Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13447:340TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
Klimek Tomáš
Stupavský Milan
 
 
9-1010-683210
2.Sádlo Josef
Břetenář Petr
 
 
Lambert Zbyněk
Jančiga Roman
 
 
378  3020
3.Sádlo JosefKlimek Tomáš-98-7-7 1321
4.Břetenář PetrStupavský Milan4-976 3131
5.Bittner MiloslavLambert Zbyněk8-4107 3141
6.Kučera PavelJančiga Roman-7-11-9  0342
7.Břetenář PetrKlimek Tomáš412  3052
8.Bittner MiloslavStupavský Milan877  3062
9.Kučera PavelLambert Zbyněk485  3072
10.Sádlo JosefJančiga Roman4-776 3182
11.Bittner MiloslavKlimek Tomáš-9644 3192
12.Kučera PavelStupavský Milan48-810 31102
13.Sádlo JosefLambert Zbyněk-76-7-11 13  
14.Břetenář PetrJančiga Roman         
15.Kučera PavelKlimek Tomáš         
16.Sádlo JosefStupavský Milan         
17.Břetenář PetrLambert Zbyněk         
18.Bittner MiloslavJančiga Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sádlo Josef11Klimek Tomáš12
Břetenář Petr20Stupavský Milan03
Bittner Miloslav30Lambert Zbyněk02
Kučera Pavel21Jančiga Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35596:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
105-75 3110
2.Horsák Oldřich
Durdis Petr ml.
 
 
Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
-4-11-8  0311
3.Veselý PavelMatějka Martin-757-853221
4.Horsák OldřichKaipr Petr-7-7-6  0322
5.Durdis Petr ml.Pekárek František st.6-53-5-72323
6.Čech JiříParoulek Milan-100-7843233
7.Horsák OldřichMatějka Martin-5-5-7  0334
8.Durdis Petr ml.Kaipr Petr-2-48-7 1335
9.Čech JiříPekárek František st.5211  3045
10.Veselý PavelParoulek Milan9-864 3155
11.Durdis Petr ml.Matějka Martin9-68-9-72356
12.Čech JiříKaipr Petr876  3066
13.Veselý PavelPekárek František st.13710  3076
14.Horsák OldřichParoulek Milan-4-9-6  0377
15.Čech JiříMatějka Martin-28-71263287
16.Veselý PavelKaipr Petr9-10-3-4 1388
17.Horsák OldřichPekárek František st.-10-6-2  0389
18.Durdis Petr ml.Paroulek Milan878  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Pavel31Matějka Martin22
Horsák Oldřich04Kaipr Petr31
Durdis Petr ml.13Pekárek František st.22
Čech Jiří40Paroulek Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14463:396ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Jakub
Doležal Martin
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
7-359 3110
2.Zaplatílek Ctibor
Jindra Josef
 
 
Zatřepálková Lenka
Zatřepálek Petr
 
 
98-65 3120
3.Doležal MartinZatřepálek Pavel96-610 3130
4.Zaplatílek CtiborMühlfeit Luboš8-610-7103240
5.Jindra JosefZatřepálková Lenka466  3050
6.Lhoták JakubZatřepálek Petr-978-673260
7.Zaplatílek CtiborZatřepálek Pavel397  3070
8.Jindra JosefMühlfeit Luboš910-152 3180
9.Lhoták JakubZatřepálková Lenka-97-811-72381
10.Doležal MartinZatřepálek Petr67-76 3191
11.Jindra JosefZatřepálek Pavel-8-5125832101
12.Lhoták JakubMühlfeit Luboš6-7-7-8 13  
13.Doležal MartinZatřepálková Lenka         
14.Zaplatílek CtiborZatřepálek Petr         
15.Lhoták JakubZatřepálek Pavel         
16.Doležal MartinMühlfeit Luboš         
17.Zaplatílek CtiborZatřepálková Lenka         
18.Jindra JosefZatřepálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležal Martin20Zatřepálek Pavel03
Zaplatílek Ctibor20Mühlfeit Luboš02
Jindra Josef30Zatřepálková Lenka11
Lhoták Jakub11Zatřepálek Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9434:319TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
Dvořák Zdeněk
Sauer Ondřej
 
 
-6-93763210
2.Jícha David
Pavlíček Martin
 
 
Šlechta Jaroslav
Michal Jiří
 
 
39-87 3120
3.Bříza Josef ml.Dvořák Zdeněk-910-811-92321
4.Pavlíček MartinSauer Ondřej368  3031
5.Pokorný RomanMichal Jiří1089  3041
6.Jícha DavidŠlechta Jaroslav786  3051
7.Pavlíček MartinDvořák Zdeněk897  3061
8.Pokorný RomanSauer Ondřej316  3071
9.Jícha DavidMichal Jiří7514  3081
10.Bříza Josef ml.Šlechta Jaroslav107-112 3191
11.Pokorný RomanDvořák Zdeněk-4-859432101
12.Jícha DavidSauer Ondřej-7    01  
13.Bříza Josef ml.Michal Jiří         
14.Pavlíček MartinŠlechta Jaroslav         
15.Jícha DavidDvořák Zdeněk         
16.Bříza Josef ml.Sauer Ondřej         
17.Pavlíček MartinMichal Jiří         
18.Pokorný RomanŠlechta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bříza Josef ml.11Dvořák Zdeněk12
Pavlíček Martin20Sauer Ondřej02
Pokorný Roman30Michal Jiří02
Jícha David20Šlechta Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2357:232TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Balcar Miroslav
Blecha David
 
 
7-10109 3110
2.Wagner Jaroslav st.
Špinar Rostislav
 
 
Malý Petr
Postelt Vladimír
 
 
887  3020
3.Beran MartinMalý Petr876  3030
4.Vojáček JiříPostelt Vladimír11910  3040
5.Špinar RostislavBlecha David677  3050
6.Wagner Jaroslav st.Balcar Miroslav1066  3060
7.Vojáček JiříMalý Petr885  3070
8.Špinar RostislavPostelt Vladimír145-78 3180
9.Wagner Jaroslav st.Blecha David775  3090
10.Beran MartinBalcar MiroslavWO    30100
11.Špinar RostislavMalý Petr         
12.Wagner Jaroslav st.Postelt Vladimír         
13.Beran MartinBlecha David         
14.Vojáček JiříBalcar Miroslav         
15.Wagner Jaroslav st.Malý Petr         
16.Beran MartinPostelt Vladimír         
17.Vojáček JiříBlecha David         
18.Špinar RostislavBalcar Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Martin10Malý Petr02
Vojáček Jiří20Postelt Vladimír02
Špinar Rostislav20Blecha David02
Wagner Jaroslav st.20Balcar Miroslav01
WO10WO01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS