JakubNěmec Marek         
16.Doležal MartinHerout Tomáš         
17.Zaplatílek CtiborFörster Vojtěch         
18.Jindra Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doležal Martin10Němec Marek03
Zaplatílek Ctibor11Herout Tomáš11
Jindra Josef30Förster Vojtěch02
Lhoták Jakub10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22542:484TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Dvořák Zdeněk
Sauer Ondřej
 
 
-78-9693210
2.Wagner Jaroslav st.
Martin Petr
 
 
Šlechta Jaroslav
Michal Jiří
 
 
-88-9-8 1311
3.Beran MartinŠlechta Jaroslav-89-78-72312
4.Vojáček JiříDvořák Zdeněk998  3022
5.Martin PetrSauer Ondřej-11-8-8  0323
6.Wagner Jaroslav st.Michal Jiří9109  3033
7.Vojáček JiříŠlechta Jaroslav876  3043
8.Martin PetrDvořák Zdeněk-7-9-7  0344
9.Wagner Jaroslav st.Sauer Ondřej564  3054
10.Beran MartinMichal Jiří699  3064
11.Martin PetrŠlechta Jaroslav49-94 3174
12.Wagner Jaroslav st.Dvořák Zdeněk8-8-8-4 1375
13.Beran MartinSauer Ondřej-763-453285
14.Vojáček JiříMichal Jiří-874-553295
15.Wagner Jaroslav st.Šlechta Jaroslav1076  30105
16.Beran MartinDvořák Zdeněk         
17.Vojáček JiříSauer Ondřej         
18.Martin PetrMichal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin21Šlechta Jaroslav13
Vojáček Jiří30Dvořák Zdeněk21
Martin Petr12Sauer Ondřej12
Wagner Jaroslav st.31Michal Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4364:204TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Jícha David
 
 

 
 
WO    3010
2.Pokorný Roman
Pavlíček Martin
 
 
Malý Petr
Blecha David
 
 
878  3020
3.Pokorný RomanPostelt Vladimír1049  3030
4.Pavlíček MartinMalý Petr-99-9873240
5.Jícha DavidBlecha David967  3050
6.Bříza Josef ml.WO    3060
7.Pavlíček MartinPostelt Vladimír-65911 3170
8.Jícha DavidMalý Petr695  3080
9.Bříza Josef ml.Blecha David59-79 3190
10.Pokorný RomanWO    30100
11.Jícha DavidPostelt Vladimír         
12.Bříza Josef ml.Malý Petr         
13.Pokorný RomanBlecha David         
14.Pavlíček Martin         
15.Bříza Josef ml.Postelt Vladimír         
16.Pokorný RomanMalý Petr         
17.Pavlíček MartinBlecha David         
18.Jícha David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorný Roman10Postelt Vladimír02
Pavlíček Martin20Malý Petr02
Jícha David20Blecha David02
Bříza Josef ml.10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS