Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33437:512TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimek Tomáš
Stupavský Milan
 
 
Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
-9-10-6  0301
2.Jančiga Roman
Randák Adam
 
 
Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
5-10-109-92302
3.Randák AdamWagner Jaroslav st.410-8-683212
4.Klimek TomášBeran Martin-6-9-2  0313
5.Jančiga RomanVojáček Jiří61114  3023
6.Stupavský MilanSuchomel Tomáš-5-2-9  0324
7.Klimek TomášWagner Jaroslav st.9-9129 3134
8.Jančiga RomanBeran Martin-79-9-6 1335
9.Stupavský MilanVojáček Jiří-117-5-4 1336
10.Randák AdamSuchomel Tomáš8-7-7-9 1337
11.Jančiga RomanWagner Jaroslav st.-7-11-4  0338
12.Stupavský MilanBeran Martin-9-798-42339
13.Randák AdamVojáček Jiří-8-54-9 13310
14.Klimek TomášSuchomel Tomáš-8    01  
15.Stupavský MilanWagner Jaroslav st.         
16.Randák AdamBeran Martin         
17.Klimek TomášVojáček Jiří         
18.Jančiga RomanSuchomel Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Randák Adam12Wagner Jaroslav st.12
Klimek Tomáš11Beran Martin30
Jančiga Roman12Vojáček Jiří21
Stupavský Milan03Suchomel Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:14444:352TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Heřmanský Miroslav
 
 
Plíhal Martin
Pavlíček Martin
 
 
58-610 3110
2.Kaipr Petr
Matějka Martin
 
 
Černý Roman
Voráč Jiří
 
 
685  3020
3.Matějka MartinPavlíček Martin77-79 3130
4.Paroulek MilanPlíhal Martin754  3040
5.Heřmanský MiroslavČerný Roman-108-9-13 1341
6.Kaipr PetrVoráč Jiří767  3051
7.Paroulek MilanPavlíček Martin-6-4-9  0352
8.Heřmanský MiroslavPlíhal Martin-9-8-9  0353
9.Kaipr PetrČerný Roman542  3063
10.Matějka MartinVoráč Jiří846  3073
11.Heřmanský MiroslavPavlíček Martin-1-5-6  0374
12.Kaipr PetrPlíhal Martin368  3084
13.Matějka MartinČerný Roman168  3094
14.Paroulek MilanVoráč Jiří878  30104
15.Kaipr PetrPavlíček Martin         
16.Matějka MartinPlíhal Martin         
17.Paroulek MilanČerný Roman         
18.Heřmanský MiroslavVoráč Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Martin30Pavlíček Martin21
Paroulek Milan21Plíhal Martin12
Heřmanský Miroslav03Černý Roman12
Kaipr Petr30Voráč Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36680:661TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Jelínek Pavel
 
 
Pleticha Vladimír
Dusil Petr
 
 
-710-8-7 1301
2.Dvořák Zdeněk
Šlechta Jaroslav
 
 
Beniš Ondřej
Trávníček Luboš
 
 
8-888 3111
3.Michal JiříTrávníček Luboš6-5-7-12 1312
4.Jelínek PavelBeniš Ondřej-58611 3122
5.Šlechta JaroslavDusil Petr4-9-9-8 1323
6.Dvořák ZdeněkPleticha Vladimír1114  3033
7.Jelínek PavelTrávníček Luboš-9-41010-112334
8.Šlechta JaroslavBeniš Ondřej7-1146 3144
9.Dvořák ZdeněkDusil Petr675  3054
10.Michal JiříPleticha Vladimír9-7810 3164
11.Šlechta JaroslavTrávníček Luboš-12-8-5  0365
12.Dvořák ZdeněkBeniš Ondřej9-9-7-9 1366
13.Michal JiříDusil Petr636  3076
14.Jelínek PavelPleticha Vladimír-12-9-10  0377
15.Dvořák ZdeněkTrávníček Luboš9-5-7-8 1378
16.Michal JiříBeniš Ondřej3-7-11663288
17.Dvořák Jan ml.Dusil Petr-8-7910-82389
18.Šlechta JaroslavPleticha Vladimír-168-8-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Jiří31Trávníček Luboš40
Jelínek Pavel12Beniš Ondřej13
Šlechta Jaroslav13Dusil Petr22
Dvořák Zdeněk22Pleticha Vladimír22
Dvořák Jan ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22573:469TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Petr
Postelt Vladimír
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Holman Martin
 
 
1-10-8-8 1301
2.Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
Lhoták Jakub
Doležal Martin
 
 
74-89 3111
3.Balcar MiroslavDoležal Martin6-57-3-92312
4.Postelt VladimírLhoták Jakub-7-84-5 1313
5.Malý PetrMazurkiewicz Ivo-922-4-82314
6.Kapras KarelHolman Martin8136  3024
7.Kaňka Luděk st.Doležal Martin-8665 3134
8.Malý PetrLhoták Jakub-7-107-5 1335
9.Kapras KarelMazurkiewicz Ivo-8-105393245
10.Balcar MiroslavHolman Martin745  3055
11.Malý PetrDoležal Martin686  3065
12.Kapras KarelLhoták Jakub3910  3075
13.Balcar MiroslavMazurkiewicz Ivo88-8-563285
14.Kaňka Luděk st.Holman Martin269  3095
15.Kapras KarelDoležal Martin56-86 31105
16.Balcar MiroslavLhoták Jakub-10-107  12  
17.Kaňka Luděk st.Mazurkiewicz Ivo         
18.Malý PetrHolman Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Miroslav21Doležal Martin13
Postelt Vladimír01Lhoták Jakub21
Malý Petr12Mazurkiewicz Ivo12
Kapras Karel40Holman Martin03
Kaňka Luděk st.20   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10392:310TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
Bříška Jan
Horsák Oldřich
 
 
-10984 3110
2.Sysel Vojtěch
Zatřepálek Petr
 
 
Veselý Pavel
Čech Jiří
 
 
-697-883220
3.Mühlfeit LubošČech Jiří-7777 3130
4.Sysel VojtěchBříška Jan3106  3040
5.Zatřepálek PetrHorsák Oldřich5-712 3150
6.Zatřepálek PavelVeselý Pavel688  3060
7.Sysel VojtěchČech Jiří-38122 3170
8.Zatřepálek PetrBříška Jan1025  3080
9.Zatřepálek PavelHorsák Oldřich958  3090
10.Mühlfeit LubošVeselý Pavel-5-3-2  0391
11.Zatřepálek PetrČech Jiří9-668 31101
12.Zatřepálek PavelBříška Jan487  30  
13.Mühlfeit LubošHorsák Oldřich         
14.Sysel VojtěchVeselý Pavel         
15.Zatřepálek PavelČech Jiří         
16.Mühlfeit LubošBříška Jan         
17.Sysel VojtěchHorsák Oldřich         
18.Zatřepálek PetrVeselý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mühlfeit Luboš11Čech Jiří03
Sysel Vojtěch20Bříška Jan02
Zatřepálek Petr30Horsák Oldřich02
Zatřepálek Pavel20Veselý Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34515:569TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
-998-583210
2.Kamarýt Jiří
Herout Tomáš
 
 
Sádlo Josef
Boháč Milan
 
 
-78-9-4 1311
3.Hameta OldřichKučera Pavel-14-647-62312
4.Herout TomášBittner Miloslav-1087-17-92313
5.Kamarýt JiříBoháč Milan-9-58-9 1314
6.Slavík RadekSádlo Josef-9567 3124
7.Herout TomášKučera Pavel7-4-7-7 1325
8.Kamarýt JiříBittner Miloslav-15-6-6  0326
9.Slavík RadekBoháč Milan-15979 3136
10.Hameta OldřichSádlo Josef10-7-6-9 1337
11.Kamarýt JiříKučera Pavel-3-8-7  0338
12.Slavík RadekBittner Miloslav11-110-7-52339
13.Hameta OldřichBoháč Milan936  3049
14.Herout TomášSádlo Josef3-2-8-7 13410
15.Slavík RadekKučera Pavel         
16.Hameta OldřichBittner Miloslav         
17.Herout TomášBoháč Milan         
18.Kamarýt JiříSádlo Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hameta Oldřich12Kučera Pavel30
Herout Tomáš03Bittner Miloslav30
Kamarýt Jiří03Boháč Milan12
Slavík Radek21Sádlo Josef21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS